Ebay Paypal Konusunda Yardım (yurtdışındaki Arkadaşlardan)

Ebay dan bişey almak istiyorum ancak bildiğiniz gibi paypal hesabı çalışmıyor türkiyede.
Yurtdışında ki arkadaşlar yardımcı olabilir mi yani parayı bu arkadaşa göndersek bizim yerimize paypal ile ödeme yaparak shipping adresi olarak bize gönderebilir mi?
Yurtdışında yaşayan bu forumda kimler var yardımcı olabilecek.

Ebay dan bişey almak istiyorum ancak bildiğiniz gibi paypal hesabı çalışmıyor türkiyede.
Yurtdışında ki arkadaşlar yardımcı olabilir mi yani parayı bu arkadaşa göndersek bizim yerimize paypal ile ödeme yaparak shipping adresi olarak bize gönderebilir mi?
Yurtdışında yaşayan bu forumda kimler var yardımcı olabilecek.

Ben USA Paypal sitesinden hesap açtım. Sırf denemek için Ebay'den ufak bir şey aldım. Kredi kartı hesap özetine baktım. Gayet ödemeyi yapmış gözüküyordum. Ürün de aldığımın ertesi günü hemen kargoya verilmişti. :) (Türkiye'de yaşıyorum bu arada).

Ben USA Paypal sitesinden hesap açtım. Sırf denemek için Ebay'den ufak bir şey aldım. Kredi kartı hesap özetine baktım. Gayet ödemeyi yapmış gözüküyordum. Ürün de aldığımın ertesi günü hemen kargoya verilmişti. :) (Türkiye'de yaşıyorum bu arada).
Merhaba, the amp factory sitesi üzerinden kemper profil indirmek istiyorum. Adamlar sadece paypal çalışıyor. Amerika üzerinden nasıl üye oldunuz bankayı nasıl kabul etti?

Paypal Ödeme gönderme imkanına sahip ülkeler:
  • Angola
  • Anguilla
  • Ermenistan
  • Aruba
  • Azerbaycan Cumhuriyeti
  • Belarus
  • Benin
  • Bhutan
  • Bolivya
  • İngiliz Virgin Adaları
  • Brunei
  • Burkina Faso
  • Burundi
  • Kamboçya
  • Kamerun
  • Cape Verde
  • Çad
  • Komorolar
  • Kongo Demokratik Cumhuriyeti
  • Kongo Cumhuriyeti
  • Cook Adaları
  • Fildişi Sahilleri
  • Cibuti
  • Eritre
  • Etiyopya
  • Falkland Adaları
  • Gabon Cumhuriyeti
  • Gambia
  • Gine
  • Gine Bissau
  • Guyana
  • Kiribati
  • Kırgızistan
  • Laos
  • Makedonya
  • Madagaskar
  • Maldivler
  • Mali
  • Marshall Adaları
  • Moritanya
  • Mayotte
  • Mikronezya Federal Devletleri
  • Moğolistan
  • Karadağ
  • Montserrat
  • Namibia
  • Nauru
  • Nepal
  • Hollanda Antilleri
  • Nijer
  • Nijerya
  • Niue
  • Norfolk Adası
  • Papua Yeni Gine
  • Paraguay
  • Pitcairn Adaları
  • Ruanda
  • Saint Helena
  • Saint Pierre ve Miquelon
  • Saint Vincent ve Grenadinler
  • Samoa
  • Sao Tome ve Principe
  • Sierra Leone
  • Solomon Adaları
  • Somali
  • Sri Lanka
  • Surinam
  • Svalbard ve Jan Mayen
  • Svaziland
  • Tacikistan
  • Tanzanya
  • Togo
  • Tonga
  • Tunus
  • Türkmenistan
  • Tuvalu
  • Uganda
  • Ukrayna
  • Vanuatu
  • Wallis ve Futuna Adaları
  • Yemen
  • Zambiya
  • Zimbabwe

ben viyanada yasiyorum , burada paypal calisiyor , istersen yardimci olurum fakat fiyatlar neredeyse türkiyede de ayni , spesifik birsey almayacaksan , parayi dolara cevirirken bir de bana transfer ederken bankalarin kesintileri falan yine türkiyedeki fiyatina getirir olayi , bir de gümrük vergisine takilmasi durumu var , ne lazim sana söyle ona göre yardim edeyim.

Geri