Hot Sauce

ben ankaraya döndüm... geçen hafta manhattan da yer alamamıştım yer tutan arkadaşlardan özür diliorum ;) bu cuma da ordaymışız... ya her cuma mı çalıyoruz biz manhattan da?

çok saolun:) ... şu can sıkıntılı halimde yüzümü güldürdünüz... neyse abisi basçımız istanbul da işe başlıyor bundan dolayı yakın zaman zarfında john doe ve kara kedi den tanıdığınız gökhan hot sauce renklerine bağlanıyor... saygılar...

merhaba arkadaslar...bir yeni gelisme daha...klavyede artık ankaranın agır abilerinden miraç özar bizlerle...öncelikle bu cuma, aniden klavyecisiz kalmamızdan dolayı,sadece 2 saatlik bir provayla cıkıp caldıgı icin kendisine cok tesekkur ediyorum.bundan sonra cok daha iyi olacagına da inancımız tam..herkese saygılar ...

merhaba herkese.....bilindigi üzere cumaları manhattandayız,ancak agustosta tadilat nedeniyle kapanacagı için biz de birkaç haftalıgına tatile cıkacağız..yaz sonuna doğru da programlarımıza cumartesi günleri hepinizin iyi bildiği ancak su an adını açıklayamıyacağım(çünkü ben etik bulmuyorum müzisyene saygımdan dolayı) bir barda devam edeceğiz....bu cuma son bir manhattan gecesinde buluşmak üzere, herkesi bekliyoruz.....saygılar!!!!!!!!!

valla methini duymuştum ama abartıyolar sandım... ağzım açık kaldı... öle böle diil acayip tebrik ediyorum....

umarım her cumartesi gölgeyi şenlendirirsiniz...

nükleer basçı gökhan ile çalmak çok zevkli olsa gerek. keyfini çıkarın adamın. .) bu arada "amatör gruplar" başlığı bence pek uygun değil buradaki bir çok gruba. Daha farklı bir sınıflandırma olsa daha doğru olur kanaatindeyim.

öncelikle selamlar herkese...ben de ne ilgisiz adamım yahu,bi yazdım gölgeye baslıyoruz cumartesi diye sonra ses seda yok..neyse herkesin dinledigi üzere basladık.tabi epey sancılı bir dönem oldu ha bire eleman değişiklikleri tatil sebebiyle.ama nihayet bu hafta eski halimize dönebildik sonunda.seven beğenen herkese cok tesekkürler.tam kadroyu ancak yakaladıgımız için bu hafta yeni parcalar eklemeye başlayacagız repertuara.cumartesileri görüsmek üzere....

Geri