Serdar Öztop

muratzeki demiş ki:
Eline saglık Gökhan. Okuması keyif veren bir röportaj olmuş

eksik olma :) üstadın dobra dobra açıklamalar yaptığı sıcak ve benim yaptıklarımını içinde en çok keyif aldığım bir ropörtajdı bu. portalda yayınlanması için kısaltmak durumunda kaldık :( ama bu keyifli roportajın orijinal halini bizim sitede bulacaksınız yakında diyerek reklamımızı da yapalım :D

www.almora.fankulubu.com

2 Aralık Cuma

sahnede:

Serdar Öztop
Eren Kömürlü

yer:garage rock bar(Ankara)
Açılış:19.30
gİRİŞ+1 bira:10 ytl

Bu arada rockstation dergisinde de gitar-teknik kısımı yazıyorum..Kasım-Aralık sayısına Serdar Öztop'la ve gitarı üzerine yaptığım röportajı bulabilirsiniz.

Serdar Öztop(gitar)
Utku Önal(davul)
Murat tükenmez(bas gitar)

olarak sahnede olackar.Bence kaçmaması gereken bir konser.Özellikle Ankara'da olan arkadaşlar.Serdar Öztop sevenler kesin gelin.Güzel bir konser anınız olur.Serdar Öztop'un canlı performansını şiddetle tavsiye ederim.

eğer serdar öztopun albümünü almayan varsa bir an önce alsın. çünkü albümün içinde birbirinden güzel şarkılar var. eğer gitarın sesine ve söz olmadan da şarkı olur diyorsanız siz bir an önce bu albümü alın

Saygıdeğer ve efendi bir insan. Kariyerine ve yeteneğine ragmen son derece mütevazi biri. Yeni albümünden parçaları ilk kez bugun dinledim. Piyasa hakkında uzunca sohbet ettik az önce. Gitar çalmak ile uğraşan herkese örnek olacak biri. Kolay gelsin diyorum bundan sonrası için.

ya serdar öztopun yeni kaseti çıktımı en son Voxtaki konserinde dinlemiştim süper bir yetenek ayrıca bir o kadar da mütevazı muhabbeti sağlam biri artık istanbulda daha çok konser vermesini diliyoruz bulutsuzluktan ayrıldıktan sonra pek konserlerini göremiyoruz bir an önce dinleyebilmek dileğiyle...

Yönetici uyarısı: mesaj anlamayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarından dolayı yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen forum kurallarını okuyun.

Bugün saat 5 te Serdar Öztop ve Sarp Maden Boğaziçi Üniversitesi nde bedava workshop ta buluşuyorlar..

Workshop herkese açıktır.. Tüm gitaristlerin katılımını beklemekteyiz Boğaziçi Müzik Klübü olarak..

bu aksam maslak venue'de bora uslusoy ve sarp maden ile guitar project'te sahne alacaklar. ben de gidiyorum birazdan. mahmutbey, bağcılar istikametinden hareket ediyorum, isteyen varsa götürebilirim :D

bu akşam yani 25 aralık pazar akşamı tv8'de saat 18.00'de serdar öztop çıkacak, programın adını unuttum, ama reklamını gördüm de haber vereyim dedim...

Şehnaz Longa 'yı güzel çalmış.(Son albümde) Çok hoşuma gitti, son parçayı herkese tavsiye ederim. Konser bekliyoruz...

Saygılar.

tekniğiyle gitarıyla bence türkiyede en iyisi..
ardından demir d. gelir. valla dinlemedim yeni albümü en kısa zamanda edinicem. solo kariyerine devam eder umarım. geçen senelerde processorum için 1-2 ton istemiştim vermemekte direnip kıvırmıştı ama :) neyse başarılarının devamını bekliyoruz.

ben ilk haluk leventin KADER şarkısın solosunda tanıdım ve NOLUYO LAN dedim kendimce ;) şayet hep şunu sormuşumdur kendime YAV BU ADAMIN EFSANE OLMASI İÇİN İNTİHAR MI ETMESİ GEREKİYO ? kıyaslama için değil ama serdar öztop 1 numara ( vai- satrianı ve niceleri dahil)

Geri