Pin-up

süper grupsunuz çanakkale 18 mart üniversitesi bahar şenliklerinde sizi izledim millet süper coşturdunuz tekrar çanakkale ye gelecekmisiniz?

barisalim die koymuslar heralde bizimle, sevimli ve eglenceli pin up i ayni kulis e. cok guzel vakit gecirdik konyada pin up ta ayri bi bi harikaydi sahnede.grup olarak hepsine tek tek tesekkur edioruz.baska konserlerde gorusmek uzere.basarilar arkadaslar.

ozgurunde dedigi gibi kulis cidden cok zewkliyidi...siz sahnedeyken salona inemedim ama kulisdende savaş narasi gibi "f**k f**k" sesleri duyuluyordu :D :D :D ...hepinize başarilarrr

42 rockfeste gerçekten süperdinizz arkadaşlar sizleri tekrar görmek isterizz konyada umarım sizde memnun kalmışınızdır kitleden :LOL: albümü sabırsızlıkla bekliyoruzz başarılar :metal

Konser yok burda yok şurda bırakın bu işleri yavv neoldu hani kendi besteleriniz falan vardı? Ben sizleri izlediğim konserlerinizdede hiç kendi bestemiz diye birşey çalmadınız?Kendinize ayit birşey koyunda dinleyelim ozaman diyelim pin-up pin-up sen bizim herşeyimizsin diye :p

bence turk punk böle düşmemeli lanet olsn size siz temislie falan gitsenise
:twisted: irenç yaratıklar sizi pissssssssssssss şeyler 8O
insanı punktan soutuosnz abi yaaaaa :( :(

Antediluvian demiş ki:
pinkdevil demiş ki:

El kadar çocuga verirsen neti klavyeyi aha boyle eleştiri yapar :evil: :evil:

kımn cocuk olduu bellı . punk bılen kısıleer zarten bole sacma ösentı gruplar dınlemesler.. pınkdevıle bende katılıorum ;) ;)

punchlinee demiş ki:
Antediluvian demiş ki:
pinkdevil demiş ki:

El kadar çocuga verirsen neti klavyeyi aha boyle eleştiri yapar :evil: :evil:

kımn cocuk olduu bellı . punk bılen kısıleer zarten bole sacma ösentı gruplar dınlemesler.. pınkdevıle bende katılıorum ;) ;)

şimdi arkadaşlar die diil çocuklar die giricem lafa ben punk munk dinlemem zati cok gerekli bi turde diil ama konu bu da diil :twisted: ben diyorumki eleştiri tarziniz bozuk anlama kapasideniz vasat eger hala durumu anlamadiysaniz ö.m atinda pin-up forumunu bok etmiyelim

nesin sen yaaa şakamı ?
bu bi yorum formu ok anladınmı we herkes istediini yazmakta özgür nie kendini bu kadar kastın elemanlardan biri manitan falanmı yani omu tüm sorununn ben m kendi düşüncemdir we her zaman arkasındaım kimsede karışamas..............

sen bi adam gibi konuşmayı öğren senin gibiler saçmalasın nefretlerini püskürtsünler die açılmamış bu forum. adam gibi eleştiri yap faydası olsun bunun pinup la alakası yok herhangi bi foruma salak salak lanet olsun filan yazarsan herkes atlar. nese ya takıl kendin.

sen bi adam gibi konuşmayı öğren senin gibiler saçmalasın nefretlerini püskürtsünler die açılmamış bu forum. adam gibi eleştiri yap faydası olsun bunun pinup la alakası yok herhangi bi foruma salak salak lanet olsun filan yazarsan herkes atlar. nese ya takıl kendin.

Geri