Flash&Splash (Bursa)

Flash&Splash

Ergin ŞENTÜRK - Vokal
Hakan ZÜMBÜLCÜ - Bas Gitar
Yalçın ÇAKMAK – Gitar
Mustafa TERZİLER – Gitar
Aşkın ALTINYELKEN - Davul

Bursa'nin grubu Flash&Splash ilk konserinde sizlerle buluşuyor...
Yabancı ve yerli sevilen şarkılardan oluşan repertuarı ile Flash&Splash, ilk konserinde 7 Eylül 2007 Cuma gecesi saat 22:00 Bursa'nın sevilen mekanlarından Highout'da sizlerle... herkesi bekliyoruz...

Herkese Merhaba,
Özgür kardeşim çok teşekkürler foruma Flash&Splash grubunu açtığın için...
Seninle daha önce birçok kez aynı sahneyi paylaştık,çok keyifli ve gazdi...Umarim gene aynı sahnede oluruz...Yeni gruba verdigin destek için saol...

Flash&Splash 'in ilk konserine hepinizi bekliyoruz...

[size=18]07/09/2007 Highout 22:00
Birikmiş enerjimizi harekete geçirme zamanı şimdi...[/size]

Selamlar
Aşkın ALTINYELKEN

Davul-Flash&Splash

Selam,

Konsere gelmeyenler çok şeyler kaçıracak... Şahsen verdikleri tüm konserlere katıldım... Tavsiye ediyorum.. Pişman olmazsınız..

Sevgiler

Gamze

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar,

Malesef ailevi bir durumdan dolayi perşembe akşamı Aydın'a gelmek durumunda kaldım , doğal olarak ilk konseri kaçırdım :(

anlatın bakalım => nasıldı ? :)

Aşkın , yeni konser tarihi var mı?

görşmek üzere,

Özgür

Herkese Merhaba,
Yeni kurulmuş bir grup ve sadece 2 provayla birbirlerini henüz tanımış bir grup olarak ilk konserimizi Highout'ta verdik...30 küsür şarkı caldık,herkesin eglendigi kanaatindeyim gordugume gore :)...Gayet kalabalik ve gazli bir seyirci onunde güzel bir konser gecti...Ben grup elemanlarini tek tek kutluyorum...Ozellikle Nirvana şarkılarında milletin gaza gelmesi bizim de coşkuyu arttirdı...Gelecek program icin sizleri bilgilendirecegim.Onumuzde birkaç alternatif var,ya Bursa'da bir mekanda olacak,ya da Eskişehir'de...
Ramazandan sonraki ilk haftalarda program yapacagız...
Konser organizasyonu için oncelikle Renault tarafini ayarlayan Gamze'ye teşekkür ediyorum.Mekan küçüktü , biraz sıkıntı olmuş olabilir,ama gelen herkese teşekkürler...Diger seyirciler zaten grup elemanlarinin cogunlugunu taniyorlar eski gruplarindan...

Özgür Merhaba,
Seni merak ettik cuma günü yoktun :)...Umarım herşey yolundadır...Bir sonrak konsere seni mutlaka Mustafa ( Gitar- Flash&Splash ) ile bekliyoruz...

Herkese sevgiler
Davul-Flash&Splash

Bursa sonunda eglenecek....

TEK KELİME İLE MUKEMMEL.... Bu kadar kisa surede kurulmus, ama bu kadar iyi anlasan bir grup gormedim..

Repertuar mukemmel.. simdiden bu kadar parca caldiklarina gore yarini dusunemiyorum.

Yalniz; solist bira sozu verdi.. Ama ismarlamadi. unutmadim.. bir kazanan olarak.. Neyse .. en azindan mikrofonu az daha kaptiriyordu.

BİR SONRAKİ KONSER mutlaka genis alanda olacak. Renault tayfasi tek gelse orasi dolar be.. ki oyle oldu.. Highout guzel mekan ok ama KUCCUK geldi bizeee..

İCERİSİ dolu oldugu gibi disarisi da tika basa dolu idi...

Eskisehir'e de geliriz Askin askolsun. Ama bir sonraki konserse birami isterim.

hayirli olsun tebrikler.
KB.
8)
Not.
1. repertuar'da bir de Cem baba gorebilirsek.. Mesela Islak Islak...
2. Bir sonraki konser fotolarinizi bizzat cekecegim. burada yayinlariz..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bir sonraki aktivite ne zaman?? Askin, bilgi vermen ricasiyla :)) zaten elimde olmayan sebeplerden kacirdim guzel Abimin ilk konserini.

bu arada fotografci muh, yada neyse ismin, Abi sen hani ilk aktivitede de fotograf cekecektin??!? bende senden gelecek fotolari bekliyordum iyi mi :))) neyse artik.

hadi bakalim, iyi calismalar....

Ozgur

İlk aktivitede isten ciktim direk konsere geldim pb. burada idi.
Bir dahaki sefer fotomakinesi aracta olacak tamam soz.

Opuldunus
KB

Kemal Slm,

En yakin konserde foto hunerlerini bekliyorum...Bu arada yasgununde iyi keyif yaptik,saol ortam icin...İstek parcan gelecek en yakin konserde,Cem Karaca'dan sen merak etme...Tabii ki sert bir modda :))

Aşkın

Davul -Flash&Splash

Arkadaslar Merhaba,

Flash&Splash grubumuzun en sonki Highout programindan sonra,Ramazan dolayisiyla ara verdik ama yeni aktiviteleri baslatiyoruz...Onumuzdeki gunlerde sizleri tarih ve yer hakkinda bilgilendirecegim...

Cok yakinda gorusmek uzere...

Askin
Davul- Flash&Splash

selamlar,

Akustik konseri sözü vardı bir de, hatırlatmak istedim :)

Kemalcim, seni buralarda görmek ne güzel...nick de hoş olmuş :)

selamlar
aslı

Hakan'cım çok güzel çaldın,bravo...
Programımız ii geçti...
Haftaya cuma Ka'da görüşmek üzere...
Bekliyoruz herkesi...

Aşkın
Davul-Flash&Splash

Merhabalar,
19 ve 20 Ekim Ka Bar programlari cok eglenceli gecti.Tüm grup uyelerini tek tek kutluyorum...
Flash & Splash tam gaz devam ediyor...
Yeni programimiz:

26 Ekim Ka Bar

14 Kasım Kat:3

Respects...
Aşkın
Flash&Splash- Davul

merhaba

merhaba Flash&Splash ..Henüz sizleri dinleme fırsatım olmadı ama Aşkın abi ve Mustafa'nın varlığı bana fikir veriyor..diğer arkadaşlarında kendi enstrumanlarında iyi olduğuna eminim..size müzik hayatında başarılar dilerim..

Hellcat'ten Memo

Geri