ÞakaGibi

10 Aralık Cuma - ODTÜ Beste Günleri - 16.00 -Mimarlık Amfisi

Arkadaşlar ODTÜ beste günleri kapsamında 10 Aralık Cuma günü saat 16.00'da Mimarlık Amfisinde sahne alıyoruz. Diğer gruplar ve sahneye çıkış saatleri şöyle;

13.00 - 3 Numara
14.00 - Sehacan
15.00 - Seven Scenes
16.00 - ŞakaGibi

Giriş ücretsiz, girişinizde oluşabilecek tek sorun ODTÜ güvenliğini aşmak olabilir. Organizasyona özel olarak bir kolaylık sağlanır mı girişlerde bilmiyoruz maalesef. Hepinizi bekleriz...

Mehmet ve Ali ikinizede tesekkür ediyoruz..
*Ali seninle organizasyonda farklı gunlerde cıkcağımız icin denk gelemiyeceğiz, keske olsaydı neyse artık.
*Ama Mehmet Locus Solus ta hep beraber güzel bir gece gecirmemiz dileği ile orada görüsürüz..
*Ozlem, sanada tesekkürler ve senide bahsi gecen organizasyonda, yani Locus Solusta bulunman ve eglenceli vakit gecirmen dileklerimle=)-

10Aralik'ta Odtu Mimarlık amfisine ve 18Aralik Locus Solus alt kata herkezi bekliyoruz..
İyi ve Bol Müzikli günler..

konserler,konserler,konserler.umarım daha fazla konser verip daha çok izleriz sizleri.locus solusta buluşmak üzere

odtü'yü teknik meknik aksaklıklara rağmen iyi atlattık galiba? yani en azından bize iyi geliyo da, dışardan her türlü yoruma, olumlu-olumsuz eleştiriye ihtiyacımız var. onun için her türlü düşünceye açığız.
ewa_the_purple düşüncelerin için teşekkürler. ;)
şimdilik biz grup adına yorum yapmayalım da, dışardan görenlerin düşüncelerini duyalım diyoruz. ancak sonra diyebiliriz "hmm, evet şu şöyle", "aa hakkaten bu böyle" diye.etkilemeyelim kimseyi :)
gelip dinleyen, odtü güvenliğinin sinir bozuculuğuna rağmen azimle dışarıdan gelen, bizi yalnız bırakmayan herkese de çok teşekkürler. memnun kalmış olmanızı umuyoruz. eğer ki beğendiyseniz, 18 aralıkta da locus solus'a bekleriz.
görüşmek üzere ;) :D

esgi sana da teşekkür ediyoruz tabi. yani ben yazarken bitek ewa_the_purple'ın yazdığını görebiliyodum da... kasıt yok yani ;)
beendiine de çok sevindim. :D ya aslında jailhouse rock'ı odtü için hazırlamamıştık (vokalin sözleri unutmuş olmasından, ve benim şaşırmamdan da belli olmuştur :p ) ama çalmaya çalıştık işte.. 18 aralıkta locus solus'a mutlaka bekliyoruz..
görüşmek üzere...

Bu arada programda bir değişiklik olmuş;
18 Aralık Cumartesi günkü Locus Solus partisi bir gün onceye alınmış..
Yani;

Çok Mu Çok Eğlenceli Parti:

mekan: Locus Solus
tarih: 17.Aralık.2004 Cuma
kapı açılış: 20.00

alt kat - canlı performans:
Catwalk
ŞakaGibi
Hünkâr Bile Beğendi
Mavi Boncuk

üst kat - dj:
Prof. Lombus
Locus Solus Ses Mimarlığı

giriş 7,50YTL (ilk Beck's biranız bedava)
adres: Bestekar Sok. No:60 Kavaklıdere (Total Benzinlik Yanı)

Beck's ve hangibar.com katkılarıyla...

Bugünkü konser hakkında;
*Öncelikle, ODTU-Müzik Topluluğuna yardımlarından ve özellikle bu güzel organizasyondan dolayi tesekkür ediyoruz.
*İkincisi oraya gelen arkadaşlarımıza ve bizi orada dinleyip begenen ve alkışlarını esirgemeyen güzel ODTU ögrencilerine teşekkür ediyoruz.
*Bazı teknik sorunlar dışında, başarılı sayılabilecek bir konser olduguna inanıyorum, hergecen gün daha iyi olmak için çalışıyoruz, umarım daha güzel ve başarılı performanslar izlersiniz..

Bu arada konser sonunda pek adam akıllı duyuruyu yapamadım, mikrofon birden kapatılınca kamaştım=)- Yukarıda belirttiğim konsere hepinizi bekliyoruz, iyi günler...

sonunda dinledim sizi adam akıllı be cicilerim..
gerçekten iyi yoldasınız..allah bozmasın!!!!
17snde de artık hep birlikte aynı gazla devam ederiz umarım..
buarada zaferin besteyi çok güzel düzenlemişsiniz (tabi diğerleri de aynı kalite de o ayrı) tebrik ederim.iyi oldu eğlendik rahatladık.
yanlız bi konuya deyinmek istiyorum bu odtü denilen okul çok canımı sıkıyor.bugün o gözünü sevdiğimin okuluna girene kadar bi tarafımız çatladı afedersiniz.basbaya arkadaşlarımız çalıyor diye gelmişiz kimlik bırakıyoruz daha neden insanı kanlı bıçaklı etmek için bu kadar uğraşıyorlar bilen varmı.cumhurbaşkanlığı mı orası??biz cehennemin dibinden üşenmeyip gelmişiz, az daha bi tarafımıza bakaraktan geri döncektik..bukadar abartmalarının nedenini bilen varsa bi söylesinde biz de rahata kavuşalım...
neyse adios amigos.. bi de zafer sahnade taş gibiydi yavrum benim ohhh!!

Erincim cuma sanmıyorum gelebileceğimi ama imkanları zorlucaz bakalım :( Bu arada bi türlü ödeşemicez galiba :)

Konser için olumlu yönde eleştiriler yazılmış inşallah giderek daha iyi olursunuz.Mert sana da selam...

Geri