Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

ulan mustafa yakında adızı the d.e.n.g.e.s.i.z h.e.r.i.f.l.e.r olarak deiştirecem ben şahsen bi ayılar bi siz çıkaramadınız
eheh şaka tabi
hayır deil şaka maka hala çıkmadı nerde hani nerde söle

hehıe wallaha bitti bu sefer olm çok ağır kanlı insanlarız ööle yatıyo kayıtlar bilgisayarda misk cart curt etmek lazım referans monitörüm yok bişeyim yok benim müzük setine göre edince aarlları çok tarakdan oluyor işte öle i lav yu

dengesiz herifler lav hasan ehuıe alicim ses seda yok çıkacak merak etme satmadık seni yani eheuıeu sadec doaynan başka planlar yaptık sana haber vericez kardeşim öbdüm

uleynn hala bi demoyu cıgaramadınız mı yaa...ben bile nirdeyse demo yapacam eheueh :) mustafam özledik la bu arada gonser neimde yapın da gelek... ay lov yu dengesiz galp hassan pnesi :)

eheuehe wayyy geniş kitle hesabı ne diyek bea kardeş yolunuz acık ola :) bu arada sevgili mustinin yeni imajını bir fanı olarak kutluyor gıdıdan öpüyorum annem :) eheuehe

hayde bakam hayırlı uğurlu olsun sonunda bitti hehe hayde bide konser patlatın la musti bölee kuru kuruya demo olmaz ta angaraya gelecez gonsersiz geçmesin mına koyiim..

27 kasımda eski dummyde pop dinletisi.
istanbuldan cemiyette pişiyorum!
bizim ordan ömrüm parklarda geçti-seferoğulları-zibidiler!
aşşaa mahalleden dengesiz herifler!
ve bir sürpiz grup daha!
alevli şovlar,özel tombala çekilişi, inanılmaz şaklabanlıklar!

kaçırmayın üzülürsünüz! 7 gayme ilk birada dahil haaaaaa

Geri