Dengesiz Herifler (Ska-Punk) - Ankara

kanada işi güzel oluyor kayıtlar cdler ulaştı oraya miksajı beklkioz adam biraz meşgül meşhur bir abimiz eheıuheuı öle işte saol çaadaşçıım doada moron amına koim hiçbişe öörenemez o hanzo ehehue

ya arkadaslar gruptan bırı cevap yazarsa sevınırım sızden bı rıcam olacak hafta sonu andac cafede punk nıght gıbı bı garıp bısıı yapıcaz sadece punk grupların cıkmasını organıze etmeye calısıyorum bızde cıkıcaz... gecen sene bır kere cıkmıstınız fırtına soylemıstı abımler cıkıyor dıye gelmıstım bı kerede bızım ıcın ccıksanız??? gruplar para almıyor ama gırıste ucretsız zaten? bı sekılde ulasırsanız cok sevınırım

UuYuRR demiş ki:
ya arkadaslar gruptan bırı cevap yazarsa sevınırım sızden bı rıcam olacak hafta sonu andac cafede punk nıght gıbı bı garıp bısıı yapıcaz sadece punk grupların cıkmasını organıze etmeye calısıyorum bızde cıkıcaz... gecen sene bır kere cıkmıstınız fırtına soylemıstı abımler cıkıyor dıye gelmıstım bı kerede bızım ıcın ccıksanız??? gruplar para almıyor ama gırıste ucretsız zaten? bı sekılde ulasırsanız cok sevınırım
yaw ne hoş olur bizde dahil olabilirz hatta

abii siz de gelebilirmisiniz... zaten sagolsun dengesiz herifler abi grubumuz oldu bizde kardes grubuz... andac cafede hünkar bile begendi dengesiz herifler CeKeS in dahil olacagı punk gecesı duzenlıyebılırız... eger dengesız herıfler 8 10 sarkı calmayı kabul ederse haftaya ayrlarım

yasasın abı grubumuz mustafa abeee... yarın kayıt yapıyoruz sıteyede koyucam bı dınlersın artık abı.. ve konser ısını dıger hafta yaparsan varya masallah derım elınıde operım sagolda derım

ahaha amma geyik yaptınız lan çakallar mod olsam dakka durmam silerdim mesajlarınızı neyse acaip gonserler yapacam durum bir hele ankarada renkli bir sonbahar beklior hepimizi işallah

konser işini uyurdan ben devr aldım biraz :)acaba uygunsa 8 ekim ctesi? punk günü gibi bişey yapmaya çalışacaız tabi başka gruplarda dinlenecek.sizi dinlemeye gerek yok. uygunsa bi msj atmanız yeterli.bi haber verirseniz çok sevinirim sağolun.

sayın modlar bu mesajı sılmezsenız... mustafa abi hani biz kardes grup siz abi gruptunuz ya hani birlikte yiyip icip gezip cıkıcaktık... konseri bana soylıyecektınız ben ayarlıyacaktım abi? küseyimmi...

alicim özel mesaj attım alpina olacak konserler işallah barker 8ekimde zor biraz hala stüdyo yapmadık alinin mesajındanda anlaşılacaa üzere uyur daha konser falan ayarlamadım zaten sonrası için dedim onu hepinizi öpüyorum yapacaz işallah bişeler bizim bi burnumuz boktan çıksa

Geri