Pin-up

sık sık görüşsek de her gördüğümde daha da iyi sound ve performans gösteriyor bunlar,yeter artık albumunuzu bekliyoruz.sevgiler...

maresalx demiş ki:
pinup demiş ki:
Pin-up'ı hiç bi grubun ardından ters laf ederken göremezsiniz
Metallica haric tabi dimi?Metallica size şükranlarını sunuyodu en son..
Hep aynı cocuksu acıklamalar..

daha edepli olayım madem,

herkes,her mesaj pek bir edepli adaplı ya burada.:)

yaa arkadaşım sen,senden önce yazan mesajı nasıl algılıyorsun merak ettim,metallica muhabeti olan konser de ben vardım,gırgır olsun diye söylenmiş bir şeydi o,şimdi buradaki konuyla alakası nedir?laf olsun diye konuşmuşsun,tamam dem di 51 promildi neyse ne,seviyosun sayıyosun da,ne alaka şimdi metallica muhabetti,bence sen dikkat çekmeye çalışıyorsun gibime geliyor,hani işin gücün yok dieyecem,iş edinmişsin mesken tutmuşsun buraları onu anladım da biraz alaka yahu,tamam erkeğiz içgüdüler de var,ama biraz düşün yahu biraz düşünmeyi dene..:D

pinup demiş ki:
http://www.aylinonline.com/forum/index.php?topic=210.msg4274#msg4274

sevgili sizzle, üyelik alıp tıkladığınızda ne sebeplerden internete artık daha seyrek uğradığımızı anlarsınız. hakikaten burda yüzünüze gülüp başka yerde arkanızdan konuşulduğunu görünce bir daha hiç bi yere bişey yazmak içinizden gelmiyor.

51 Promil'deki sevgili müzisyen arkadaşlara şunu söyleyebilirim ancak, şu an müzik piyasasında sizden daha kötü çaldığı halde daha iyi yerlerde olan gruplar var, onlarında yükselişini neye bağlayacaksınız? grupların başarısızlıklarını diğer grupların başarılarında aramamak lazım. Eminim Ankara'da Mor ve Ötesi'nden daha iyi çalan gruplar da vardır, mutlaka olacaktır, e Mor ve Ötesi'nin başarısını neye bağlayacağız o zaman, kadın da değiller? Demek ki başarı, niyetle, şansla, insaniyetle bir bütün olunca bazen rastlantısal olarak oluşur. Misalen Newton'dan daha iyi bilimadamları vardı da niye Newton bu kadar ünlü oldu diye Newton'u suçlayamayız, kafasına elma düşmesi ve onun da bundan bi anlam çıkaramaya çalışması Newton'un sucu değildir, başarı nedenidir. Şu müzik piyasasında yüzyüze bakıyoruz, yapmayalım böyle şeyler ayıp olmuyor mu? Pin-up'ı hiç bi grubun ardından ters laf ederken göremezsiniz, bakınız sevgi, saygı başarının anahtarlarından biri, en az iyi çalmak kadar önemli. Pin-up'tan daha iyi çalan gruplar mutlaka var ve olacak ama sıra bize gelene kadar bekleyecek ya da bizden daha iyi gruplar var diye müziği bırakacak değiliz.

11 Mart'ta Konya'daki rock festivalinde görüşmek ve dost olmak üzere sevgiler.

51 Promil üyeleri demiyelim bence bende bu yazıdan şuan haberdar oldum. Grup olarak aldığımız bir tavır kesinlikle yok.Benimde yok.

bkz

ozgur196 demiş ki:
Ya çok merak ettim bi izleyemedim :)

bkz

ozgur196 demiş ki:
Hani albüm geliyodu nerde kaldı belli bi tarih var mı?

Konyada görüşmek üzere...sevgiler...

ailecek severek izliyoruz:) pihihi yaza zeytinliye gilirsiniz tekrar değil mi geçen sene biraz akslik olmuştu yine de çoştuyduk beah.ayşegül hanım biraz dertliydi:) ezgi hanımlar da kravatı bahşetmemişlerdi yaza alırız belkim ..
BAŞARILAR

pinup demiş ki:
http://www.aylinonline.com/forum/index.php?topic=210.msg4274#msg4274

51 Promil'deki sevgili müzisyen arkadaşlara şunu söyleyebilirim ancak, şu an müzik piyasasında sizden daha kötü çaldığı halde daha iyi yerlerde olan gruplar var, onlarında yükselişini neye bağlayacaksınız?grupların başarısızlıklarını diğer grupların başarılarında aramamak lazım. Eminim Ankara'da Mor ve Ötesi'nden daha iyi çalan gruplar da vardır, mutlaka olacaktır, e Mor ve Ötesi'nin başarısını neye bağlayacağız o zaman, kadın da değiller? Demek ki başarı, niyetle, şansla, insaniyetle bir bütün olunca bazen rastlantısal olarak oluşur. Misalen Newton'dan daha iyi bilimadamları vardı da niye Newton bu kadar ünlü oldu diye Newton'u suçlayamayız, kafasına elma düşmesi ve onun da bundan bi anlam çıkaramaya çalışması Newton'un sucu değildir, başarı nedenidir. Şu müzik piyasasında yüzyüze bakıyoruz, yapmayalım böyle şeyler ayıp olmuyor mu? Pin-up'ı hiç bi grubun ardından ters laf ederken göremezsiniz, bakınız sevgi, saygı başarının anahtarlarından biri, en az iyi çalmak kadar önemli. Pin-up'tan daha iyi çalan gruplar mutlaka var ve olacak ama sıra bize gelene kadar bekleyecek ya da bizden daha iyi gruplar var diye müziği bırakacak değiliz.

11 Mart'ta Konya'daki rock festivalinde görüşmek ve dost olmak üzere sevgiler.

Bu yazıda ben herhangi bir arkadan konuşma bulamadım defalarca okumama rağmen.Yazıyı yazan benim..Bu yazıyı yazdıktan sonra bu foruma gelip veya başka bi yerde buna ters düşecek bir şey söylemedim.Yine de benim düşüncem siz bunu kullanmasanızda hatta belki bundan rahatsız da olsanız,ister istemez bayan olmanız başarınıza bağlanacaktır.Açıkçası ben de bağlamışım ki eylül ayında bu yazıyı yazmışım.Bayan olmasanız ne kadar başarı yapabileceğinizi hiç birimiz bilemeyiz.O yazı benden önceki yoruma bir cevap niteliğindeydi.Özellikle de orda da belirttiğim gibi size karşı hiç bir tavrımız yok olamaz da..Yine de yanlış anlaşılmışım sanırım.Özür dileyerek Konya'da bunların son bulması ümidindeyim :) Başarılar Sevgili Pin-up..

ezgıye laf adıcek grubun alnını karıslarım lan.....

51 promıl ozgun ozgur kım ne dedı ezgıye... bakın 1 sayfa oncesını okuyun ben ezgıye evelenme taklıf ettım... platonık olarak saykoluk derecesınde artık falan fılan....

ısı gucu bırakıp kosarım valla konyaya kadar pesınızden ezgıye laf etmeyın....

güldüm

bakın ben sadece kendi fikirimi sölüyorum ister saygı duyarsın ister konyaya gewlir beni bulursun bulsanda seni içeri almam ayrı mesele :p bu arada emin olun pin-up konyadan baya bi memnun kalacak bu arada dost kalmak üzere demiş siz uzaklarda üstlerde biz kendi kendi kendimize bos verin dost olmayalım siz paranızı alın cıkın elinisden geleni yapın bisde alkıslıyalım sora siz yol alın konyadan bisde güle güle diyelim dost mu kalmadı ?

çok bildiğini düşünen ve yorum yapan arkadaşlar siz daha iyisini yapın bakalımda dinleyelim.konuşmak kolaydır.müzik yapmak yetenek ister,kafa ister.birçok şey pat diye olmuyor zaman ve emek götürüyor insandan.ne olursa olsun bir emek vardır desteklemek gerekir.Bunların ne kadar zor başarıldığını bilmeyip birde böyle yorum yapan arkadaşlar peynir tenekesi olarak marketlerdeki yerlerini alsınlar...pin-up'a başarılar.

dost kalalım derken seni kastedmemiş zaten sizzule...
sazan mı deseydim ya da sana :D

bi grubu ne kadar yerden yere vurup küçümserseniz o grubun o kadar direnci artar,güçlenir.şu foruma bakıyorumda o kadar az ki aklı başında adam sayısı ,kadınlardan kurulu bir grup gördünüz diye nasıl da ortaya çıkıyor su katılmamış kıroluklar ortaya.allah onlara sabır size de akıl versin,kültür versin.umarım çocuklarınız sizin gibi olmaz.

aaa grubu asaladıgmızı nerden cıkardın bu arada sanane ! bu arada bana sazan diyebilrisin nasılsa umrumda bile deilsin gerci buraya atlayan benmym yoksa senmi oda tartısılır bu arada tartısmayı uzatmıyorum cünkü seviyemin düştügüne inanıyorum eger bisey tartısılacaksa tartısmayı bilenlerle yaparım senin gibi ukala kendni begenmiş lerle yapmam ama sorun deil yaw bu etli ekmek yemdeiginden kaynakllanıyo sana sana hayatta basarılar diliyorum arkadasım bol güneşli günlerin olsun bu arada pin-up ı savunanların hepsinin agzının suyu akarak pin-up cevap versede icinde banada tesekkür etse dedigini biliyorum kib saglıkla kal kendine dikkat et havlar soguk bere takmıyosun belli bari kafandan asagısını kalın giyin sevgilerle

bu arada forum yöneticisin galiba bu mesajı silmeden önce forum kurallarını bi oku ve kişisel hakaret yapılmıyacagını bida ögren bkn mesajına sazan

Geri