Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Kanka grup Crossfire, kardeş grup Kehanet , bayılıyorum ya ben bu türkçeye. Olum süper olmuş ya. SAbah sabah yarıldım valla, allah razı olssun. Evet jumaya az kaldı şööle bi hacettepeyi yıkalım malum orda çalışıyorum ve pek seviyorum. Emreciim yazdıklarına katılıyorum ama memlekette heavy grubu çok az inan 15 sene öncede böyleydi, soorada böyle olcak, o yüzden canını pek sıkma thrashten zevk almaya bak. Kamalımıda ağustosta yolluyoruz ben ve korayda kasım gibi hadi hayırlısı ossun Tam türk metal grubu sendromu, çalış çalış en sonunda bişeyler yap asker amcalar tutsun seni götürsün. Neyse fasla şikayet etmeyelim asker amcalar erkenden gelir sooraaaaa.

AHhhhh :( askerlik işi çok kötü ya :(

Neyse artık albumle idare etcez bir süre , abi grup askerden dönüncede bütün şarkıları ezberlemiş olarak konserde meyircez :D

Afişimizi bu sayfayada cilalayalım :LOL:

afis8xd.jpg

Hacettepe Rock Şenliklerinde bulunmak sanıyorum çok keyifli olacak. Açık hava konserlerinin zevki de başka oluyor :) Umarım hep beraber çok eğleniriz Cuma günü. ;)

IF Rock Bar Metal Explosion konseri de güzel olacağa benzer (kardeş, kanka gruplarla falan :p ). Bakalım, ona daha çok var. :D

Görüşmek üzere...

VOLUME I –City of knightmare
CHAPTER I-G-string

Birlik olmuş ajanlar birliğinin genel merkezinde,soluk ışıkların altında üç titrek ruh,üç azimli yürek kafa kafaya vermiş,beyin tüketiyordu.tam on dört aydır,küçük şehrin rakçılarına yürek osurtan katilin peşindeydiler.
İlk kurban meclis parkında bulunmuştu.polisler olay yerine geldiğinde katil çoktan kaybolmuştu.adli tıp raporu maktülün halk arasında tanga diye bilinen G-string’le boğularak öldürüldüğünü gösteriyordu.kurbanın adı azmi’ydi.yakınlarının verdiği ifadeye göre hergelenin önde gideni olan maktül Ankara rock ortamlarının vazgeçilmeziydi.maktül son olarak hayri’de kazıklanırken görülmüştü.ajanlar ilk kurbanla ilgilenemeden ikinci cinayet haberi çoktan gelmişti..
Hicri evinin tuvaletinde ölü bulunmuştu.evde inceleme yapan polisler hicrinin delik çoraplarını rapor edip dosyayı kapamak niyetindeydiler.birlik olmuş ajanlar birliği bu olayada el koydu ve incelemelerinde hicrinin rock arşivinden altı adet albümün eksildiğini fark etti.bu albümler:
Hurşit yenigün-patrikana bahçesi
Selami şahin-darkness in the rainbow
Stratovarious-bahçelerde börülce
Running wild-kalın bırak ensemi berber
Knightmare-asker yolu gözlerim(vay benim emeklerim)
Helloween-ankara oyun havaları
İncelemelerini derinleştiren ajanlar hicrinin önce G –string’le boğulmaya çalışıldığını,buna direnince gözüne lastik çekildiğini ve diyet bisküvisi yedirildiğini saptadılar.koca oğlan tüm bu işkencelere dayanmıştı.fakat katil hicrinin zaafını biliyor olmalıydıki onu aşırı miktarda çift lavaşlı acılı çiğ köfte yedirmek suretiyle öldürmüştü.tuvaletin duvarları kanlı tırnak izleriyle doluydu.maktül son anlarında bilinçsiz bir şekilde tuvalet kağıdı arayarak hayata gözlerini yummuştu.yumuk yumuk yanakları al aldı.hicri vasiyetine uygun olarak çift lavaşa sarılıp San remo hayvanat bahçesine defnedildi.ankara rock piyasası deyim yerindeyse yan basmıştı.rockstation hicrisiz ilk basımda hadiseyi kapak yaptı.satışları patlayan dergi hicriyi çoktan unutmuş gibiydi.
Birlik olmuş ajanlar birliği bu iki olaydaki bağı çoktan kurmuştu,katil aynı kişiydi fakat asla iz bırakmıyordu.birliğin deneyimli elemanı namı diyar bonzo kerem son üç aydır davaya dahil olmuştu.son iki ayını kardeşi can’ı merkeze aldırmak için torpil aramakla geçirmişti.şimdiyse bu keyifiz olayla uğraşmak zorundaydı.mesai arkadaşı namı diyar karvin Koray son 4 yıldır merkezdeydi.birçok olayı aydınlatmış bunun yanında çoluğunun çocuğunun rızkını özel yapım gitarlara yatırmıştı.merkezin istihbarat işlerinde birinci derecedeki adamıydı.merkez tarafından bu olaya atanan son ve üçüncü kişiyse namı diyar power kemal’di.power kemal yaman bir delikanlıydı.özel kuvvetlerde çalışmış doğuda çatışmıştı.serçe parmağına kıymık batınca apar topar emekli olmuş ve birliğe katılmıştı.iyi derecede Rusça biliyor ve baget kullanarak sucuklu yumurta yapabiliyordu.bu üç delikanlı birlik merkezinin üçüncü katındaki odalarında Ankara rock piyasasını bu piskopat katilden kurtarmak için canla başla çalışıyordu.(To Be Contuniued)

Yukarda adı geçen sahışlar ve kurumlarla hiçbir ticari, cinai, kişisel ve cinsel bir bağlantım yoktur. Hiçbirini tanımam. Tüm metal kamuoyuna duyurulur.

İmza
Pinokyo

Sanırsam bu konseride kaçırcam :oops: . If Bar' daki konsere gelirsem kurban kesicem söz. Hatta balkabağı bile kesebilirim. 2 haftadır meyirmekten maruz kaldım :cry: . Orada olamasam da kalbim ve ruhum sizinle olacak :p. Knightmare' e yarınki konserde başarılar dilerim.

NOT: Mavi periyi yemişim...

Eyvallah Tayfun' cuğum : ) Origam' ın göbekte gitarı, solocusu, bilibili' cisi :) :D :p

Bizi dinlediğin, naçizane görüşlerini paylaştığın ve bu çok güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederiz ;)

Arkanda olmaya devam edicem konserlerde ona göre :twisted:

knightmare için denilecek tek şey: YAKIŞIR!
harbiden yakışıyosunuz kullandığınız ekipmanlara.birbirinizle uyum olayını da yarmışsınız.ee un var şeker var? tabiki de "knaytmeğr" diye bağıran fanlarınız olur,neden olmasın? olur tabi. :D (kemal de o sırada dıb dıb dıbdıb dıb yapınca çok egzantrik oluyo :LOL: )

vokalistinizi resmen mest olarak dinliyoruz bunu da eklemek istiyorum.tebrik ediyorum,iki konser verdik zaten çiçeği burnunda grubumuzla,ikisinde de knightmare ile aynı organizasyonda bulunduk,dilerim daha da nice organizasyonlarda beraber çalarız,çünkü çaldıktan sonra sizi dinliyoruz ve dinlemek gerçekten çok keyifli.

görüşmek üzere.

En son 2 şarkı kalmıştı deniyordu albüm için. Umarım en kısa zamanda tamamlanır kayıtlar. Bu arada akraba olmuşuz hayırlı ola :D:D

Başarılar Knightmare !!!

dün gelemedim bende dersler yüzünden ama emre bizi temsil etmiş sağolsun nasıl olsa daha çok konser var sizi doya doya dinleyebileceğim albüm de biran önce biter ve çıkar inş

Geri