Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

CelestialEra demiş ki:
Parçanın adını vermeyeyim sürpriz olsun. Özgür' ün sesinin Stratovarius' a ne kadar gittiğinide görmüş olacaksınız böylece umarım :)

nede olsa Özgür' ün en sevdiği vokallerden biri :) :p Değil mi Özgür' cüğüm ? :D

Yaa Kemal'ciğim, ne demezsin... :) (Bazılarının da kaşıntısı tutuyor arada ama hani He-Man gibi adamı da dövmek kolay iş değil, bulaşmayayım en iyisi 8O )
Neyse öhöm öhöm. En azından çok güzel bir şarkı ama... :D
O gün bayram erken kalkın çocuklar (Bu espiriyi Koray'dan bekliyordum ben ama, neyse dayanamadım :D)

23nisankucuk4ti.jpg

CelestialEra demiş ki:
23 Nisan konseri yavaş yavaş yaklaşırken size ufak bir yenilik söyliyim. İnşallah bu konserde Knightmare' dan 1 adet Stratovarius coverı da dinleyeceksiniz ;)

Parçanın adını vermeyeyim sürpriz olsun. Özgür' ün sesinin Stratovarius' a ne kadar gittiğinide görmüş olacaksınız böylece umarım :)

nede olsa Özgür' ün en sevdiği vokallerden biri :) :p Değil mi Özgür' cüğüm ? :D

Stratovarius mu? :eek: o konsere gelmezsem ölürüm ben:)Ayrıca Özgür Timo'yu diil,Timo özgür'ü sevsin :twisted: :p

Bu açık hava konseri de Hacettepe rock şenliği...
28 Nisan Cuma günü Knightmare hacettepe üniversiştesi rock şenliği sahne alıyor,duyurulur...
(Hacettepe rock şenliği 27 nisan-28 nisan tarihlerinde gerçekleşicektir...)

aaaaa Koray olmadı bak. Olayın tüm sürprizini, esrarını, batıniliğini yok edeceksin :) :D ;) şşşşştt çaktırma ;)

Zaten sıkı takipcilerimiz(!) senin bu açıklamandan sonra ahh ahh evet, o falanca konserde de ne güzel gitmişti o parça gerçekten diye düşünüp, hatta "Özgür' ün vokallede çok daha sağlam olur valla" demeye bile başlamışlardır yaneee :) :p ;)

Amatör (ilk) grubum Demonster ile "Paradise" ı coverladığımızdan beri -ki yıllar oluyor- ilk kez Stratovarius söyleyeceğim. Bulandırmayalım zihinleri :D

Yeter be, thrash vokali bile yaptık albümde, kurtulamadık şu etiketten :LOL:

:roll: ya bn knightmare albümü bulamıom yaa bi ankra üniwersitesnn bahar şenliinde dinlemştm çok beendim ozamndan beri her aklıma geldiinde sorarrm ama yook ankrada yaa off bana bi adres wern gidiim alıım

blackunicorn demiş ki:
:roll: ya bn knightmare albümü bulamıom yaa bi ankra üniwersitesnn bahar şenliinde dinlemştm çok beendim ozamndan beri her aklıma geldiinde sorarrm ama yook ankrada yaa off bana bi adres wern gidiim alıım
İyi hoş demişsin de; öyle bir albüm yok ki... 8O
Ama yaklaşmışsın biraz, yakında albüm çıkıyor... ;)

Evallah Kerem saolasın yarın görüşeceğiz orada ;)

blackunicorn, zaten gbanes374' ün de belirttiği gibi malesef daha bir Knightmare albümü yok. Fakat kayıtlar kısa süre içinde bitecek. Hayırlısı bakalım...

Takip edersen şayet, albüm çıktığında buradan duyurusunu yaparız ve zorlanmadan bulabilirsin. Takip ettiğin ve ilgi gösterdiğin ayriyetten ilk mesajını Knightmare başlığına attığın için teşekkürler :)

Geri