South Park

abi south park ı cumartesi 3 e almışlar kablo tv bağlattıkda izledim tabi gece 3 beni etkilemez birde girişine 18 yaş uyarısı yapmışlar komikti :D michael jakcson lı bölüm süperdi ya hahah izlediğim en komik bölümlerden biriydi bilgisayarada bağlattım kablo tv yi çektim hemen bölümü cd ye atıcam şimdi :) izmir dekilere yollarım kargoyla falan uğraşmak zor gelir şehir dışı

Arkadaşlar P2p tarzı programlarla South Park bölümlerini indirmek mümkün.Fakat altyazı konusunda bildiğim 2 tane site var..Bunlarda da en fazla 10-15 bölüm yer alıyor. Ben bildiklerimi yazayım ( divxplanet.com ) ve ( divxforever.com ).South Park'ın Divx formatında 1 den 8 e kadar olan tüm sezonları elimde fakat altyazı bulamıyorum. Acil Yardımlarınızı bekliyorum..

s_hifty : Duyarlılığın için saol ama o sitede bulamadım.Daha çok çeviri yapan arkadaşlarla iletişim kurmak lazım sanırım.Arşivime gelince ;kapitalist toplumdan nefret eden biri olarak her zaman paylaşıma açığım:)

eheuhe saolasın ya aslında en güzeli şu vcd ciler oluyo ya direk filmin üstüne çeviri yapıyolar onlar çok iyi olur aslında ben mesela artık her hafta çekiyorum cd ye ama bu hafta izliyemedim mesela ya şunun saatlerini tam bi söyleyin ya gece 3 çok geç oluyo cumartesi:3 pazar:12 galiba ama ikisde uygun değil olaya bakya :D

utanmasam her repliğini ezberliyecem yaa.. din min felsefe tanımıyolar abi ve inanılmaz güzel tiye almalar var (adorable..) özellikle southpark the movie gelmiş geçmiş en komik filmlerden biridir.. şaheserdir :D

perpetual_desolation demiş ki:
utanmasam her repliğini ezberliyecem yaa.. din min felsefe tanımıyolar abi ve inanılmaz güzel tiye almalar var (adorable..) özellikle southpark the movie gelmiş geçmiş en komik filmlerden biridir.. şaheserdir :D
ben öyle düşünmüyorum ya.bölümler çok daha iyi bence.nedense movie de pek gülmedim.ama size önerebileceğim süper blmleri var.
-osma bin laden
-x-mas in canada
-awesome-o
-ya bide blm ün adını bilmiyorum ama !!u got served''muhabbeti var(diğer blm adlarıda yanlış olabilir ama ararsanız bulursunuz)
bu blmler gerçekten süpperdi.

ayrıca metroseksüel bölümü karakterleri değişik kıyafetlerle görebileceğiniz yegane bölüm sanırım.ha unutmadan WALL-MART bölümü de mükemmel olmuş;matrix ten yapılan alıntılar süperdi!
CARTMAN ın annesine bişeyi kabul ettirmek için sesini inceltmesi beni öldürüyor.

s_hifty demiş ki:
oo abi hatta türkiyede vcd de çıktı süper seslendirmişler türkçe ve bayada küfür ediyolar bulursanız kaçırmayın ama orjinal seslere değişmem geçen bir divx ini buldum 3 tane bölüm var içinde din le ilgili bölümler bunlar birinde tutku(isanın çilesi)yle dalga geçmişler ölüyodum saat gece 4 :D
abi blmün adını verebilirmisin çok merak ettim şu blmü!

akinu demiş ki:
Bir arkadaşım Cartman'a çok benziyor (hal tavır karakter olarak) sesi de hafiften onu anımsatıyor, onun için Cartman ile arkadaş gibiyim çok komik :D
hehehehe ne rastlantı yaf.sen gel bide benim ev arkadaşımı gör. hem şişko hem uyanık bişey.onunlan birlikte izliyoruz blmleri ve benim niye o kadar güldüğümü geç anladı ama artık oda kabul ediyo.

Geri