Cin Seddi

merhabalar
yorumlarınız, ilginiz alakanız için çok teşekkürler,
bir kaç konser haberim var;

:arrow: 23 Aralık Studio-Live-İstanbul (84 ile birlikte)
:arrow: 28 Aralık Park222-Eskişehir
:arrow: 2 Ocak Gizli Bahçe-Antalya
:arrow: 3 Ocak Çaçaron- Bursa

oralarda görüşmek dileği ile,
yeni yıl hepinize kucak dolusu sağlık, sevgi, saygı ve hoşgörü getirsin...

afissoncinseddicr8.jpg

merhabalar....23 Aralık Cumartesi(yarın) İstanbul'da Studio-Live'da Grup 84'le beraber konserimiz var..bu nedenle bu hafta Garage programımıza ara veriyoruz...haftaya görüşmek üzere....

güzel geçen İstanbul Studio-Live konserinden bikaç foto'yu sitemize koyduk....haftaya Eskişehir, Ankara, Antalya ve Bursa'da görüşmek üzere :)

Sevgili Can, yılbaşı için yakında buradan net bilgiyi iletiriz...kendine iyi bak .görüşmek üzere..

Özlemcim şu bir gerçekki harika bir sese sahipsin ve sahneye de hakimsin , zaten demolarınızı dinlemiştim ezberleyebildiğim kadarıyla eşlik etmeye çalıştım , ama konser sonrası herkes size hayran kaldı ,şarkılarınız harika başka yoruma gerek yok, ayrıca " bring me to life" 'ı süper seslendirdin keşke İstanbul'da olsanızda sürekli sizi dinlemeye gelsek, albüm istiyoruz Özlem, bu konuya fazlasıyla yönelin ( biliyorum kolay değil ) Başarılarınızın devamını diliyorum :) ...

:) :) mustafa bizim ilk davulcumuzdur, özledim yahu...hep bizimlesin...

JULY_88
çok teşekkür ederim, sizinle orda tanıştım gerçekten çok çok sıcak ve pozitifsiniz, sahneden sizleri eşlik ederken görmek büyük bir sevinç, gerçekten konser çok güzeldi, güzel yorumların için çok teşekkür ederiz...

pudding
biz de Antalya için sabırsızlanıyoruz, ordan hiç uyumadan Bursa'ya geçeceğiz :roll: geçen sene de bayramın 3. günü ordaydık, şimdi de, görüşmek dileğiyle orada...

tekrar hatırlatırsam;

:arrow: 28 Aralık Perşembe-Park222-Eskişehir
:arrow: yılbaşı 20:00-23:00-Garaj
:arrow: 2 Ocak Salı- Gizli Bahçe-Antalya
:arrow: 3 Ocak Çarşamba-Çaçaron-Bursa

sevgiler...iyi haberlerle...

Gerçekleri yazdım Özlemcim şüphen olmasın...En kısa zamanda tekrar sizi burda görmek istiyoruz, Ankara'dan Kaotik'i de alıp gelin... İstanbul biraz kendine gelsin!.... ;)

antalya buz gibi şu an..yani ank ist kadar olmasa da soğuk..ona göre gelin :)

bu arada gizlideki soba yansın ya.yanmazsa donarız :)

görüşürüz o gece..ayrıca uygun olursanız erken gelin..gündüz de biz çalıcaz orda..

Özlemcim bende özledim vallah.:D inşallah en yakın zamanda görüşürz.

HEPİNİZİN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR, YENİ YILIN SİZLERE BİR "ALBÜM" GETİRMESİNİ DİLERİM.

MoUstiE - DONEDICK (davul)
UFO TAMIRCISI (davul)

hepinize iyi yıllar iyi bayramlar... :)
malum memleket yolcusyuz yoksa yılbaşınd beraberdik... :roll: bu gece gitmeseydim gelicektim ama otobüsüm tam saatlerde kalkıyo :( neyse yeni yıla kısmet ;) :mrgreen: :elsallaa

Geri