Cin Seddi

arkada?lar dünkü perfomans?n?z oldukça iyiydi özellikle ikinci yar?da
umutun bitmek bilmeyen enerjisi ve grubun arkada?l??? beni oldukça mutlu etti ba?ar?lar?n?z?n devam?n? dilemiyorum siz zaten çok ba?ar?l?s?n?z :D

Ben de teşekkür ederim. Bu arada ilk kez sahnede kutlanan bir doğum günüm oldu. Orda olan herkese ayrıca teşekkürler. Bu hafta yeni şarkılarla yine sizlerleyiz. Bizizdeyiz. Görüşmek üzere.

Ben de şimdi öğrendim iyi ki doğdun uğurcum. sahneden çok doğumgünü kutladım ama hiç benim doğum günüme denk gelmedi bi programım. Tunç hatırlaıyodur illa ki, onur'a düzenlediğimiz doğumgünü şarkısını purple rain zamanlarından. sizi izlemeyeli de uzun zaman oldu özledim valla artık bu hafta bi sakatlık çıkmazsa görüşürüz cinler. hem artık aynı barın gruplarıyız değil mi? kendinize çok iyi bakın.

Sevgili Burak, Göktuğ ve Deprem, çok teşekkürler. Bir yaşımıza daha girmiş bulunduk işte. :) Bekleriz bu arada, Burakcım umarım biz de bir geliriz dinleriz sizi. Görüşmek üzere arkadaşlar.

doğum günün kutlu olsun uğuuur :p
yeni şarkılar hımmm 8) umarım en kısa zamanda gelip dinleyebilirim. görüşmek üzere... :elsalla

Sevgili Gözde çok teşekkürler. Bekleriz en kısa zamanda. Ergin dünkü ziyaretin için teşekkür ediyoruz. Görüşmek üzere arkadaşlar. Bu akşam yine 21.30 'da Biziz Rock Bar'dayız.

selamlar çim seddi(çim seddi diyorum ama şaka yapıyorum biliyorsunuz dimi ;) ) nasılsınız yahu??ne zamandır görüşemiyoruz..çalışmalarınız nasıl gidiyor??yeni projeler varmı ;)
garage de başarılar;görüşmek üzere,kendinize iyi bakın emi
:elsallaa

gördük, gördük :) ,aslında Ufuk yok resimde kesmişler onu :roll:
bize bu jesti sağlayana çok çok teşekkür ederiz.

:arrow: Bu arada yeni şarkılar var görüşmek üzere....

Geri