Cin Seddi

n0nsEnsE demiş ki:
sakatlandım ben :cry: sol ayak bileğim artık bi kaç katı büyüklüğünde ve üstüne de basamıyorum :cry: o yüzden bu hafta ben yokum ve eminim müthiş bi program olucaktır yine :cry: başka zaman artık... iyi epğlenceler size... ;)
canım benim sen bi iyiles ayrılmııcaz cin seddinin basından :D

Bize mükemmel bir gece yaşattıran sevgili Cin Seddi ekibine teşekkürlerimizi sunarız... (vay bea çok resmi oldu :LOL: )
Ayrıca dün ilk defa Burak Bey'i Cin Seddi sahnesinde izledim yani tencere kapak misali ;) öte yandan hysteria'yı inanılmaz güzel çaldınız belirtmeden geçemeyeceğim..
Eh sabah sabah ancak bu kadar yazabiliyorum az daha unutuyodum Özlem sen hep şebo söyle süperdin dün :LOL:
Bu sefer cidden bitiriyorum.
Bitti....

Burank demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:
konser gerçekten çok güzeldi arkadaşlar eğlendik coştuk teşekkür ediyoruz sizlere PYRACANTHA ekibi olarak ...
çok teşekkür ederiz bize verdiğiniz destek için, yine görüşmek dileğiyle... ama bize başarılar dilememişsin çok bozuldum :D

şu başarılar dileme sorunu çözüldü sanıyodum siz abilerimiz ablalarımızsınız ben sadece yeni kurulan birşeyler yapmaya çabalayan gruplara moral verici destek olsun diye öyle bir terim kullandım kullanmaz olaydım valla :)

EmilioDeCarro demiş ki:
Burank demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:
konser gerçekten çok güzeldi arkadaşlar eğlendik coştuk teşekkür ediyoruz sizlere PYRACANTHA ekibi olarak ...
çok teşekkür ederiz bize verdiğiniz destek için, yine görüşmek dileğiyle... ama bize başarılar dilememişsin çok bozuldum :D

şu başarılar dileme sorunu çözüldü sanıyodum siz abilerimiz ablalarımızsınız ben sadece yeni kurulan birşeyler yapmaya çabalayan gruplara moral verici destek olsun diye öyle bir terim kullandım kullanmaz olaydım valla :)
merhaba dün iyiki geldiniz gerçekten çok mutlu olduk,
ayrıca EmilioDeCarro size de grubunuzla bol şans diliyorum herşey gönlünüzce olsun...

EmilioDeCarro demiş ki:
Burank demiş ki:
EmilioDeCarro demiş ki:

şaka yaptım yaw alınma hemen biz seni böyle seviyoruz :D

merhaba,
dün gece mışıl mışıl uyurken, birden bastıran öksürükle uyandım,2 senedir hasta olmuyordum, bunun p.tesi günü olduğum grip aşısıyla alakası olabilir mi ya da otobüste sağımda solumda ağzını kapamadan yüzüme öksüren hasta çocuklarla? bilemiyorum. bugün programa devam edemeyeceğim için üzgünüm ama haftaya tekrar görüşebilmek ümidi ile...
sevgiler...

Selamlar :)

Sevgili Özlem, ne tesadftür ki ben de grip aşısı olduktan bir kaç gün sonra grip oldum.
Şu anda Kakao'nun 4/3'ü hasta sayemde :)

Hayatımda ilk defa olmama rağmen aşı olayına bundan sonra bir daha girer miyim bilmiyorum.
Geçmiş olsun cümlemize.

Başarılar
MG

ozlem_a demiş ki:
merhaba,
dün gece mışıl mışıl uyurken, birden bastıran öksürükle uyandım,2 senedir hasta olmuyordum, bunun p.tesi günü olduğum grip aşısıyla alakası olabilir mi ya da otobüste sağımda solumda ağzını kapamadan yüzüme öksüren hasta çocuklarla? bilemiyorum. bugün programa devam edemeyeceğim için üzgünüm ama haftaya tekrar görüşebilmek ümidi ile...
sevgiler...

geçmiş olsun yaa :( nazardır nazar ;)

n0nsEnsE demiş ki:
ozlem_a demiş ki:
merhaba,
sevgiler...

geçmiş olsun yaa :( nazardır nazar ;)
bisde kafayı nazarla bozduk ama :p çok gecmiş olsun özlem bi an önce iyileş gonjamda iyileşsin soora yine eglenelim birlikte :D :D ...amen...

tekrar merhaba

:arrow: 17 Ekim Sali gunu 13:00 'da Kral Tv de yayinlanacak olan "Genc Rock "programinda yer alacağız...

:arrow: programda 5 grup hem tanıtılacak hem de bestelerinin daha önceden studyo ortaminda çekilmiş performansları yayinlanacak.

:arrow: 5 grup arasında sms oylaması yapılacak ve haftanın 1. si o hafta studyoya davet edilerek programa konuk olacak.

biz de Bırak Kendini'yi çaldık. Elbetteki heyecanlı bir ortamdı. Çekim ortamı biraz karışıktı dolayısıyla diğer dört grubun kimler olduğu konusunda şu anda bir bilgim yok, herkese selam...
iyi seyirler...

ozlem_a demiş ki:
tekrar merhaba

:arrow: 17 Ekim Sali gunu 13:00 'da Kral Tv de yayinlanacak olan "Genc Rock "programinda yer alacağız...

:arrow: programda 5 grup hem tanıtılacak hem de bestelerinin daha önceden studyo ortaminda çekilmiş performansları yayinlanacak.

:arrow: 5 grup arasında sms oylaması yapılacak ve haftanın 1. si o hafta studyoya davet edilerek programa konuk olacak.

biz de Bırak Kendini'yi çaldık. Elbetteki heyecanlı bir ortamdı. Çekim ortamı biraz karışıktı dolayısıyla diğer dört grubun kimler olduğu konusunda şu anda bir bilgim yok, herkese selam...
iyi seyirler...

sonunda mantıklı bişi için sms oylamasına katılıjam mutlu oldum ;)

Geri