Kıraç

rockseverr demiş ki:
zaten ses farklılıkları insanı dinletir.mesela dumandaki kaan sesi çok boğukdur.kıraçınki titrek olabilir,mvo sesi çok sadedir vss uzar gider.herkesin bi tarzı var.
işte olay bu uzatmaya gerek yok benim hoşuma gittmiyor okadar ... :kafaat

Kıraç albüm başına 1.2 hit çıkartan anadolu rock tabir edilen türü iyice baymış,ama yinede rock
yaptığı için olmamasının daha kötü olduğunu düşündüğüm %15, bir adamdır:pSon albümü ilk single neydi öle olmadı gülüm...bu kadar kötü bir
parça olurmu ya,olmazsa biz fikir verelim yani.

d.not:bi dahada dkolay kolay yazamam yani.
dehşet adam bu ya.

rockçılar kesimi ülkemizde ikiye ayrılıyor bence.adam anadolu rock yapıyor.nasıl çayırlı çimenli sözleri bıraksın yani sizde :LOL:
türkülerde var albümde türkü tadında şarkılarda.ama ben yine de kıraçın eski albümlerini seviyorum.sen dağların kadını unutttum artık adını söyle bunlar bana revamııııı
hoş sözler

Şimdi Kıraç topiğini baştan sona okumadım ama belki de yazmışsınızdır,sanki şarkıları bir sıradanlık taşıyor,yeni albümünü dinletirken arkadasım ya eskilerden filan bir farkını goremedim,bide bu adam sert birşeyler yapmaya calışmasın veya klip cekmesinhızlı parçalarına Funda Arala Sevgiliye mi neydi,bide son klibi,ben beğenmedim ...

Arkadaslar banami oyle geldi bilmiyorum ama...Kiracin Yalan sarkisi ayni N.E.R.D - She wants to move gibi basliyor...Biri ya evet haklisin yada sacmalama desin bana...

ya gidin isinize...illa elestiri yapcaz diye b.kunu cikardiniz....Kotu elestiri yapmak kolaydir ama iyi elestiri de yapmak gerekir...(simdi dersiniz "iyi bir yani yokki ama")

Ferry demiş ki:
ya gidin isinize...illa elestiri yapcaz diye b.kunu cikardiniz....Kotu elestiri yapmak kolaydir ama iyi elestiri de yapmak gerekir...(simdi dersiniz "iyi bir yani yokki ama")

bence iyi elestiri için iyi iş gerekir(galiba bu normal) sankı burdaki iyi veya kötü eleştiri yapmamız adamın umrunda :twisted:

Geri