Cin Seddi

garip bi cevap geldi bunun üzerine öncelikle yanlış anlaşılcağını düşünmemiştim bunun için kusura bakmayın burda konuşulan zaten cin seddi ve diğer mecbur amator die adlandırdığımız ama çoğu öle olmayan gruplar neyse konumuz bu değil burda foruma yazılanlar konuşulduğu için sağa sola bulaşanlar konusunu hala algılayamadım ve buna cvp bekliyorum tekrar yanlış anlaşılmasınn cin seddi nede büyük beşarılar....

Ben size yada bir başka forum kullanıcısına cevap yazmadım, grup adına konuşmak haddim değil çünkü...

Ben sadece grubu dinleyen, izleyen ve belli şekillerde müzik piyasasının kıyısında duran biri olarak, kişisel görüş ve beğenilerimi paylaştım...

resimler için gerçekten teşekkür ederiz,

ayrıca "undifened" , ceren, nergis' e beni hatırlayıp aldıkları hediye için de çok teşekkür etmek isterim burdan,

düşünceleriniz için de çok sağolun, ama tartışmayalım çok olur mu :roll: , sevginizi görmek gerçekten çok hoş...

gece garajdayız, görüşmek üzere...

resimler için gerçekten teşekkür ederiz,

ayrıca "undifened" , ceren, nergis' e beni hatırlayıp aldıkları hediye için de çok teşekkür etmek isterim burdan,

düşünceleriniz için de çok sağolun, ama kırmayalım çok birbirimizi olur mu yanlış anlamalarla, ifadelerle, düşüncelerle :roll: , sevginizi görmek gerçekten çok hoş...

gece garajdayız, görüşmek üzere...

ne demek efenim fotografları cekmek bi zewkti benim için :D esas bu hafta gonjamla roportaja ve cekime gelicezz :D koray bey söölediyse dediği insanlar biziz 8)

özlemin sesi ve sahne performansı tartışılmaz bitti bu kadar.
çok merak ettim bi pazartesi gelip acaba sen ne söylüyorsun ozellikle gelip dinliycem.bakalım turklerden ya da yabancılardan kimlere benziyo soyleyis tarzin.

Birbirinizi yanlış anladığınızı düşündüğümden bu karmaşıklığa bir son vermek adına , "birbirinizi yanlış anlıyorsunuz " diyorum...

Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz ama ifade ediş şeklimizden farklı şekilde anlaşılıyor galiba, sevgili can; exciting19 yukarıda bizimle bu konuda aynı doğrultuda düşündüğünü belirtmiş, hemfikir olanlar farkında olmadan birbirleriyle tartışıyor. Bu olmasın lütfen. Tartışma kötü bir yöne sapmadan güzel yerlerde kalsın. Herkesin düşüncesi değerli ve önemli.

exciting19 demiş ki:
tek anlıyamadığım türkiyedeki her bayan(rock) vokalin şebnem,aslı yada benzeri vokaller gibi olmak zorunda kaldığı?
tamam iste ben kotu bisi demiyorum gergin bi durum yok ortalikta burda mimikler olmadigi icin yanlis anlasilabiliyo yazilanlar diyorumki bende merak ettim acaba kendisi ne soyluyor bir gun gidip dinlemek isterim..

Herkese merhabalar...
Bu hafta 2 Kasım Perşembe günü İstanbul'da STUDIO LIVE'da 00.00'da sahne alacağız. İlgilenen İstanbul'daki tüm arkadaşları bekleriz. Görüşmek üzere...

Herkese selamlar arkadaşlar. 2 Kasım Studio Live praogramımız mekanın genel ses sistemindeki bir arızadan kaynaklı olarak başka bir tarihe ertelenmek zorıunda kaldı. Tarihi yakın bir zamanda yine buradan duyuracağız. Görüşmek üzere...

DSC00768.jpg

ehiii cok gusel bi programdı yeni şarkılar pek bi gusel olmustu :D okyanus la kapanısın olması beni ayrı bi mutlu etti optmm hepinisi .....amen.........

Geri