Hot Sauce

slmlar,sizi geçen cuma dummyde dinledim ve çok beğendim.sahnedeki enerjinizi insanlara yansıtmayı çok iyi biliyorsunuz.vokalin sesi gerçekten çok iyi,tarzınız fluya benziyor ama vokalin sahne performansı çok daha iyi,eminim çok daha iyi ve tanınmış bi grub olacaksınız. :LOL:

Arkadaşlar, bir kadro değişikliği gerçekleşiyor grupta... Davulcumuz Ali özel işleri nedeni ile gruptan ayrılıyor... Bu hafta (Cuma/Cumartesi) son defa bizimle sahne alacak... Bundan sonra bize davulda Semih eşlik edecek... Ali ye herşey için çok teşekkür ediyoruz... Tabi fırsat olduğu sürece Ali bize arada sırada sahnede eşlik edecek... Ali yi baştan sona dinlemek için bu hafta son şansınız ona göre... Teşekkürler...

sevgili görkem başta olmak üzere (başta, çünkü beni bulup hot sauce'a getiren bizzat kendisidir) şimdi askerde olan emreye, şu anda muhtemelen kız arkadaşıyla jakuzi partisinde soğuk terler döken ilkere, egemene, ahmete, eskişehirde otoparkçılık yaptığı söylenen alpere, hikmet, diğer adıyla jacques martinau'ya, aramıza yeni katılan barbaros ve berkaya ve son olarak da semih'e içten sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. hot sauce çok büyük bir zevk ve deneyim oldu hepimiz için; umarım herkesi heyecanlandırmaya devam eder...

Alicim biz sana teşekkür ediyoruz... Arkadaşlar davulcunun değiştiği haberini okuyan insanlar heralde şuan ne kadar çok stüdyo çalışması aldığımızı tahmin edebiliyorlardır, edemiyorlarsa bu yazının gerisini okumasınlar... Stüdyolar harıl harıl devam ederken repertuarda da değişikliğe gidiyoruz ve yeni parçalar ekleniyor haberiniz ola... (not: Semih cim fotoğraf çok şık ;) )

alicigim,verdigin tum emekler icin tekrar tesekkur ederim.hot sauce seninle cok seylere imza attı,katkın buyuk..bildigin gibi bu bir yol ayrılıgı degil.yakın zamanda yeni projelerde bulusmak uzere....

mrb ben sibel sizi bir çok zamandır kafamı çok iyi vererek dinleyemiyorum.ama hala kalıcılığınızı koruyorsunuz bundan sonrada daha dikkatli dinlemeye karar verdim bu parçaları zor kabullensemde çok sevdiğimi itiraf ediyim ve bir şeyin farkına vardım ki harikalığınızı kaybetmeyin bizler eskisi gibi yanınızda olucaz egemen ya eski havanı bul artık belkide bundan haz alıyorduk.başarılarınızın devamı ile sizlerle birlikte şarkılarınızı eskitmemek dileğiyle sağlıklı olmasada dişlerinizi göstermeniz dileğiyle eskisi gibi birdaha içmeden sarkılarınızın içinde kaybolmak dileğiyle

hey!ben iileştim artık :dans
bu cuma başka bi aksilik çıkmazsa-ki umarım çıkmaz-birlikte coşarız,
aman siz de iyi bakın kendinize de hasta filan olmayın,salgın var malum,
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

sibel cim içten yorumun şahsen benim çok hoşuma gitti... söyliyemeyip boğazıma takılan birçok şeyi az da olsa söylemişsin... çok önemli bir dönem geçiriyoruz... ama emin ol o enerjiyi çok yakın zamanda hissediceksin hemde fazlasıyla...

kuşkusuz grubun şu anki şeklini belirleyen onemli bir transferdi ali.. çok sevdiğim bu eğlenceli insanla sadece regae üstüne bir proje yapmayı da düşünmüyor değilim aslında:))
çok teşekkür ederiz ali..ama biyere de kaçamazsın..

gruba katılan yeni davulcunuz semih de eminimki yapılan müziğe farklı bir boyut katacak..hot sauce tamgaz devam durmak yok...

emrecim. yavrum benim. seninle işlerimiz daha başlamadı bile. ama... sanki bazen böyle yani nasıl desem... sanki ve... hehe. sen gel hele bi bak neler olucak.

mrb herkese,bilindigi gibi bugun cuma ve dummy deyiz..bi dogumgunu organizasyonu varmıs yanlıs tüyo almadıysam bu gece..yani icerisi hos olacak:))herkese duyurulur...ona gore!!!!

hoca ben sizi her gün rüyamda falan görür oldum... gözlerimi açıyorum, "bu hot sauce'un kalkış saati" diye bi düşünce geçiyo aklımdan, sonra yatıyorum yine snooze'a basarak. Yine uyanıyorum, yine benzer bir düşünce ile uyuyorum. İşe gelip biraz vakit geçtikten sonra bunun saçmalığını idrak ediyorum. deli olacam, kara büyücü falan mı var aranızda nedir.

Geri