Hücum Kedi

kemancı zamanlarında izlemiştim..süperlerdi izlediğim en iyi bar grubu diyebilirim..geçenlerde tekrar izledim..burağı aradı gözlerim ve kulaklarım..ne diyim..başarılar

birkaç kez dinleme fırsatım olmuştu ve gerçekten bar performansları çok iyiydi son hallerini merak ediyorum umarım pek değişiklik olmamıştır. Başarılar..

Teşekkür ederim Lcvrt, sana da nüzikli yıllar.

Şubat 27, 2006 (ODTÜ mimarlik anfisi) konserinde yer almıyoruz. İkidir konser iptali yazıyorum, üzgünüm ama elden de birşey gelmiyor.

Peki diğer üniversitelere hücum kedi olarak gelmeyi hiç düşündünüz mü?Mesela ktü ye falan?Nolur gelin.Elimden ne gelirse yaparım.
Bunu kontrol ettim imla hatası yok :)

odtu de cıkmadıgınız iyi olmuş,bu sene ankaralı namık,izzet yıldızhan gibi şarkıcıların konser verdigi bi yer oldu odtu.Zaten dinleyici kitlesininde sizi anlayabilecegini sanmıyorum.
Ankara'da sizi izledim müthiştiniz.Yani demek istedigim kemancı,balans wb. kaliteli yerlerde çıkın abi odtu de çıkarsanız çalıcağınız bi piyasa şarkı için 1 sene dillerinden kurtulamazsınız ;)
Ankara ya tekrar bekleriz sizi..

arkadaşlar kadiköy tarafına ne zmn gelcekler veya takip edebileceğimiz bir site varmı..Bu arada harikalar, gerçekten en iyi amator grup dice ama amatör de deiller ,ne dicem bilmiorm....

11 martta süperdiniz öztürkün performansı mükemmeldi ben öyle bi gırtlak görmedim nası dayanıyor inanamadım ...çalarken eğlendiklerini görmek gazı hissetmek çok iyiydi...eski antisilence gitaristi barışın grubu üçnoktabir de çok ilginç bir grup yakında isimlerini bolca duyabiliriz...gabriel'de çok sağlam bir grup vokalist öztürkten sora hiç sırıtmadı ezdirmedi kendini bassçılarıda süper izlenmesi gereken performansı yüksek bir gruptu...çok eğlendim o gece......

maresalx demiş ki:
odtu de cıkmadıgınız iyi olmuş,bu sene ankaralı namık,izzet yıldızhan gibi şarkıcıların konser verdigi bi yer oldu odtu.Zaten dinleyici kitlesininde sizi anlayabilecegini sanmıyorum.
Ankara'da sizi izledim müthiştiniz.Yani demek istedigim kemancı,balans wb. kaliteli yerlerde çıkın abi odtu de çıkarsanız çalıcağınız bi piyasa şarkı için 1 sene dillerinden kurtulamazsınız ;)
Ankara ya tekrar bekleriz sizi..

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali.
Turkiye'deki en iyi rock sanatcilarini agirlamis olan ODTU eminim hucum kedi'yi de cok guzel agirlardi.
Kerem Tuzun zaten gecen sene nekropsi ile calmisti ODTU'de. sanmiyorum ki ordaki atmosferden memnun kalmadi.
ici bos yorumlar yapicagina bence konusma daha iyi.

u arada hucum kediyle ilgili ufak bir konser haberi de veriim.
"Hepatitsiz Bir Dünya İçin Elele" isimli; Rotaract Club ´ ın düzenlediği konserde Gripin, Hücum Kedi ve Anima sahne alacak. Organizasyon 24.03.2006 tarihinde Kemancı da gerçekleşek. Giril+ 1 yerli içki 20 YTL arkadaslar bekleriz Very Happy

muhteşemler

biz KOLA gurubu olarak taksimde alt gurupları çıkmıştık herkez biran evvel sahneden inelimde çıksınlar diye gözümüzün içine bakıyordu sonra dinlediğimizde anladıkki haklılarmış

Albümü daha yeni dinleyebildim.. Açıkcası öyle şişirdikleir kadar aman aman bir albüm değilmiş. Kayıtda vasat zaten... bar programlarına iştirak edemedim lakin BAr'da daha iyiler dendiğini biliyorum. Ama yinede albüm cidden son zamanlardaki prodüksyonlardan sonra pek bi renksiz sevimsiz geldi... yolları açık olsun

Geri