Episode 13

Tolgahanla beraber sevenlerini dahada arttırdıgını düşünmekteyim ve tolgahanlı bir kayıt nete verilmeli diye düşünüyorum albüm öncesi güzel olcagının kanatindeyim.Ve konserler ne durumda şuanlık? Kayıtlar devam ederken bikaç konseirn güzel olcagını düşünüyorum

CHAOS 3!!!

Episode 13 röportajının da yer aldığı,
CHAOS Heavy Metal Fanzine 3.sayı çıktı!!! 72 sayfa,2 ayrı dergi(36sayfa CHAOS + 36SAYFA ücretsiz röportaj eki,tam 23 röportaj!!!...) Bulunmayan illere ÜCRETSİZ kargo!!! ayrıca satış noktaları:

Akmar Pasajı'nda Atlantis Müzik ve Hammer Müzik (İstanbul)
Rock Store ve Full Müzik (Ankara)
Çaput Gotic Shop (İzmir)
Şenol Heavy Metal Shop (Bursa)
Heavy Metal Market (Çanakkale)
Voodoo Bar, İri Kedi, Üniversite Kitabevi, Yeşilçam Video (Kütahya)
Dövmeci Mustafa (Altınoluk-Balıkesir)
Dünyayı Kurtaran Sahaf (Adana)
Beyaz Karınca (Kdz. Ereğli)

Tek beklenti EMEÐE SAYGI!!! periyodik yayınlanan(2ayda 1) CHAOS'un her 3sayısı da bir mail atıldığı takdirde kargoyla ÜCRETSİZ tedarik edinilebilinir.

http://www.akademi-bulteni.net/news.php?readmore=60

[email protected]
[email protected]

www.chaosmagazine.net

hurocken7.jpg

bu grup artık bişiler yapar kadrosunu oturttular
daha çok sayıda dinleyeci kitlelerine ulaşıcakdır eminim
türkiyede türk metal grupları pentagram kadar pek fazla tutulmasada yine büyücektir grup.
pentagramdan sora en fazla dinlediğim türk metal grubudur.

PITCH BLACK'TE SON DURUM

Davul, bas ve gitar kayıtları tamamlanan yeni albüm "PITCH BLACK" için çalışmalar Son aşamaya gelmiş durumda. Albüm kayıtlarının tamamlanmasının ardından ise bir adet şarkı siteden yayımlanacaktır. Toplam 10 adet parça içerecek olan albümde eskilere saygı niteliğinde bir de cover bulunmakta. Albüm kapağı ve diğer detaylar yakında açıklanacaktır.

Herşey mükemmeldi tam anlamıyla keyiften öldüüm bir günde Episode 13 muhteşem performansı ile mest etti beni. Başta Tolga, Can tüm kadro tek kelimeyle muhteşemdi. Teşekkürler Episode 13

Geri