Recycle

VOKAL_ VOLKAN AKGÜN
GİTAR_HAKAN KUŞCU
BAS_KORAY IŞILDAK
DAVUL_SEMİH ÖRNEK
Recycle sıradan bir bar grubu değildir.Hatta bar grubu olarak nitelendirilemez.Farklı bir oluşumdur.Bir rock gruptur.Hedefleri vardır , düşünceleri vardır ,bir duruşu vardır.Daha önce bir çok projede yer almış müzisyenlerden oluşur.Planları hedefleri farklıdır.Grup bir kozanın içindedir kimse bu kozaya giremez erişemez.Yavaş ama emin bir şekilde hedefine yaklaşmaktadır.
Recycle Cuma günleri 24:00/03:00 arası "Garage" (Ankara) adlı mekanda müzik yapıyor.
Recycle Çarşamba günleri 22:30/01:30 arası "Biziz Bar" (Ankara) adlı mekanda müzik yapıyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
:)))

eheuhe GİTTİK İZLEDİK DİNLEDİK EÐLENDİK ;)
ÇOK EÐLENDİK ÇOKK :dans
SADECE MÜZİK DİNLEMEDİK SAYELERİNDE BOL BOL GÜLDÜKTE :LOL:
TAVSİYE EDİLİR HERKESE.... ;) :!:
DEMEDİ DEMEYİN ;)

bilirim tanırım, başlık açmanıza sevindim :) çok sevdiğim bir gruptur recycle, çok eğlenceli müzik yapıyorlar bencede. ankarada adam akıllı dinlenebilecek başarılı gruplar var ama recycle enerjisiyle insanları büyüler. onlara küçük bir eleştirim olacak sadece ki bunu solistlerinede söylemiştim zamanında, neden ankaranın en ii gruplarından biri oldukları halde mekan olarak seçtikleri yerler çok fazla uç yerler değiller?? bence çoğu insandan kendilerini mahrum ediyorlar ve yazık ediyorlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm galiba onların amacı çok yerde çıkmak ya da kendilerini tanıtmak diil:)
onlar müzikten zevk alıolar ve soğumamak için yapıolar bence duydum bi yerlerden ben:)
zaten onları dinlemek isteyenler gelir her yere eğer ki cidden beğeniolarsa mekan mühim diil dimi önemli olan grupsa onlar heryerde aynı:)
çıktıları yerlerde belii:)
beklerisss:))

qataloq demiş ki:
Ününüzü çok duydum fakat bir türlü dinleme fırsatım olmadı. Bu cuma Garage'da dinlemeyi umuyorum.
Başarılar ;)

gidilmeli, izlenmeli, eğlenmeli :) keşke ankarada olsam bu hafta. bikerede sarhoş olmadan proğramı bitirmek isterim :p

ilk defa cuma günü izledim çok iiydiniz kıpır kıpırdı çok eğlendikkk ;)
başarılar...
bu arada vokalin metropolisin vokali de olduğu sölenmekte doğrumudur ki acaba???

cok eglenceli grup gercekten....eglndk zıpladık dans ettkk gece boyuncaa... arada cıkıp tek basına knocking heavens door u calıp söyleyn arkadsa da hayran oldkk sevgiler hörmtler kendisine =))

teşekkürler arkadaşlar.. mazisi olan bir grup aslında recycle, eskiden evet bir başlık vardı fakat grup elemanları değişti ve bir süre ara verildi. hepimiz çok fazla seviyoruz müziği ve o yüzden sahneye işimizmiş gibi değil deşarj olmak için çıkıyoruz, karşılığında çok eğlenerek eve dönüyoruz. hepimiz başka farklı gruplarda çalıyoruz doğrudur, bununda söylenmesinde bir sakınca yoktur :) dediğim gibi her şeyi unutup tüm negatifliği attığımız yer recycle.. çok teşekkürler tekrar arkadaşlar.

Yani insan hep programımızın olduğu gün çıkmaz ki sahneye canım! Bi gelip izleyemiycek miyiz? Neyse cuma gününü bi zorlayayım da geleyim artık. Özledim valla sizi :D

Saygılar
Radyo - vokal

BU ARADA CUMA GÜNÜ GARAGE PROGRAMI DA İPTAL OLMUŞTUR AMA SADECE BU HAFTALIK :!: :!:
GRUBUN BASSÇISI OLMAKTA OLAN KORAYIN KIBRISTA PAMELAYLA KONSERİ OLDUÐUNDAN ÖTÜRÜ BU HAFTALIK İPTAL YANİ ;)
ARTIK BU HAFTA ÖZLEYİN RECYCLE LI EMİ ;)

korktuğun ne onu bilemicem de recycle ın çıkmıcanı çok ii biliorum yane bana öle dendi 1. el haber ne de olsa menejeriyis turk rock da ;)
bide çıkarlarmış ehuehe walla o zaman suç bana bunu diende ;)

Geri