Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

kenna demiş ki:
gogostar demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Yaw aslinda hic adetim degildir hazir bilgi istemek ama...

Internet uzerinden akrilik gitar govdesi satan bir site bileniniz varmi arkadaslar. Bir arkadasim icin alicagim ama biraz baktim pek birsey bulamadim tembellik yapip size soruyorum :LOL:

Ali

Kaba bir <a href="gate.html?name=Forums&file=search">Arama</a> ile şurda buldum:

http://stores.ebay.co.uk/Wesley-Guitars

İçinde askışkan renkli sıvı olan gitarları anmsattı. :D

Ben hiç sevmem onları... :) Kirk Hammett'ın "vay be" triplerini hatırladıkça daha da sinir olurum...

Akrilikleri de sevmem ya... Aramış olduk bi kere... :D

gogostar demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Gogom starim akrilik gitarlari bende buldumda benim arkadas bir tek govde istedi. Neyse tumden gitari alicaz artik artan parcalarida forumda orda burda satariz :)

Thunderım headim, artan parçaları satarak maliyeti de kurtarabilirsiniz... :)

Tek gövde nerdeyse gitar fiyatına yakın olacaktır... :)

Dogru diyorsun. Bakalim yazin turkiye seferimde elimde bir tane akrilik gitarla gelirim artik.

Sahsen akrilik gitarlardan nefret ederim ama :D Duygusuz geliyor bana. Hormonlu cilek gibi :LOL:

thunderhead demiş ki:
gogostar demiş ki:
thunderhead demiş ki:
Gogom starim akrilik gitarlari bende buldumda benim arkadas bir tek govde istedi. Neyse tumden gitari alicaz artik artan parcalarida forumda orda burda satariz :)

Thunderım headim, artan parçaları satarak maliyeti de kurtarabilirsiniz... :)

Tek gövde nerdeyse gitar fiyatına yakın olacaktır... :)

Dogru diyorsun. Bakalim yazin turkiye seferimde elimde bir tane akrilik gitarla gelirim artik.

Sahsen akrilik gitarlardan nefret ederim ama :D Duygusuz geliyor bana. Hormonlu cilek gibi :LOL:

Zaten akrilik gitarlar hakkında hiç iyi birşey duymadım... :) Basit sahne gitarları, şov amaçlı...

Arkadaşlar Metallica solisti James in MAMA SAİD( Canlı performansında ) de kullandığı akustik gitarın marka ve modelini bilen varsa yardımcı olabilirmi arkadaşım alıcam diye tutturdu da?12. ve 7. perdede 2 tane noktası olan gitardan bahsediyorum.

ya arkadaşları sormucaktım ama dayanamıcam ilk sizlere sormak istiyorum...
şimdi ben bundan 6 ay kadar önce bi salaklık yapıp içinde stagg marka gitar ve amfi bulunan bi set aldım.tabi o zamanlar bi heves hemen alıverdim gitarı sorup soruşturmadan ucuz diye.ve şimdi çok pişmanım gitarı ya da seti satmaya karar werdim aldığımda fiyatı 325 milyondu.
şimdi satmaya kalksam sizce alırlar mı ya da kaç para verirler ? lütfen yardımcı olun ya??

Ya bişe sorcam ben cort kx5 buldum 350 milyona 1 kere kullanılmıs hic bi cizii flan yok bu fiat bunun icin iimi cwp acil gerek cunku karar werirsem hemen alıcam.Zaten cok da ii calmıorum da yeni yenii.... ne dersiniz??? aliim mi??.. saolun...

Arkadaslar ıbanez grx70 hakkında bılgısı olan varmı?Saglam gıtarmıdır ve fıyatı sızce ne kadardır?
Arastırdım ama bulamadım.Yardımcı olursanız sevınırım.

Saygılar...

guvennn demiş ki:
Arkadaslar ıbanez grx70 hakkında bılgısı olan varmı?Saglam gıtarmıdır ve fıyatı sızce ne kadardır?
Arastırdım ama bulamadım.Yardımcı olursanız sevınırım.

Saygılar...

http://www.indianguitartabs.com/showthread.php?t=7323 bu linke bir bak istersen.Sorduğun gitar hakkında bir tartışma forumu var bu model iyi mi kötü mü diye...Bana vasat bir gitar gibi geldi.Fiyatı da 300 dolar civarı sanırım.

oncelikle herkese merhaba

ben yeni bi amfi alma dusuncesi icindeyim gitarim epiphone standart sole gusel distortionu ustunde ayar dugmesi olan bi amfi dusunuorum war i 30 watt a kadar weya biraz daha buyk olabilir bide bu amfi kafalarinin fiyatlarini bilen solerse ii olur

yardimci olursaniz sewinirim

not: marshall 10 waat im buna uygun bisey olabilir ama daha kalitelisi olabilir

Selamlar forumunuza yeni üye oldum bilmem bu sorumun cevabını bu başlıkta mı aramalıyım ama yeni bir başlık açmaktansa burada dile getirmek istedim...

Gitarımın üzerine yapıştırabileceğim stickerları vs.leri nereden temin edebilirim Ankarada? Bu stickerlar zamanla deforme olur mu? Gitara zarar verir mi?

Şimdiden teşekkürler...

Clickboy demiş ki:
Selamlar forumunuza yeni üye oldum bilmem bu sorumun cevabını bu başlıkta mı aramalıyım ama yeni bir başlık açmaktansa burada dile getirmek istedim...

Gitarımın üzerine yapıştırabileceğim stickerları vs.leri nereden temin edebilirim Ankarada? Bu stickerlar zamanla deforme olur mu? Gitara zarar verir mi?

Şimdiden teşekkürler...

Sorularinin cevaplarini su baslikta bulabilirsin;
http://www.turkrock.com/ftopic48717.html

slm arkadaşlar sizce fender bullet standart stratocaster nasıl bir gitar alsam yararlı olur mu veya bu gitar yerine hangi gitarı önerirsiniz bu fiyat aralığında olsun.saygılar..

nester_fatihemre demiş ki:
slm arkadaşlar sizce fender bullet standart stratocaster nasıl bir gitar alsam yararlı olur mu veya bu gitar yerine hangi gitarı önerirsiniz bu fiyat aralığında olsun.saygılar..

Bildiğim kadarıyla standart stratocasterlar meksika yapımı; bullet stratocasterlar "squier" galiba. Fiyatı net olarak söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz, eğer meksika ise 950 dolar civarıdır 1. eli, ki o fiyata üst seviye bir cort gitar alınabilir. American stratocaster almadığın sürece orta-alt seviye fenderlere marka parası vermemeni tavsiye ederim.

Geri