Cin Seddi

DSC00389.jpg

DSC00390.jpg

DSC00392.jpg

DSC00393.jpg

bu cumadan bi kac amatör cekim :)

Aha fotolara bak...
Bizde iki vampire orada cool cool takılyorduk. Niye fotolarda yokuz.
Hehehe vampirler aynada ve fotoda çıkmaz da ondan.
Bu arada Cin Seddi'nin ikinci yarısına teiştim.
Bana 2. yarı adamı geldi dediler.
Metallica FUEL güzel olmuş. Kulağımız bitişte Enter Sandman'ı aradı.
Hafataya görüşmek üzere. :)

merhabalar,
öncelikle Biziz'de ve Garaj'da bizimle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz...Arda...
fotoğraflara gelince herhalde istesem, uğraşsam Şekil 1.c. 'deki gibi bir fotoğrafım olamazdı,gerçekten inanması zor :roll:
bu arada İpekcim bizizdeki şık elbisen de gözümden kaçmadı :)

herkese iyiki geldiniz der, Salı günü saat 13:00 Kral TV hatırlatmasını da yapmak isterim...

Kral tv oylamasi icin
GENCROCK (boşluk birakin) 4 yazip 2030'a Sms gönderin gencler..Topstar,dansözüm ikigözüm vb..yarismalara malumdur ki millet catir catir sms gonderiyor..siz de sevgili Cinlerden gontürü esirgemeyin..

Sevgili Can teşekkürler bizden önce davranıp yazmışssın sağol. Evet arkadaşlar GENÇROCK 4 yazıp yollayın eger canlı yayına çıkacak grup konusunda seçiminiz bizden yanaysa.

Bu arada bizi sevmeyen ölsün değil tabi. :D Fakat " kötüdür " lafı eleştiri anlamında bile bir seviye taşımıyor. İsteyen sevdiği gruba oy atar ki o sevdiği gruba katkıda bulunsun. Bizim haricimizdekiler size hitap ediyorsa bunu göstereceğiniz, ifade edeceğiniz ortam bizim başlığımız yani Cin Seddi grubunun başlığı değil gibi geliyor bana. :) (Olmamalı yani haksız mıyım? 8) ) O arkadaşlara oy atın ki onlara faydanız bulunsun di mi? Bu arada birlikte programa çıktığımız diğer 4 gruba da sonsuz başarılar diliyorum.

thepub demiş ki:
izledim kral da bende..ama parca kötüymüs..diger grup daha iyiydi second dı galiba..
kötü derken? neye göre?
tabi ki her şarkıyı herkese sevdirmek mümkün değil, bizim o şarkıyı çalmayı seçmemizin sebebi şarkıyı "bizim" sevmemiz.(tabii ki sadece biz değiliz onu da biliyoruz) sonuçta somut olmasa bile üşenmeyip eleştiri yaptığın için sağol. programa katılırkenki amacımız sesimizi, müziğimizi biraz daha fazla kişiye ulaştırmaktı, binlerce kişi izledi televizyondan, hatrı sayılır bi kısmının da beğendiğini düşünüyorum, zaten biz de bunu istiyorduk...

evet bende buguna kadar cin seddinin yanindayiz diyen herkesin en az bir sms gondermesi gerekli ben msn de nickime bile yazdim..tv deki abidik gubidik yarismalara surekli sms gonderen cok insan var cevremde malesef..cemil ipekci(mankenstar yarsimasi) kuşum aydın(dansözüm oyna iki gözüm yarısması) gibi gibi
isallah oylar yerini bulucak..

yanlış anlaşıldım galiba cin seddini çok begeniyorum buraya yazdım çünkü parçanızı dinledim..kusura bakmayın "kötü"basit bir eleştiri olmuş farkındayım..sadece çok daha iyi parçalarınız var demek istemiştim..basarılar kocaman size..

sevgili thepub

canim kardesim ben cin seddinin elemani degilim sadece saha kenarinda kacan toplari alirim :p anlik gaza gelip sacmaladim bende kusra bakma dostum :?

Geri