Çalıntı Ekipman Başlığı

'Forum Meydanı' forumunda garett tarafından 22 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Eklediğim fotoğraflarda mevcut artık hocam.Sağolun.

2. Mekanda sadece gitariniz mi calinmis? Yoksa mekana ait baska esyalar da calinmis mi?
    Gecmis olsun.Umarim bulunur gitariniz.

3. Çok geçmiş olsun. İşallah kısa zamanda bulunur. Arka sayfalarda yazmıştım ama yine yazıyım. Ankarada gitarı çalınanlar ulus hamamönü tarafındaki merdivenaltı sazcılara bakarak olsunlar. Hırsızlar genelde oralara götürüp satıyorlar.

egehanbirge bunu beğendi.
  4. Binadaki 3 bara daha girip gitar haricinde elektronik eşyalar ve para falan da çalınmış ,bekleyip göreceğiz.

5. Sevgili @welmour bu zor zamanımda yanımda olduğunu gösterdi ve bana işlerimde kullanmam içim ödünç olarak çok güzel bir les paul verdi ,ne yapsam hakkını ödeyemem ,çok mutlu oldum ,hayatım boyunca bu iyiliği de unutmayacağım.

rad, ucpsrc, Müzisyencik ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  6. Aferin @welmour 'a. Takdir etmek lazım.

7. Müzisyencik, cato, Wuthred ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. Cok guzel davranis helal olsun @welmour

9. egehanbirge bunu beğendi.
  10. Bu başlığı aktif bir hale mi getirsek.. Özellikle çalınan gitarların seri numaralarını, bir iki fotoğrafını ve email gibi vermek istedikleri, forum harici aktif kullandıkları geçerli iletişim adreslerini ilk mesaja girerek güncellesek.. Üzücü bir envanter olur ama faydalı da olur hani.. Aktif forum üyeleri kadar, üye olmayan insanların da yararlanabileceği bir başlık olur.. Ama başlığı açan arkadaşa veya moderasyona iş düşer.. Çalınıp ta bulunan gitarların silinmesi gerekir.. Bulundu diye geri dönüş yapılmazsa, başlığı düzenleyen arkadaşların kalbine doğmayacağı için gelecek bir zamanda hala burada hırsızlık malı gözükmesi bulunmuş gitarları satın almış olanları, gitarlarını satarken mağdur edebilir.. Gerçi onun da formülü bulunur..

11. Konunun orijinali

Merhabalar,
    Dun gece bostanli bravo pastanesinin yaninda arkadaslarla barda otururken bir seref yoksunu arabanin arka camini kirip icindeki Roland FA 06 model workstation klavye/synth 'yi calmistir. Saat 00-00:30 civarinda oldugunu dusunuyoruz, cevredekilerin hicbir haberi olmamasi da ilginc ki sehrin o saatte en islek olan taraflarindan biri Bostanli Karsiyaka. Eger denk gelirseniz vs bana ulasirsaniz sevinirim. Tesekkur ederim.

Müzisyencik bunu beğendi.
  12. Arkadaşlar resimlerdeki gitarım bugün ben işteyken çalınmış! Gören duyan olursa lütfen haber versin! 2013 model daha yeni almıştım !!!

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 30 Mayıs 2017
    fade2black bunu beğendi.
  13. Hocam acaba buldunuz mu gitarı?

Grundar bunu beğendi.
  14. Malesef bulamadım :( gördünüz mü yoksa?

15. Hayır keşke görseydim... Sizinle gitarı alırken zuhal muzikte muhabbet etmiştik sonra ilanı görünce çok üzülmüştüm sormaak istedim :

Cosmicsea bunu beğendi.
  16. Ben buldum sanırım, numaram 0543 606 60 90, uygun zamanda iletişime geçin benimle.

Cosmicsea bunu beğendi.
  17. 18902673_1460264054020009_1821068436_n.jpg 18944743_1674286379278796_1631283384_n.png 18871407_1460242744022140_1723158590_n.jpg Bumudur?

ogulcaan bunu beğendi.
  18. Arkadaşlar,

Umutlandırmayayım ama Does this look right to you? 2008 Standard Headstock seri no buradan alınmış (zaten kulakçıklar farklı), bu satıcı ya dolandırıcı, yada hırsız ve gerçekten sevgili @Cosmicsea nin çalınan gitarını farklı bir seri no ile satmaya çalışıyor...Diğer fotolar ise gerçekten gitarın fotoları sanki, yakın takip edin derim...

Sevgiler ve saygılar...

bg453 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş