Gökçe

ya ben sevmedim bu kızı..eğlenceli rock yapıorum demişti bi röportajda..bi müziği katogarize etmek isteyenlerden değilim ama ısınamadım..sanki albüm hevesi varmış..yapmış gidecekmiş gibi gelior...umarım öle olur:))

sokakta gezen tipler bile bu kadar birbirine benzerken,her yeni cikan grubu birbirine benzetmek yanlis bence..tabiki taklitci tipler cok..ama daha yeni cikmis biri bu kadar ön yargılı davranırsak insanlar kendini nasıl ispatlasın..
yeni bisey deniyo olabilir ya da daha onceden onun tabir ettigi tarzda olanlar da olabilir..bence harika bi sesi var..makina da canlı canlı soledi..klipte gusel olmus..yolu acık olsun..

gökçenin kendisini de yeptığı şarkıları da hiç samimi bulmadım açıkçası. eğer daha çok tanınmak yerine daha iyi tanınmak isterse bence daha gerçekçi işler yapması gerekecek. emek vermediği her halinden belli.. böğürtlenli reçel.. ada bak... zuhass.. ilk sayfada denmiş zaten sade reçel var da biz mi bilmiyoruz diye...

nasıl eğlendiysek stüdyoda onu kaydettik dediğini duymuştum.. evet öylesine girip albüm yaptığı belli.. biraz daha özense, elindeki imkanları biraz daha iyi kullanıp daha güzel işler yapsa herkese hitap edebilecek ve teenage girl tayfası muhabbeti altında da kalmayacaktır..bana göre...

bu çıkış parçası heryerde çalıo nakarratı biyerden soora can sıkıcı bana kafayı yedierten bi hal alıo
klipte de hatunun orsını burasını çekmişler reyting reytink

kolay gelsin

Buraya yazıp bu albümü eleştirenlerin müzik bilgisinden şüphe duyuyorum. Albümde alen konakoğlu haluk levent'in yine ayrılık albümünden sonra eniyi davulunu çalmış, diğer ekip de öyle, albümün alt yapısında rock ezgileriyle ,Türk müziği ezgileri çok iyi harmanlanmış dabuka olsun klarnet olsun yapılmayan birşey, Türkiye'de albümdeki tarz'a yakın hiçbir grup yok. avril taklidi falan yok, kızın güzel olması avril taklidini çağrıştırmış bence arkadaşlara ayrıca avril'i havuzda görmedim hiç. Albümün çıkış parçası en kötü parçalarından biri albümün, bence albümü dinlemeden yorum yapmayın, komik duruma düşüyorsunuz.

MaviSokak demiş ki:
Buraya yazıp bu albümü eleştirenlerin müzik bilgisinden şüphe duyuyorum. Albümde alen konakoğlu haluk levent'in yine ayrılık albümünden sonra eniyi davulunu çalmış, diğer ekip de öyle, albümün alt yapısında rock ezgileriyle ,Türk müziği ezgileri çok iyi harmanlanmış dabuka olsun klarnet olsun yapılmayan birşey, Türkiye'de albümdeki tarz'a yakın hiçbir grup yok. avril taklidi falan yok, kızın güzel olması avril taklidini çağrıştırmış bence arkadaşlara ayrıca avril'i havuzda görmedim hiç. Albümün çıkış parçası en kötü parçalarından biri albümün, bence albümü dinlemeden yorum yapmayın, komik duruma düşüyorsunuz.

halısın Alen iyi bi müzisyen..bu da Gökeçe'yi süper yazmaz değil mi? o zaman ben Ebru Gündeş'in arkasına Cengiz Baysal+Akın Eldes+Oya Erkaya koyayım Ebru da süper olsun...ayrıca havuza girmekle Avril taklidi olmak arasında bi bağlantı kuramadım..Avril a benzememek için havuza mı girmiycez çözemedim...
kısacası kızımız şarkı söyleyemiyo..davul çalıyosa da öyle devam etsin o zaman saygı duyarım..şarkının sözleri bile tam değil yahu..yarısından çoğu nananananana...bu mu yaa.asıl sen komiksin

19gokceyuksekcopyon2.jpg

Konser Hakkında Bilgileri www.jollyjoker.com.tr Yada Sitenin Forum Kısmından Ögrene Bilirsini

Gerçek Afiş Bu Değildir

Geri