Cin Seddi

maresalx demiş ki:
Kral tv oylamasi icin
GENCROCK (boşluk birakin) 4 yazip 2030'a Sms gönderin gencler..Topstar,dansözüm ikigözüm vb..yarismalara malumdur ki millet catir catir sms gonderiyor..siz de sevgili Cinlerden gontürü esirgemeyin..
esirgemiyoruz.. 8) )oylarımız cinseddine :D bu arada programı izlemedim ama cinseddinin şarkılarını ve sahne performanslarını biliyorum,programı umut kuzey sunuyomuş sanırım kazanan grup istanbula geliyomuş..umarım istanbula gelirsiniz..sizinleyiz ;)

ne guzel yaa dikkat edin cacaronun kulisine cikarken merdiven aşırı dik kafanizi vurmayin sakin ozellikle tunc abi senin boyun uzun aman sen dikkat et ;)
guzel mekan hos bi yer ;)

mukemmeldi yine bu gece=) benle gelmeyip yari yolda satanlar utansin artik ne diyim, ama çok eglendik biz:) umarim gencrock ta da istediginiz yerlere gelirsiniz, cunku bence gercekten hak ediyorsunuz en iyi yerlerde olmayı=) tekrar görusmek uzere!

arkadaşlar burada belirtmeyi unutmuşuz, geçen cuma biziz'de çalmadan önce ilginç bir sürprizle karşılaştık bütün tunalı'ya, bayramın birinci günü biziz'de sahne alacağımızı duyuran afişler asılmıştı , fakat bu karardan bizim kesinlikle haberimiz yoktu. haberimiz olmadığı gibi bayramın birinci günü bursa çaçaron'da sahne almak üzere yaklaşık bir ay önceden arkadaşlarla anlaşmıştık. toplarlamak gerekirse bayramın birinci günü olan 23 ekim pazartesi günü bursa çaçaron bar'da sahne alacağız, elimizde olmayan ve bizim dışımızda gelişen bu karışıklıktan ötürü ankara'lı arkadaşlarımızdan özür dileriz...

bayram2.jpg

Mrb Cinseddi !...

sitenizden kayitlarinizi dinledim. kayit kaliteniz super.
Ayrica sarkilarda biraz karamsarliktan siyrilip "happy tunes" olayina da girseniz nefis olur gibime geliyor. Karamsarlik temasi zaten cok yaygin. Helloween in diger metal gruplarindan farklilastigi bi noktadir mesela bu ve nefis urunler cikmistir ortaya. bence size ait parcalarin arasinda olmali bu tarz seyler. bunlar benim nacizane fikrim.

Basarilar.

selamlar,
sevgili kabak
öncelikle teşekkür ediyoruz ve düşüncelerine katıldığımızı da söylemek istiyorum,elbette ki mutlu anlar da dillendirilmeli...ayrıca bir Helloween sever olarak şarkılarımızı dinlemen de pek hoşuma gitti.

Bursa'da kimseye bişeycikler olmadı can'cım zira kulisin kapısı yoktu, sanırım çok çarpan olmuş ki kaldırmışlar,
ama beni en çok sevindiren şey Bursa'nın tarihi mekanlarını bir nebze de olsa görmemiz oldu...

cuma biziz
c.tesi garaj'dayız.
görüşmek üzere...

Geri