Cin Seddi

KAKAO2007b.jpg

herkese çok ama çok teşekkürler...
2007'den neler bekliyoruz; önce sağlık, birbirimizi anlamak için sabır, mutluluk, başarı ... güzel şeylerle karşılaşmak dileğiyle...
neşeli günler :)

11xf5.gif

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Hepinizin bayramını kutlarız ayrıca yeni yılda da bol başarı, sağlık ve mutluluk diliyoruz.
Yarın yani bayramın 3. günü Salı günü Antalya Gizli Bahçe'deyiz. 4. gün olan Çarşamba günü de Bursa'da Çaçaron Bar'da sahne alıyoruz. Burdan oralardaki arkadaşlar için de tekrar duyurmuş olalım. Görüşmek üzere...

süpersınız..hepınız bırbırınızden yeteneklısınız onunuzun acık oldugu su gunlerde hayran kıtlesı yukselıyor umarım sızınde bır seksendort,bır duman bır, vega gıbı ılerde gormek ıstıyoruz ve bunun ıcınde sızlerın hayran kıtlesını cogaltacagımdan emın olabılırsınız..ayrıca özlem benı tanıdınmı bılmıyorum sıte adresı ıcın bılgıler ıcın cok sagol sızı ılk defa studyo lıve ıstanbulda seksendort grubunun on grup u olarak cıktıgınızda sasırmıstım ve dınlemeye basladıgımdan ıtıbaren on safhana yer alıp eylendım...basarılarınızın devamını temennı ederım ....

Cin seddi ekibine de iyi bayramlar; mutlu ve başarılı yıllar efendim; teşekkürler...

__eXe__fernandes

yılbası gunu garage daydınız ıyı performansdı metallicadan ısteklerımızıde soyledıgınız ıcın tesekkurler.sızden sonra cıkan zakkum grubu ıgrenctı

Antalya konseriniz çok güzeldi arkadaşlar tebrik ederim. Ama mevsimi şaşırıyorsunuz hep Antalya'ya gelmek için :D. Sizi daha güzel zamanlarda görmek isteriz. Ankara'da görüşürüüz...

Sağol Onurcum Antalya her mevsim güzel zaten :) Bu arada yarın yani 12 Ocak Cuma Kral Tv Konuşarock programında bir şarkımızla canlı yayında olacağız. 22.00 gibi başlar sanırım program. Onun dışında 14 Ocak Pazar Eskişehir'deyiz. Park 222 de saat 00.00 gibi sahnede olacağız. Eskişehirli arkadaşlarımıza da duyurmuş olalım. Görüşmek üzere...

özlemciim kral tv de gördüm geçen sizleri..bi muhabbetimiz olmuştu senle bilmem hatırlar mısın kral tvyle ilgili..bak o bile oldu :)

hepinize selam..yeni yılda fazlasını isteriz albüm falan...

Geri