Episode 13

helllegions2.jpg

bitiyorum bu elemana yaa türk metal tarihi açısından gelecekte ki türk metal ayanlarının elvis presleyi olacak bir insan(öncelik pentagram ;) ) ama ne yazıkki o kadar tanınmıyor

abi direk kötü bu grup... çok basit yazıyolar şarkıları... benim GP den yazdığım ve şimdi kendimle dalga geçtiğim şarkılara benziyor şarkıları...

tabiki kişisel görüş bu...

metallizm demiş ki:
kaç bilio dinlediği müziğin sözlerinin anlamını?
arenada bogo yaptırıp kafa sallatan sözlermi?

söze çektin hemen ben episode un enstrumanları ile ilgili bişey söyledim... sözlerle ilgili yaptığım sadece küçük bir sataşmaydı...

bu grubun yaptığı şarkılar benim GP den yaptığım ve şimdi dalga geçtiğim şarkılarıma benziyo...

Söz 2. planda kalıyor olabilir ama söz önemli değildir demek saçma oluyor biraz..Şu günümüz popüler saçma parçalarını ben süper sololarla duysam yinede sevemem...

EPISODE 13 RUSSIA TOUR DATES :

5 Oct 2007 16:00 EPISODE 13 @ Orlandina Club Saint Petersburg

6 Oct 2007 16:00 EPISODE 13 @ Relax Club Moscow

7 Oct 2007 17:00 EPISODE 13 @ 5 Element Club Nizhniy Novgorod

EPISODE 13 ARJANTİN'DE AYIN GRUBU SEÇİLDİ !!!

Episode 13 Arjantin'den yayın yapan Heavy Metal Radio Station yapımcıları tarafından Uluslararası katagoride "Ayın Grubu" seçildi. İnternet adresi üzerinden de dinlenilebilen radyoda Episode 13 şarkılarına sıklıkla yer verilmekte. Güney Amerika'da birçok dinleyeni bulunan Heavy Metal Radio Station hakkında daha fazla bilgi için :

www.heavymetalradio.com.ar

EPISODE 13 @ SUMMER ROCKS OPEN AIR 2007 FESTIVAL

Episode 13 18 ağustos cumartesi günü MOONSPELL VE U.D.O'nun headliner olduğu SUMMER ROCKS OPEN AIR 2007 festivalinde sahne alacaktır. Episode 13 albümlerini festival alanında açılacak olan Hammer Müzik standında bulabilirsiniz. Grup eylül ayında çıkması planlanan "Pitch Black" albümünden şarkıların ağırlıkta olduğu bir playlist ile sahneyi karartacak. Festival hakkında ayrıntılı bilgi için ;

www.summerrocksfestival.com

www.myspace.com/summerrocksfestival

Geri