Amfini Göster Ey Türkrockcılar

FB_IMG_1458748816385.jpg

Foto çekmeyi hiç beceremiyorum, zaten de anlamıyorum
icon_sad.gif
, güzel güzel fotoları görünce de içim gidiyor...Telefon ile bir resim çekmiştim, yeni amplim budur...
icon_biggrin.gif

68 custom deluxe ile arada kalmıştım
icon_eek.gif
, sonunda buna karar kıldım...Thomann'dan hem de Türkiye'deki ikinci el fiyatlarının altına sıfır ampliyi kapattım
icon_cry.gif
...Artık kamçıya vereceğim elimi
icon_surprised.gif
...

Fender 65 DDRI Limited Edition Blue Flower
Fender 65 DRRI Blue Flower.jpg

Arkadaki yiğitler de şu şekilde; Fender Hot Rod Deluxe III ve Roland Micro Cube...

Sevgiler ve saygılar...

Foto çekmeyi hiç beceremiyorum, zaten de anlamıyorum
icon_sad.gif
, güzel güzel fotoları görünce de içim gidiyor...Telefon ile bir resim çekmiştim, yeni amplim budur...
icon_biggrin.gif

68 custom deluxe ile arada kalmıştım
icon_eek.gif
, sonunda buna karar kıldım...Thomann'dan hem de Türkiye'deki ikinci el fiyatlarının altına sıfır ampliyi kapattım
icon_cry.gif
...Artık kamçıya vereceğim elimi
icon_surprised.gif
...

Fender 65 DDRI Limited Edition Blue Flower
77666 eklentisini görüntüle

Arkadaki yiğitler de şu şekilde; Fender Hot Rod Deluxe III ve Roland Micro Cube...

Sevgiler ve saygılar...
Arşivimdeki fotoğraflar arasında yeni amfinin üst yüzeyinin deseninde bi stratın fotoğrafı olacaktı. Bulabilirsem yükleyeyim..
Amfi çok güzel görünüyor hayırlı olsun. Bir de arkadaki Hot Rod'la stereo yapsanız tadından yenmez vallahi..

Arşivimdeki fotoğraflar arasında yeni amfinin üst yüzeyinin deseninde bi stratın fotoğrafı olacaktı. Bulabilirsem yükleyeyim..
Amfi çok güzel görünüyor hayırlı olsun. Bir de arkadaki Hot Rod'la stereo yapsanız tadından yenmez vallahi..
Paisley desenleri, tele olandan yanılmıyorsam sevgili @Turgutkarabulut abide olacaktı...

fenderBlueFloralTele.jpg

fender-stratocaster-paisley-reissue-322306.jpg

Sevgiler ve saygılar...

Geri