Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Bitti ulaaannnn!!! Bittiiiiiii!!! Dağına taşına sıçtığımın Şırnak'ı yedi ömrümü 5 ayda ama ben de yedim askerliği işte!!! Bülom kral devrem de aldı tezkereyi. Artık çıkar o albüm de...

Apöööööööööööööööö bitti lan bitti valla bitti ya. İnanamıyorum ama bitti işte ya. Neyse aynı şeyleri albüm içinde söylemek istiyorum. Aldığım duyumlara göre haziran ayı içerisinde albüm çıkmış olacakmış. Umarım daha fazla gecikmez. Şööle bi kaç konserde patlatırsak o aralar, sivilliğin tadından yenmez.

OoooOOOooo... Tayfa toplanmış laağğnn... Çok özledim sizleri abilerim, tez zamanda buluşmak, film izlemek, muhabbet etmek dileğiyle. Ha bir de albümü dinleyip "Şurası hiç olmamış", "burasını beğenmedim", "bu ne biçim solo be yeeaaa" demek istiyorum. Biliyorum ki gülüp "Gonuşma la pis geyik" diyeceksiniz.

Hatta bir pisli daha yapayım:

deerrudolf demiş ki:
Bülent Abi, sen gelmeden çıkmaz o albüm. :LOL:

:LOL:

deerrudolf demiş ki:
OoooOOOooo... Tayfa toplanmış laağğnn... Çok özledim sizleri abilerim, tez zamanda buluşmak, film izlemek, muhabbet etmek dileğiyle. Ha bir de albümü dinleyip "Şurası hiç olmamış", "burasını beğenmedim", "bu ne biçim solo be yeeaaa" demek istiyorum. Biliyorum ki gülüp "Gonuşma la pis geyik" diyeceksiniz.

:) Yaparız tabi kardeşim. Önümüzdeki günlerde Bülücan bi ayar verecek zaten.

Bisde özledik be geyikçiğim. Ençokta şöyle düzel bi konser vermeyi. Hazır grup burdayken birileri bişeyler ayarlasada çıksak, çalsak, şööle kurtları bi döksek.

comp station II deki forest path isimli parçayı dinledim çok beğendim.grup elemanları bu forumda yer alıyormu bilmiyorum ama uzun zamandır cevabını merak ettiğim birkaç sorum var. bu parça ne zaman kaydedildi bestesi kime ait.bu parça yurt dışında yayınlandımı yayınlandıysa hangi tarihte.son olarak herhangi bir soundtrack de yer aldımı.

raikhor demiş ki:
5 aydır dökemedin mi lan daha kurtları oha :D

yok be apocuum daha ne kurtlar var dökülecek,

Kemalciiim hoşbulduk canım, beni bi arada bi buluşalım görüşelim. Evet sayın menejerlerimiz apo ve denis: sözüm size! benimle polemiğe girmeyin konser ayarlayın! albüm öncesi bi canlandıralım kömürleri!

Baseggio demiş ki:
comp station II deki forest path isimli parçayı dinledim çok beğendim.grup elemanları bu forumda yer alıyormu bilmiyorum ama uzun zamandır cevabını merak ettiğim birkaç sorum var. bu parça ne zaman kaydedildi bestesi kime ait.bu parça yurt dışında yayınlandımı yayınlandıysa hangi tarihte.son olarak herhangi bir soundtrack de yer aldımı.

Öncelikle selamlar ve beğenin için teşekkürler. Grubun eski davulcusu olsamda o parçanın kaydında ben vardım : ) hemende kendime pay çıkardım :D

Grup elemanları forumda yer alıyor. Bülloween grubun gitaristlerinden biri, Drakkar vokali, bendeniz eski davulcuları ( forest path kayıdında ben vardım, albüm kayıdında da davulda ben vardım ), koray nickli olan grubun bascısı Koray Ergunay... Sadece grubun diğer gitaristi Hakan forumda yer almıyor sanırsam. Yer alıyorsa da yazmıyor : )

Sorularına gelince bu parça yanılmıyorsam 2004 senesi gibi kaydedildi. Bestesi Bülloween nickli Bülent Başara' ya ait ( diye biliyorum ). Parça yurtdışında yayınlanmadı, herhangi bir soundtrack te de yer almadı. Şayet öylesi bir parçaya da benzettiysen ki o yüzden bunları sorduysan o parçayı grupla paylaşmanı isteyeceklerdir herhalde. Birde yine öyle bir benzetme söz konusu ise parça parçaya bazen benzeyebiliyor ister istemez kişilerin etkilenmelerinden dolayı ki buda zaten normal bir durumdur.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir. Bu arada grubun albümü çıkacak onuda inşallah çıktığında :D edinebilirsen Forest Path daha derli toplu kayıdıyla yer almakta orada.

Kendine iyi bakasın...

CelestialEra demiş ki:
,Grubun eski davulcusu olsamda o parçanın kaydında ben vardım

Vokalist olarak ben de yoktum. :LOL: Ama aynı compilationdaydı herhelde, Celestial Asylum grubu ile yine CelestialEra (Kemal) ve ben vardık bi şekilde orada.

Ne demişler, nerde ucundan powerla alakalı bi grup; Kemal karşınıza çıkıverirse şaşırmayın. :D

Kemalım biz de burdaız yani :) pek fazla bişiler yazmasamda takip ediyorum her zaman forumu :)

Baseggio parçayı beğendiğine sevindim. Umarım albüm biran önce çıkar da parçayı daha iyi bi soundla dinleme fırsatını yakalarız hep birlikte :) bu parça benim de favori parçalarım arasında (oldukça yüksek tempolu ve solosu gerçekten kasınç ;) )

slm bülent abi ve özgür özledik valla görüşemiyoruz ne zamandır albümüde sabırsızlıkla bekliyoruz biran önce çıkar inşallah en kısa zamanda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın

SuicideMachine demiş ki:
slm bülent abi ve özgür özledik valla görüşemiyoruz ne zamandır albümüde sabırsızlıkla bekliyoruz biran önce çıkar inşallah en kısa zamanda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın

Kerem sağol. Biz de şu sıra pek görüşemiyoruz zaten grup olarak merak etme :D

Kulağıma albümün çıkmasına pek zaman kalmadığı çalındı, bakalım söyleyen kuşlar ne kadar doğru söylemişler. ;)

tüm knightmare grubuna sevgiler.askeriliğin bitmesine çok sevindim.ben kayıt falan dinleyemedim daha.artık albüm çıksında tümünü dinleyelim.

bunun dışında sevgili koray abicim.kayıtlarını dinledim myspace'de çok beğendiğimi belirtmek iserim.bunun yanında şarkılardan daha çok sevdiğim birşeyde yüxexes'teki röportajın oldu.bir müzisyen olarak önümü aydınlatan bir röportaj okudum.dergiyi aldığımda zaten bilmiyordum çok güzel bir sürpriz oldu.(ha unutmadan başkent tv'de caz festivali görüntüleriniz izlemek dahada büyük şanstı)

röportajın en sonundaki dinlediğim kişiler kısmıda benim için baya yararlı oldu.orada bahsettiğin demo albüme en yakın zamanda ulaşmak istiyorum.hayriye falan bırak bir iki demo oradan alalım.sivil hayatta başarılar herkese.(şırnak siirt falan tüylerim diken diken oldu)

bunun dışında sevgili koray abicim.kayıtlarını dinledim myspace'de çok beğendiğimi belirtmek iserim.bunun yanında şarkılardan daha çok sevdiğim birşeyde yüxexes'teki röportajın oldu.bir müzisyen olarak önümü aydınlatan bir röportaj okudum.dergiyi aldığımda zaten bilmiyordum çok güzel bir sürpriz oldu.(ha unutmadan başkent tv'de caz festivali görüntüleriniz izlemek dahada büyük şanstı)

röportajın en sonundaki dinlediğim kişiler kısmıda benim için baya yararlı oldu.orada bahsettiğin demo albüme en yakın zamanda ulaşmak istiyorum.hayriye falan bırak bir iki demo oradan alalım

Çok teşekkürler, benim için geride kalmış bir çalışma olduğundan artık ciddi anlamda dağıtımını yapmıyorum...belki internete verilmiştir...bulamazsan ben sana bir kopya yollayayım.

Geri