Cin Seddi

Tunc iyi ki doğdun. Smoke on the water ı yarın sahnede söylemeni bekliyorum senden ha ona göre :) Bu arada you tube da ki sürprizlere biz de şaşırdık. Yakında siteye de bir iki sürpriz daha ekleriz.
Ayrıca;
cinseddi-1.gif

Görüşmek üzere...

süprizlerin hepsini bi anda yapmasak....öncelikle bu haftaki programda yeni parça süprizlerimizi yapalım....yeni parça da süpriz mi olur? parçaların ne olduğuna bağlı 8)

bilenler lütfen süprizlerimizi bozmasın :oops:

ama siteye ekliyceğimiz süprizler gerçek anlamıyla süpriz olacak sanırım...hoş süprizler bence...

Tunç baba geç oldu biraz ama doğum günün kutlu olsun ve iyiki tanımışım seni :)
Özledik,bi bira içelim bi ara ;)

Ayrıca tüm Cin Seddi ekibine kolay gelsin diyorum,geçen hafta Garage programınıza gelmiştim gerçi yeni yazıyorum ama çok özlemişim ekibi ve Özlem'in sesini! Ayrıca Burak Beyciğimizi de sizlerle gördük ya gözümüz açık gitmez :)

CaGDaSH demiş ki:
Tunç baba geç oldu biraz ama doğum günün kutlu olsun ve iyiki tanımışım seni :)
Özledik,bi bira içelim bi ara ;)

Ayrıca tüm Cin Seddi ekibine kolay gelsin diyorum,geçen hafta Garage programınıza gelmiştim gerçi yeni yazıyorum ama çok özlemişim ekibi ve Özlem'in sesini! Ayrıca Burak Beyciğimizi de sizlerle gördük ya gözümüz açık gitmez :)

çoook teşekkür etttiiim...bi ara çıkalım tabi ya..şöle canlı müzik falan izleyelim..(aklıma Baraka geliyor)

ya canlı olarak ilk kez dun dinledim ve hayran kaldım :) bayan vokal sevmem die ortada dolanıodum ama bu ses bu yorum bravo valla, artık bende cinseddi fanıyım kesinlikle :D

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN hoşuna gittiğine sevindik şarkılarımızın.
Teşekkürler İpek düşüncelerin için. Her zaman bekliyoruz programa o halde :)
Bu akşam (23 Eylül Cumartesi) Garaj' da saat 00.00 'ı geçerken 00.30 a doğru sahnede olacağız. Görüşmek üzere...

ipeeeeek demiş ki:
ya canlı olarak ilk kez dun dinledim ve hayran kaldım :) bayan vokal sevmem die ortada dolanıodum ama bu ses bu yorum bravo valla, artık bende cinseddi fanıyım kesinlikle :D

ben yazıcaktım ipekim önce davranmış :D gerçekten çok başarılısınız tebrikler.... :) diğerlerinde olduğu gibi bayan vokal konusunda da ipekime katılıyorum tebrikler tekrardan... :D

dün sahneden gelicem gelicem diye konuşmak kolaydı bana...
gel gör ki eve gidip dinlenmek de lazımdı, zira program benim açımdan umduğum gibi geçmedi; ufak bir demoralizasyon söz konusuydu :cry:
nitekim haftaya gelmek ve cin seddi'ne aşşağılardan eşlik etmek arzusundayım.
görüşünceye kadar sevgiyle kalın :D

heheheh gelmemi :D bu sesle sarkının sonunu bile sööledim :oops: rahatsızlıktan ötürü kusura bakmayın :p inanılmaz sevdim ben cin seddini dediim gibi yeni fanlarıyım :D hepimis cooooook eglendik tesekkurler :D ......amen.....

Geri