Cin Seddi

burak beyi başka bi grupla gördüm hemen ispiyonlayayım :D
yine canavar gibi konuşturuyodu bası valla,hastanızız burak bey!

ayriyetten cin seddine başarılar,çok özledim en yakın zamanda uğrayacağım yanınıza yani 2 hafta sonra vizeler bitince :)

kendinize iyi bakın,görüşmek üzere...

Garage'a özellikle dinlemek için gittiğim grup değilmi bu yaa :) gerçi hoş fazlada benim dinlediğim müzikleri yansıtmıyorlar ama arada sırada Deep purple nameleri atmaları yeterli. Tabiki sevgideğer Özlem'in sesiyle dinlemek ayrı bir zevk DP parçalarını gayet hoşuma gidiyor ne yalan söyleyim tek tük parçaları hoşuma gittiği için dinliyorum aslında daha çok Deep Purple ve Metallica parçalarına önem verip yanlarınada bir kaç tane daha heavy metal ve thrash metal (heavy diyince ikiside giriyor ama belirtiyim dedim) parçaları ekleseler hatta speed metal'de çalsalar çok çok daha dinlenesi bir grup olur, tabiki benim adıma olur herkes bu kanıda olmayabilir :)...
Aslında Wasp'tan Sleeping In The Fire'da özlemin sesine gider... Birde Doro'dan Always Live To Min :)

Saygılar, sevgiler ve bol sevgilili günler..

CaGDaSH demiş ki:
burak beyi başka bi grupla gördüm hemen ispiyonlayayım :D
yine canavar gibi konuşturuyodu bası valla,hastanızız burak bey!

ayriyetten cin seddine başarılar,çok özledim en yakın zamanda uğrayacağım yanınıza yani 2 hafta sonra vizeler bitince :)

kendinize iyi bakın,görüşmek üzere...

hayır efendim benim o saatlerde bizizde programım vardı o gördüğünüz zat-ı muhterem, benim ikizimdir muhtemelen, yıllar önce kayıplara intikal eden ehhehe... çağdaşcım bni utandırıyosun ayrıca abartıyosun... :D

söylemeyi unutmuşum dün ufuk'un doğum günüydü, sahnede onu da kutladık. ayrıca dünkü programın 2 ve 3. bölümlerini kaçıran arkadaşlar sanırım çok şey kaçırdılar :D dün anladık ki tek ajdar, ajdar anık değilmiş, imzamda yazan şeylerin doğruluğunu kanıtlarcasın :D anlayan anladı hehehehehe

teşekkürler arkadaşlar....bu hafta programlar gerçekten keyifliydi...tüm yorgunluğumuzu unuttuk...

www.cinseddi.com 'a uğramayan arkadaşlarımızı bekliyoruz...300'e yaklaştı üye sayımız..dolayısıyla sohbetler ve msj'lar da zenginleşti....fikirlerinizi, önerilerinizi, söylemek istediklerinizi ordan iletebilisiniz...özellikle de bestelerimizi dinleyebilirsiniz....bekliyoruz...

Hatırlatma:
"Bu Rüya" adlı bestemizin akustik versiyonunu siteden dinleyebilirsiniz...

Dün akşam Garage'da danslarıyla yıldızlaşan arkadaşlara da teşekkürler :)

merhaba :)
teşekkürler yorumlar için, Doro Pesch sevdiğim vokaller arasında yer alıyor , yeni şarkıları her hafta eklemeye gayret ediyoruz, önerin ve geldiğin için sağol...

evet Garaj programımız geç başlıyor ama Cuma günü başka bir alternatifimiz daha var, bekleriz;

:arrow: Cuma 21:30 Biziz Bar(Tunalı)
:arrow: C.tesi 00:30 Garaj Bar( Kızılay)

:arrow: www.cinseddi.com adresine yeni resimler eklendi,
ayrıca BU RÜYA adlı şarkımızın akustik versiyonu da dinlenebilir...
hepinize sevgiler...

ozlem_a demiş ki:
merhaba :)
teşekkürler yorumlar için, Doro Pesch sevdiğim vokaller arasında yer alıyor , yeni şarkıları her hafta eklemeye gayret ediyoruz, önerin ve geldiğin için sağol...

evet Garaj programımız geç başlıyor ama Cuma günü başka bir alternatifimiz daha var, bekleriz;

:arrow: Cuma 21:30 Biziz Bar(Tunalı)
:arrow: C.tesi 00:30 Garaj Bar( Kızılay)

:arrow: www.cinseddi.com adresine yeni resimler eklendi,
ayrıca BU RÜYA adlı şarkımızın akustik versiyonu da dinlenebilir...
hepinize sevgiler...

Özlem:)
Ben AuRa'dan Barış. Mavi Sakal'dan Murat Tümer'e çalışmanızı göndermişsiniz. Bizim haberimiz olunca sizi tavsiye ettik. Bu cuma günü (17Kasım) Saklıkentte Mavi Sakalla ortak konserimiz var. Gece 2-3'e kadar devam ediyor. Mutlaka gelin en azından seni Mavi Sakalla tanıştıralım.

Başarılar sevgiler

GarajIn bol danscılı :) ortamında izlemek nasip oldu uzun zaman sonrasında tam benim şarkılarımı eklemişssinz görmeyeli
Danscılara bayıldık biz her gruba lazım öylesi .
Akuıstik güzel olmuş Bu Rüyanın. farklı bi tat bence ayrıca. KutlaDIM çok

dünkü eğlenceli biziz programı malesef türk polisinin engeliyle karşılaştı, gerçi telafi ettik gece 00:20 sularına kadar sahnedeydik ama ne yazık ki anlamış olduk, yıllar geçse de avrupa birliği bilmem ne her sorun çözülse de nispeten orta yaşlı polisin kendilerinden başka herkesi potansiyel kanun kaçağı olarak görmesi çözümlenemeyen bi sorun... ve maalesef kimse hiç bir polis okulunda bu kişilere "adab" denilen şeyden bahsetmiyo. insan tuvalete girerken bile "destur" derken polis bara böyle kaba bir şekilde girebiliyor... sorun kendi içimizde. insanlar birbirini sevmezse çürümeye devam edeceğiz... kimse kusura bakmasın hepimiz "hilal" bıyık bırakamayız... dün bir polis çocuğu olduğum için gerçekten çok utandım...

Burank demiş ki:
dünkü eğlenceli biziz programı malesef türk polisinin engeliyle karşılaştı, gerçi telafi ettik gece 00:20 sularına kadar sahnedeydik ama ne yazık ki anlamış olduk, yıllar geçse de avrupa birliği bilmem ne her sorun çözülse de nispeten orta yaşlı polisin kendilerinden başka herkesi potansiyel kanun kaçağı olarak görmesi çözümlenemeyen bi sorun... ve maalesef kimse hiç bir polis okulunda bu kişilere "adab" denilen şeyden bahsetmiyo. insan tuvalete girerken bile "destur" derken polis bara böyle kaba bir şekilde girebiliyor... sorun kendi içimizde. insanlar birbirini sevmezse çürümeye devam edeceğiz... kimse kusura bakmasın hepimiz "hilal" bıyık bırakamayız... dün bir polis çocuğu olduğum için gerçekten çok utandım...

:alkıs :alkıs :alkıs

Geri