cicibebe

tebrikler demiş ki:
Alp teşekkür ederim :)

Caner sana diyecek sözüm yok vallaha :)

Ve forumu takip edenler, bizden baska varsa tabii. Grup içi gruplaşmanın yaşandığı gruplardan birisi oldu bu cicibebe. Dışladılar basçıyı, geldiler bir araya, aldılar gazı birbirlerinden sonra da cicibebe geliyor !!

Neyse, akşam akşam once işin ortasında kızdırdınız beni Alp dışında.

14 Ocak tan sonra yogun tempoya giriyoruz. Umarız hersey gonlumuzce olur :)
kıvanca laf yok ;)

Ve albüm için biraz daha ne gibi şarkı olması gerektiğini iyi biliyoruz.. zira Thief 3 çıkalı çok oldu 4'ü bekliyoruz. Değil mi...

akın bu mesajların beni geçmişte küçük bir yolculuğa götürdü adeta titreyerek uyandım bu rüyadan bir daha hatırlatma lütfen :D

bu arada bizim forumumuzu takip eden ve grup kurmak isteyen genç arkadaşlar varsa (ki olduğunu hiç zannetmiyorum) sakın gidip 3 tane mühendisle grup kurmasınlar; 3 ay stüdyo yapamadık dersten, el insaf! Gerçi benim de istatistik okuduğumu göz önüne alırsak istatistikçiyle de grup kurulmaz diyebilirim. Yok mu şöyle işsiz güçsüz arkadaş, bulun onları, her türlü başarı şansınız bizden daha yüksek olur.

Ama artık bu acıklı dönem sona erdi ve biz bile stüdyo yapmaya bolca fırsat buluyoruz. demomuzun pilot gitar ve metronom kayıtları önümüzdeki hafta yapılacak. Önümüzdeki haftanın başka bir önemli tarafı da cicibebe'nin 31 Ekim'de Biziz'de verdiği fotoğrafların da www.cicibebe.org a konulacak olması. Bu fotoğrafların yine bizim dışımızda kimse tarafından ilgi görmeyeceğini tahmin etsemde(bu sonuçlara şöyle varıyorum; koca forumda demomuzla ilgili 1 yada 2 müzikal yorum geldi, indiren insan sayısı da 5 falandır herhalde) yine de duyurmakta bir sakınca görmüyorum, konuşmak bedava ne de olsa.

tornado demiş ki:
akın bu mesajların beni geçmişte küçük bir yolculuğa götürdü adeta titreyerek uyandım bu rüyadan bir daha hatırlatma lütfen :D

bu arada bizim forumumuzu takip eden ve grup kurmak isteyen genç arkadaşlar varsa (ki olduğunu hiç zannetmiyorum) sakın gidip 3 tane mühendisle grup kurmasınlar; 3 ay stüdyo yapamadık dersten, el insaf! Gerçi benim de istatistik okuduğumu göz önüne alırsak istatistikçiyle de grup kurulmaz diyebilirim. Yok mu şöyle işsiz güçsüz arkadaş, bulun onları, her türlü başarı şansınız bizden daha yüksek olur.

Ama artık bu acıklı dönem sona erdi ve biz bile stüdyo yapmaya bolca fırsat buluyoruz. demomuzun pilot gitar ve metronom kayıtları önümüzdeki hafta yapılacak. Önümüzdeki haftanın başka bir önemli tarafı da cicibebe'nin 31 Ekim'de Biziz'de verdiği fotoğrafların da www.cicibebe.org a konulacak olması. Bu fotoğrafların yine bizim dışımızda kimse tarafından ilgi görmeyeceğini tahmin etsemde(bu sonuçlara şöyle varıyorum; koca forumda demomuzla ilgili 1 yada 2 müzikal yorum geldi, indiren insan sayısı da 5 falandır herhalde) yine de duyurmakta bir sakınca görmüyorum, konuşmak bedava ne de olsa.
ben bütün demolarınızı indirdim we cok güzel buldum ayrıca fotograflarınızıda cok merak ediyorum bi dahaki konserindede orda olucam en ön sırada izleyip dinleyecegim sizii

tornado demiş ki:

Hisli gençler ve serzenişsel maceraları..

Olm gören de 6 albüm çıkardınız her gece bir barda çıkıyorsunuz da millet sizinle ilgilenmiyor zannedicek. Siz bir kayıt yapın, çıkın sağa sola bak 3 kişi mi bakıyor kaç kişi bakıyor fotoğraflara... Afacan seni.

tornado demiş ki:

umutların tükendiği an :) ben dinliyorum oğlum sizi yetmezmi :) takipte ediyorum, bir konsere gelemedim, o sıkıntıyıda atıcam üstümden hayırlısıyla...

Nasıl ama, Erdem isyan edince sayfanın ratingi arttı. Eğer ilgi biraz daha düşerse kavga çıkarıcaz grup içinde ve bunları utanmadan, sıkılmadan buralara taşıycaz.

Bu arada, konser haberleri için tetikte olun, her an güzel haberler gelebilir.

Demo için hazırlıklara başlandı, herkes çok gaz. Umarız güzel bi şeyler çıkacak ortaya.

Alp, Koray'ın ders durumları gayet iyi, fazla kurcalamaya gerek yok, ilgin için teşekkür ederiz. Ayrıca bebek bisküvisindeki kanserojen madde kime ne yapsın, el kadar bisküvi, korkmayın, doya doya yiyin.

Akın, Damla ve MehmetCan üçlüsüne de gösterdikleri ilgi için sonsuz teşekkürler.

Siteniz

Arkadaşlar konserinizi izledim.çok güzeldi.gün geçtikçe de daha güzelleşiyorsunuz.demo kayıdınıza da başlıyacakmışsınız.çok güzel.siteniz de varmış.gayet profesyonelce.Peki nerde benim resimlerim???Yazık değil mi bana?
Hani sevgi emekti?Sevgiyse seviyorum "Cicibebe"yi.Ama hani emeğim?Olmuyor ama.Yazık günah.
Hörmetler...(Aziz)

Sana katılmamak kesinlikle elde değil sevgili Aziz. Biliyorsun ki sitenin yapımı ile genellikle ben ilgilenmekteyim. Ama gel gör ki çekilen resimler tamamen Erdem'in tekelinde.

Konser ne zamandı ? 31 Ekim 2004.
Bugünün tarihi ne ? 1 Şubat 2005. Aradan neredeyse 3 ay geçmiş ve resimler hala bana ulaşmamış ise, kabahati bende aramamak lazım diye düşünüyorum. Hatta bir adım daha ileri giderek suçlunun adını veriyorum : ERDEM !!!

Böyle bir tartışmayı nadide forumlarımızda yaşamak gerçekten üzücü ama artık bıçak kemiğe dayandı, içimde kalanları söyledim...

Herkese teşekkürler, bizden ayrılmayın ... :)

tebrikler demiş ki:
Sana katılmamak kesinlikle elde değil sevgili Aziz. Biliyorsun ki sitenin yapımı ile genellikle ben ilgilenmekteyim. Ama gel gör ki çekilen resimler tamamen Erdem'in tekelinde.

Konser ne zamandı ? 31 Ekim 2004.
Bugünün tarihi ne ? 1 Şubat 2005. Aradan neredeyse 3 ay geçmiş ve resimler hala bana ulaşmamış ise, kabahati bende aramamak lazım diye düşünüyorum. Hatta bir adım daha ileri giderek suçlunun adını veriyorum : ERDEM !!!

Böyle bir tartışmayı nadide forumlarımızda yaşamak gerçekten üzücü ama artık bıçak kemiğe dayandı, içimde kalanları söyledim...

Herkese teşekkürler, bizden ayrılmayın ... :)

yalan!! kuru iftira!! ee.. aslında pek de değil belki bilemiyorum yani.. tamam lan getiriyorum üstüme gelmeyin mezuniyet haberimi yeni aldım daha yeni yeni nefes alıyorum.

metronom ve pilot gitar kayıtlarımız bitti bu arada.. korayın kulağına layık olmuştur umarım.. "kayıt yapın lan" şeklinde cümlelerle bize destek olan gençlere duyurulur.

Resimler

Kıvanç'a laf yok mu?Asıl Kıvanç'a laf var.Şöyle ki:
Bak Kıvaç.İyisin hoşsun başarılısın gençsin.Bunlar ammenna.Kalbimizdesin.Amaaaaaa "Velevki" Erdem'in aylardır verdiği fotoları upload etmeyi sallarsan,işte o zaman küllahları değişiriz.
Sevgi neydi??Sevgi Emekti.ee ben sizi sevdim,emek de sarfettim.Elimde ne var?Bir avuç hüzün ve keder...
Gerçekten mutlu aşk yok mudur Kıvanç'ım?Ellerim böyle boş mu kalır be Kıvanç?Apansız uykulardan kan ter içinde uyanıp www.cicibebe.org'da eski resimleri görmeye daha ne kadar dayanır serseri yüreğim???Ha Kıvanç?
Hadi kalın sağlıcakla.
Freddy Adu

Bu mesaj karşısında kendimi nasıl savunabilirim bilemiyorum. Daha ne kadar bahanelerin arkasına sığınabilirim, onu da bilmiyorum. Bir anlık dalgınlık, bir anlık ihmalkarlık... Bu açıklamalar eminim ki resimleri görmek isteyen kişileri tatmin etmeyececktir, bilakis onları kızdıracak, hiddetlendirecektir. NE DALGINLIÐI, NE İHMALKARLIÐI diyen sizleri görür gibiyim..evet görüyorum hatta. Ama dediğim gibi, bir takım sorunlar yüzünden siteyi güncelleyemiyorum. Nedir bu sorunlar :

1 - Sitenin FTP adresine girmek için kullanılan kullanıcı adını ve şifreyi kaybettim.. evet kaybettim.
2 - Siteye ait olan tüm dosyaları silmişim..evet acı ama silmişim...

Ama metin olun, size söz site en geç 1 hafta içinde yeni resimlerle donatılacaktır. Sözüm garantimdir, namusumdur... Eğer 1 hafta içinde dediklerimi yapılmamış görürseniz bütün bu lafları bir bir yutacağım, bu işlerden elimi ayağımı çekeceğim.

Neyse,
Çok kısa bir süre içinde cicibebe 2.5 inci demo kaydna girecek. 2 si eski toplam 4 şarkı kaydedilecek, zaman ve maddi olanak bulundukça varolan 2 şarkının kayıdına girişilecek. Sonuç umarız tatmin edici olacak, hem bizim hem de bizi dinleyenler için.

Konser olaylarına gelince;
Birkaç sefedir konser haberi için tetikte olun, konser geliyor eli kulağında gibi açıklamalar yapmıştım hatırlarsanız. Evet bize gerçekten birkaç güzel teklif geldi, ama hepsini reddetmek zorunda kaldık. Suç bizim değil, zaman bulamıyoruz, çalışamıyoruz. Çıkmış olmak için çıkıp rezil olmaktansa biraz daha çalışıp güzel performanslar sergilemek istiyoruz. Bu konuda bizi hatırlayan ve ısrarla teklif getirenlere (onlar kendilerini biliyorlar) sonsuz teşekkür ediyoruz.

Hala bizi bu ortamdan takip eden varsa, size de teşekkür ediyoruz...

Geri