Pin-up

Her hafta garaj da değiliz.Çünkü haftalık bar programları ne yazıkki bizim günlük programlarımızı etkiliyo heleki şehir dışı olunca(okul,iş vb).ama mümkün olduğunca ankaraya gelmeye çalışıcaz..garaj olur saklıkent olur farketmez..bu biraz işletmecilere bağlı..

meraba!!.sizi hiç canlı canlı dinleyemedim :( ama sizin bikaç parçanızı dinleme fırsatı buldum ordan burdan.birde sitenizden falan görebildim.ankaraya geldiğinizde mutlaka dinlemek isterim.ODTUye geldiinizde elimde olmayan sebepler dolayısıyla gelemedim :kaydim ama arkadaşlardan duydum ve millet coşmuş sayenizde :beer bunu öğrendim.inşallah ankaraya geldiğinizde izleme fırsatı bulurum.başarılarrr :!:

shitty demiş ki:
2 haftadir gidiyoruz pin-up yerine baska bi grup çikiyor.....gerçi onlarda eglenceliler ama ? bi bilgi istiyoruz......
aynen soruyorum tongaya mı geldik diye ama pek öyle olacağını sanmıyorum bilgi verirseniz eğer bu kadar adam anlıyacaktır niye olduğunu yoksa program ayakları yalan mıydı?? öylesine bir konser miydi yoksa??

angelizer_ demiş ki:
Her hafta garaj da değiliz.Çünkü haftalık bar programları ne yazıkki bizim günlük programlarımızı etkiliyo heleki şehir dışı olunca(okul,iş vb).ama mümkün olduğunca ankaraya gelmeye çalışıcaz..garaj olur saklıkent olur farketmez..bu biraz işletmecilere bağlı..
daha önce garaj a her hafta gelmiceğimizi yazmıştım bakınız yukarda...ama bazıları dikkate almamış galiba...neyse tekrar ediyorum garaj da her hafta program yapıcağımızla ilgili kesin bişi yoktu..Ayrıca her hafta ankaraya gelmek diğer şehirlerdeki ve ist deki konserlermizi aksatmamıza neden oluyor.BU yüzden haftalık program yapamıyoruz.Ama yine dediğim gibi sürekli gelmeye çalışıcaz her hafta olmasada..Bu arada bu gün yani 2 Nİsan Saklıkent konseri ertelenmiştir..Bizde dün öğrendik..Halbuki ne güzel şarkılar yapmıştık :?
neyse..Şu anda belli bi zmn veremicem..Ama en yakın sürede görüşmek üzere.
BU arada Bursa konserinin super geçiceğine inanıyorum..domates getiren olursa menemen yapar hep birlikte yeriz..Ayşegül çok güzel menemen yapar.Grubun aşçısı olur kendileri ;)

arkadaşlar ..şu umut bağlama meselesine değinicem musade ederseniz..bu tarz davranışlarla bize, ailelerimeze, yakınlarımıza ve ilişkilerimize saygısızlık yapmış oluyosunuz.Chat sayfalarında ümit bağlanabilicek ablalar bulabilirsiniz..Yanlız burası chat sayfası değil hatırlatırım amatör müzik topluluklarıyla ilgili bir forum..BU yüzden ltfn bu topic i bu tarz açıklamalardan ve seviyesiz tavırlardan uzak tutalım...

Saygılarımızla
Pin-Up

Geri