Episode 13

valla ilk marduk konserinde izledim sizi ama süpermişsiniz ,yola devam

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından dzüeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Bite_the_Pain demiş ki:
episode 13 dinlemedim ama marduk bence iyi değil...sert müziği death metal severim ama black metal yapma ayağına punk tarzında ama brutal vokal ve distortion gitarla müzik yapıyolar...ama tabiki dünyada büyük bir fan kitlesi var ve hiçbir marduk dinleyicisi punk dinlemiyordur...

episode 13 grubuna başarılar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.
bence riffleri ve sözleri iyi incelemeni isterim marduk hakkında ne kadar şey biliyorsun bunu merak ediyorum açıkçası ve hayatımda ilk defa marduğa punk dendiğini duydum :LOL: :LOL: :D

Episode 13 ; Tabula Rasa albümünün ilk klibinin çekimlerine ocak ayında başlıyor..."Forlorn...Till Dawn" a çekilecek olan klip ocak sonuna kadar yayıma hazır hale gelecek...Ayrıca çok yakında Episode 13 t-shirt ve sweatshirtleri de piyasada olacak...Ayrıntıları,gelişmeleri resmi siteden takip edebilirsiniz.(yeni video - forlorn...till dawn live@bronx -Marduk konseri- siteye eklenmiştir)

GORGOROTH666 demiş ki:
Bite_the_Pain demiş ki:
episode 13 dinlemedim ama marduk bence iyi değil...sert müziği death metal severim ama black metal yapma ayağına punk tarzında ama brutal vokal ve distortion gitarla müzik yapıyolar...ama tabiki dünyada büyük bir fan kitlesi var ve hiçbir marduk dinleyicisi punk dinlemiyordur...

episode 13 grubuna başarılar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.
bence riffleri ve sözleri iyi incelemeni isterim marduk hakkında ne kadar şey biliyorsun bunu merak ediyorum açıkçası ve hayatımda ilk defa marduğa punk dendiğini duydum :LOL: :LOL: :D

söylediklerimi çarpıtmayın...15 yaşındadyım 2 yıllık gitaristim marduk un çok şarkısını çalabilecek yapıdayıom...ve iyi bir gitarist sayılmam.demek istediğim ben metal müzikte mükemmellik ararım...bunu en çok DEATH de buldum ...marduk un gitaristlerinin yazdıkalrıyla chuck shuldiner(Death) ın yazdıklarını bir karşılaştırın...

punk derken .... hızlı ama distortion la yapılmış demek istedim...punk yapısında(gitarlardan söz ediyorum)!!!

klibi izledim. bana çok fazla boş kalmış gibi kaldı evet performans klibi ama enstürmanlarda ön plana çıkmamış elemanlarda fazla çıkmamış ön plana bence.

genede hoş olmuş, başarılar dilerim.

epısode13 grubuna daha cok yakısacak bı klıp beklıyordum acıkcası.hayal kırıklıgı yasadım.dun hasta halımle tvnın basında klıbın cıkmasını bekledım.neden boyle yapmıslar anlamadım daha pro bısey beklıyodum acıkcası uzuldum...

Güzel.Avrupa standartına uygun olmuş tarzınız.Yalnız Türkiyde eksik olan bir şey var clean vokal ve ingilize harika aksanlı clean vokal yapabilme özleliğinden yoksun.Benimde konserlerin oldu.Albüm yapmayı düşünmedim.Belki sora.Almanya konserlerim oldu tabi.Okul yüzünden gurubu dağıttım.Gurubum Black knights idi.

Tamam tarzın gereği brutal yapmışsın.Güzelde olmuş.Ama benim anlamadığım neden hala ülkemizde clean vokal yapılamıyor.Sesi çirkin olan herkes brutal yapar zaten.Vokal çok basit.Clean vokal yapanları dinledim çok berbat ingilizce şarkılarda özellikle.Zaten kelimeler duyulmuyor.Brutal vokalden tiksiniyorum.çünkü ingilizce kelimeler belli dğeil,ses kulak tırmalıyor.Müzik çok güzel olmuş.

Yalnız ben hala skid row tarzında hadi onu geçtim ,white lion olsun bu tarzda vokal yapabilen bi baba yiğit yok göremiyorum.Yetenek yok işte:(

TamaTunc demiş ki:
epısode13 grubuna daha cok yakısacak bı klıp beklıyordum acıkcası.hayal kırıklıgı yasadım.dun hasta halımle tvnın basında klıbın cıkmasını bekledım.neden boyle yapmıslar anlamadım daha pro bısey beklıyodum acıkcası uzuldum...

bende katılıyorum..özellikle o ellerinden çıkan alevler(vokalin) çok sıradan olmuş...özgün bi klip değil bence...

Geri