Alive (Grunge) - Ankara

Gene çok keyifli ve gene -bittiği için- moral bozucu bir İzmir tatilim daha geçti :cry: şimd sınavlar+staj raporu+alp bey'in huysuzluğuyla uğraşıcaz :) ehe ehe canım benim. sevindim okyanus muhabbetine. demoya daha volkanın ismi konmamış bebeleri girceğinden bişiycik olmaz dimi ama :p

alp demiş ki:
Keşke demo kapağının içini deşifre etmeseydin güzel kardeşim di mi ama?

pardon kim desifre etti :arrow: ben agzımı dahi acmadım :D

----
neyse en basından beri, her salı, devamsızlık yapmadıgım tek "şey" alive

yine biziz'deyiz merak etmeyiniz sewgili alive 8)
:twisted: yoklamaya gec kalmayın atmam imza yerinize eeeh
;)

Yogunluk yogunluk yorgunluk
can cim yine forumlarda karsilasiyoz bu hafta artik ikinci besteyi de su ustune cikaralim artik derim ben.

Bu arada .lk toplantimizi yaptik rock toplulugu olarak tahmin ettigimizden daha fazla uye geldi e guzel ne diyelim ama daha fazla lazim. Ankara Universitesini daha yasanir hale getirmek icin

caglar bana kullandıgın mail adresini özelden yollarsan hallederiz. okulada ilan astık bir sürü ama bizim okul işte biliyosun...afis ve ilan yırtmayı seviyo insanlar

Bekleriz efendim. Yeni sarkıyı calma konusuna gelince bilemiyorum. bi kac oynama daha olması lazım bi de ulas kardesimiz de hallederse cok güzel olacak

Belirsizlikler bilinmezlikler yalanlar kolpalar.
güvenmekle güvenmeme arasında dolasan ince cizgi
İzlenmek begenilmek sarkı soyleyen agızlar...

Pearl Jam in dedigi gibi 'State of love and trust'

Alive kuruldugundan beri ankara da farklı biseyler yapmak istedi
Haftanın 6 günü aynı sarkılar calınmasa bile bir grubun müzik yapabilecegini gostermek istedi ama yetmedi.

Müziklerini sadece bu isten para kazanmamak icin yapmaya inat ettiler. İnatla rol yapmadılar. Kendileri oldular. ancak bu diyardan gitmeleri gerekti atasözü geregi.

en basta BİZİZ bar a cıkısımız baya bi olaylı olmustu ozaman oturup yazmak istedim ama dogru olmayacagını düsündüm. ama simdi dogru zaman. Biz kimsenin torpili ile bir yere cıkmadık arkadaslar ya da boyle düsünenler varsa onlara söyliyim. alive a bir teklif sunuldu. O da kabul etti. bu kadar yeter bence. (Bi daha tartısma cıksın diye yazmadım yanlış anlasılmasın lütfen).Ama bu kadar yıpranıcagını bilmezdi Alive. Alive ayak kaydırmayı sevmez, Alive kavgayı sevmez ama cok kavga eder, Alive rol yapamaz vs...
Alive , Alive ı calıp cosmayı sever, Bogazici ni soyleyip ruhunu teslim eder, Altın Şehir i calarken gozlerini kapatır...

Mi minör güzeldir, kahve ile sigara icmek gibi, ufacık bir oda da sorunları cözmeye calışmak gibi, Kopan re teli yerine evde baska bir re teli bulmaya calısmak gibi. 3. kat gibi.Bizim olayımızda buydu sanırım.

Alive kimseye sinirli degil, ne BİZİZ bar a ne baska kisilere ne baska gruplara, herkes gibi Alive da bir secim yaptı, her secimin de katlanılılması gereken sonucları vardır.

Sonuc olarak Alive dün gece programını yaptı parasını aldı afislerini indirdi.

Hala still Alive...

merabalar
abi bursa konser muhabbeti kesin gibi oldu haber weriim dedim hava kosulları engelide ortadan kalktı kalacakmış bugun aldıım habere gore tepesi kapalı bi sahne olacak gibi neysem haber wereyim dedim cillop gruplar oldu buarada bayaa keyifli gececek gibi
ii bakın kendinize (ezgi'ye extra ii bakın :p)

Bursada konser!Ne guzel haber :) :zipla

cok guzel haberler abi cok saol!.. ezgi iyiydi dun, bizi dinlemeye geldi :)
sende kendine cok iyi bak, gorusuruz!

Geri