Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Bu arada tabi ki Kınaytmeyır diye okunmuyor, yanlış anlaşılmasın :D . "Kınaytmeyııır" aramızda bir geyik :LOL: Bunu da açıkladım ya artık ne diyeyim ben :p

chucky haaa!!!!!!!!!!!!
süppeeerrr...
oldum olası tırstım bu bebeden
bi de bizim komşuda bunun aynından vardı
bilmiyorlardı onun katil bebek olduğunu
vitrinin üstüne koymuşlar bi de
o bana bakardı ben ona
vaaay be çocukluğumu özlemişiiim
kosner haberi de sevindirici
tüm gruplara iyi sahneleer

Bu arada tabi ki Kınaytmeyır diye okunmuyor, yanlış anlaşılmasın . "Kınaytmeyııır" aramızda bir geyik Bunu da açıkladım ya artık ne diyeyim ben

Arkadaşlar, grubun çeşitli okunuşlarını da buraya yazayım, artık meyirirken uygun olanı seçiverin gaari...

Naaaytmeyiiir (ağır, oturaklı ya da gotik arkadaşlara :D)

Naytmer (-mer kısmının kısa olması tercih edilmelidir :D , yaşasın Rockmarket)

Nacht Mehr (Gurbetçiler ve Helga Yengeler için :D )

Kı-naytmeyr (Kı sen de mi böyle demeye başladın, gözün kör olmayasıca :D )

Nayt-mersi (Kibar metalciler :D )

haybeyee saolasın yeni afişi eklediğin için.

İnşallah o gün orada çok güzel vakit geçiricez, çalıp eğlenicez : )

Ayrıca Koray 1 adet söylemi unutmuş bunca güzel söylem içinden : ) Nayt 'n' Mayır vardır bide... Guns 'n' Roses tribi şeklinde...tam okunuşu da NaytınMayır olmaktadır... bilgilerinize arz ederim ;)

: ) ) ) )

Bide rockmarketten .kimgeliyorşenernaytmeyr vardır ki benim en sevdiiimdir. Bide grubun ismini anlatırken kabus gibi işte abi yannız başında K var demek pek keyifli. Thethick afiş bence gayet güsel olmuş, ellerinize saalık birdez bizim davulcu kamalın çocukluk fotoğrafınıda afişe koymanız çok ince bir davranış olmuş, onuda belirtmek istedim.

Grubun sözcüsü (vokalist) ve bir İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olarak; "Knightmare" kelimesinin okunuşu ile ilgili bazı şeyleri netleştirme gereği duydum. :D

-- Fonetik olarak "naytmeer" (tam "me"ler gibi değil de, "meğer" gibi, fakat e ile ö arasında bir sesle okunması daha makbuldür) veya "naytmeyır" doğru okunuşlardır. (Unutmayınız ki, her iki durumda da 3 hece değil, sonunu yuvarlayarak 2 hece şeklinde okunması en doğrusudur. :) )

--Türkçe olarak da "Kabus" şeklinde talaffuz edilebilir (inceltme işareti kullanmazsanız, baştaki "k" harfinin kattığı sertliği de yansıtmış olursunuz :D)

--Fakat tabi ki İngilizce, affınıza sığınarak biraz "fahişe" bir dil olduğu için, herkes keyfine göre okumakta da serbesttir (malum her ülkenin değişik bir İngilizce aksanı mevcuttur. :) )

--Ayrıca afişe de Chucky yerine Freddy konsaymış, sanki daha bi manalı olurmuş gibime geldi. (Knightmare On Elm Street). Hatta bir karaağaç resmi de konulabilirmiş tabi. (elm=karaağaç)

Evet tüm bu aptalca ciddi açıklamalarım için affınıza sığınıyor, ve hep beraber (diğer tüm gruplarla da birlikte) çok güzel bir konser geçirmeyi diliyorum, hoşçakalın. :)

Bulloween demiş ki:
birdez bizim davulcu kamalın çocukluk fotoğrafınıda afişe koymanız çok ince bir davranış olmuş, onuda belirtmek istedim.
muhahahah çatlıycam gülmekten :LOL: Bir de konserinize inşallah gelicem ilk defa naytmeer izleycem geçenki konser seçme yüzünden kaynamıştı :(

Ben de ikinci grup olan wasteland ile çıkacağım bu konserden sonra beleşe epey grup izleyebilecem nihehehe :twisted: özellikle ismini sıkça duyduğum knightmare'i soluksuz izlicem.

Bu arada tanınmaya ihtiyacı olan gruplara önayak olarak konser ayarladığı,üstüne üstlük halihazırda tanınan,sevilen gruplarla aynı sahneyi paylaştırarak ilgiyi artıran organizatörlere çok teşekkür ederim.Thetick,saygılar :D

nayt meyr naytmeyr naytmeyr....

İşte meyirmek böyle birşey :D

Arkadaşlar bir anımı paylaşmak isterim; geçen gün bir Judas Priest konseri izliyorum; bir de ne göreyim, tüm seyirci taifesi parça aralarında sürekli "priz, priz" diye bağırıyor... işte bilinçli seyirci böyle olur sayın müstesna metal dinleyicileri... Meğer yıllardır tonunu duyamadığımız basçı Ian Hill'in amfisinin fişi prizden çıkmış, adam öyle çalarmış, bunu gören tüm seyirci tek vücut olmuş sesini duymayı heyecanla beklediği bu kişiyi uyarmayı bir borç biliyor... işte budur fanlık müessesesi... kıssadan hisse: meyirirken bilincimizi kaybetmeyelim :D

Espri kalitesi ve tarzı üzerinde durmuşken buradan Özgür kardeşimiz Drakkar Baba'ya selam ederim :D

19unda görüşmek üzere :D

Ya koray sana sadece gülüyorum ve Allah akıl fikir versin diyorum. Bide hastalarına Allahtan şifa diliyorum. Ya grubumda hiçmi akıllı adam olmııcak ya. Ne bahtsız adamım ben ya. üüüffffffffffff

bis dı faynıl kauntdaun/bis the final countdown : ))))) NOT: Final Countdown parçası bis de çalınırsa ne olur ??? sorusunun cevabıdır!

grubun çok zeki insanlarla dolu da farkında değilsin bence Büllo' cuğuuummmm : ))))

NOT2: Gerçekte akli melekeleri son derece yerinde olan ve herhangi kafa yapıcı, uyuşturucu madde kullanmayan insanlarız. :)

Geri