Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

fender japon stratocaster hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar ?

fender_stratocaster.jpg

yapim yilini bilmiyorum ama $499 istiyor srv music..

u.s.a. fender ile japnlar arasinda ne kadar fark var?

en azindan sunu soyleyiverin,

alip modifiye etmeye deger mi?

merhaba arkadaşlar ben 2.el bi jackson rx10d japan buldum..
üzerinde seymour duncan livewire manyetikler var..
ve fiyat 550$
düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim..
burdan veya özelden yazarsanız sevinirim..

vigilante demiş ki:
arkadaşlar merhaba! aşağıda verdiğim linkteki epiphone les paul'ü almayı düşünüyorum.. (hatta direkt bu siteden) rock & blues tarzında çalışıyorum.. düşünce ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim!!

http://www.isfendan.com/urunbilgi.php?id=11005504080001

herkese iyi günler!!!

bu gitarın aynısını çalma fırsatım oldu. rock ve blues için birebir diyebilrm. çok tatlı sert hoş bir tonu var tavsiye ederim. ;)

satanonfire demiş ki:
merhaba arkadaşlar ben 2.el bi jackson rx10d japan buldum..
üzerinde seymour duncan livewire manyetikler var..
ve fiyat 550$
düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim..
burdan veya özelden yazarsanız sevinirim..
bendede rx10d var.bence çok güsel bi gitar ve fiyatıda gerçekten çok uygun.zira laylaylom da sıfırı 800 küsür euro ya satılıyo ve live wire aktif manyetikli demişsin.eğer gitar temizse ve şeklini dert etmiyosan bence sakın kaçırma.zaten zamanla oturarak çalmayada alışıyosun randy rhoadslarla,ayakta çalmaksa zaten leziz ;)

x custom prestige olmayan ibanezlerin hepsini ezer geçer.hatta prestige ibanezlerle bile kapıştırabilirsin.

en üst gitarlarda olan manyetiklerle geliyor üstüne üstlük.

cortun üst modellerinden şaşma.

bu arada ibanezin kore modelleri cortun fabrikasında üretiliyor biliyormuydun =)

Daha dün Cort x custom deneme fırsatım oldu,gitara takılı olan invader ve jazz biraz uyumsuz geldi,yani sap a birazdaha yüksek çıkışlı manyetik takılı olsaydı kusursuz bir alet olacakmış...

Ama yinede bir çok Jacksondan ve İbanezden iyidir...

beyler gecenlerde bir oscar schmidt gitar aldim tokatta oturuyorum ve kusrsa yazildim fakat kursun pek ii oldugunu dusunmuyorum kitapdan calismak daha mantikli geliyor su an icin bana hangi gitabi tavsiye edersiniz

yaw arkadaşlar muhabbetinizi balla keseceğim ama ben elektroya yeni başladım. cort x2 aldım. ama iyimi kötümü bilemiyorum. klasik gitar olsa sesinden anlayacağım ama bunu anlayamıyorum. elektrodan pek anlamayan birine nasıl anlatırsınız şimdi bunu? nasıl anlayacağım. 300$ verdim.

Geri