Cin Seddi

2 gündür SKID ROW'dan 18&Life'ı dinleyip gaza geliyorum.
Bir 18&Life patlatsanız ne hoş olur. Böyle bir parçayı çalan yok.
Barda çalarken alabileceğiniz tepkilerin en iyisini alırsınız.

Bu arada grupta inanılmaz bir oturmuşluk var. Eskiden de iyi çalıyordunuz ama şu sıra bariz olarak anlaşılmasada grupta daha fazla profesyonellik hissediliyor. Parçaları daha rahat ve daha oturaklı performe ediyorsunuz.
Çok iyi yoldasınız. 8) :!: :arrow:

mehaba...
---ozzcancım teşekkür ederiz,iyi tatiller sana bizim de bünyemiz tatil istiyor...

---ardaaaaa başka şarkılar ekledik o da olur inşalah...

---sercancım evet görüşemiyoruz, hatıralarımızı sildiler ben en çok ona üzülüyorum of of...,:(
yakında güzel haberler olacak... her zaman gel bekleriz...

bu arada bi arkadaş 18&life istemiş bence de cok güzel bir istek bende istiyorum... özlem her şarkıyı olduğu gibi bunu da cok güzel süyler.... yada i remember you da olabilir...

Anthrax demiş ki:
bu arada bi arkadaş 18&life istemiş bence de cok güzel bir istek bende istiyorum... özlem her şarkıyı olduğu gibi bunu da cok güzel süyler.... yada i remember you da olabilir...

Özlem çok güzel şarkı süyleyen bir arkadaşımızdır. 18&life'ı süylemesini ben de çok isterim. Hatta dedikleri gibi Can Kırıklarını da süylesin. Umarım kader bize de Özlem gibi şarkı süyleyen birilerini nasip eder...

cin seddi adını iyi bir şekilde baya duyurdu...
bol konser,sağlam icraa,hemde rock and win2de bestelerini dinledim
çok güzeldi...

bravo,bravo,bravo....
devam devam çok iyi yerlere gidiyorsunuz.
darısı hakeden herkesin başına....

meraba,uzun zamandır buralarda değildim e bi de tatil yaptım, üstüne bi de cin seddi dinlim dedim ilaç gibi geldi,playlisti baya değiştirmişsiniz arkadaşlar çok şık olmuş,gümbür gümbür, gelişmeleri takdir ettim hatta gazetede özlemin resmini gördüm,dumur oldum:) yolunuz açık olsun,long live rock and roll!!!!

Ya i$ hayatı, Ctesi - Pazar günü de çalı$ıyor olmanın verdiği yorgunluk ve ertesi gün erken kalkmak zorunda olmanın vurduğu görünmez zincir vırık cırık derken uzun zamandan beri Biziz'e gelemiyordum. Bu Cumartesi ordayım kesin!
Arda'cığım, Göktuğ'cuğum, Cin Seddi (ve Tushe) bekleyin beniii....

selam cinseddi
sizi bende diğerleri gibi yolcuda izledim
maalesef onların yaptığı hoş eleştriyi yapmicam zaten grubun iyi yanlarını söylersem eleştri olmaz
bence gitar zayıf ve vokali detone ediyor bence biraz kastırıp daha iyi bişeyler çıkarın yapabilirsiniz davulda arada kontraya kalıyor ama okadar olur davul ama gitarist dikkat neyse başarılarınızın devamını dilerim bol müzikli günler.....

Sanırım birkaç yanlış anlama sözkonusu... CİN SEDDİ nerdeyse 1,5 yıldır yolcuda sahne almamaktadır, yani "diğerleri gibi" bizi yolcuda dinlemiş olmanız beni ürküttü sayın mr_greenboi :?:

Cin Seddi Cumartesi Saat 22:00'de Biziz Rock Bar'da sahne almaktadır.

Ancak bu haftaya özel (6 Ağustos - Cumartesi günü yani) bir programlık ara veriyoruz, tatile gidiyoruz... :LOL:

Haftaya bekleriz, Cin (The Bronz) Seddi olacağız bazılarımız ve tabiki dinlenmiş olacağız, görüşemek üzere :elsalla

Alanya'dan kucak dolusu sevgiler, selamlar... 8) valla çok özledim Ankara'yı, cumartesileri Biziz Bar'ı, rock müzik dinleyip sarhoş olmayı... :cry:

Beni hiç sormayın... 2 aydır haftanın 7 günü, gecede 4 saat bar programı... sıcak, nem, of anam of... buralar bi acaip, avrupalı turistlere country çalıyoruz kendilerinden geçiyorlar :LOL: Repertuvar zaten çorba, Robie Williams'tan James Brown'a, Rolling Stones'dan Guns N' Roses'a kadar her tarzdan 80 küsür şarkı çalıyoruz...

Kendinize çok dikkat edin, çalışmalarda başarılar... Tushe'ye de benden selam söyleyin, ok? Ekim gibi tekrar görüşürüz umarım, Ankara'ya ayak bastığım günü takip eden cumartesi Biziz Bar'dayım...

Sevgiler,

Alp

:p :) yolcu :?: 2003-2004 sanırım karıştırdın biz çift gitarlıyız...

Alpcim, hem tatil hem de müzik süper umarım oda arkadaşınla :roll: (biliyorsun ;) ) iyi geçiniyorsundur, bekliyoruz, iyi tatiller, bol müzikli geceler...

selam cin seddi yaptığım eleştriyi kötü anlamayın ne olur ben sizi 1.5 yıl önce izledim arkadaşın dediği gibi bi çok değişiklik olmuş dinlemeyeli herhalde neyse başarılar :) kendinize iyi bakın...

umutyegul demiş ki:
Sanırım birkaç yanlış anlama sözkonusu... CİN SEDDİ nerdeyse 1,5 yıldır yolcuda sahne almamaktadır, yani "diğerleri gibi" bizi yolcuda dinlemiş olmanız beni ürküttü sayın mr_greenboi :?:

Cin Seddi Cumartesi Saat 22:00'de Biziz Rock Bar'da sahne almaktadır.

Ancak bu haftaya özel (6 Ağustos - Cumartesi günü yani) bir programlık ara veriyoruz, tatile gidiyoruz... :LOL:

Haftaya bekleriz, Cin (The Bronz) Seddi olacağız bazılarımız ve tabiki dinlenmiş olacağız, görüşemek üzere :elsalla
ya umut yapma yaa bugün size gelecektik.neyse başka cumartesilere...

Geri