Pin-up

ozgur196 demiş ki:
sen bi adam gibi konuşmayı öğren senin gibiler saçmalasın nefretlerini püskürtsünler die açılmamış bu forum. adam gibi eleştiri yap faydası olsun bunun pinup la alakası yok herhangi bi foruma salak salak lanet olsun filan yazarsan herkes atlar. nese ya takıl kendin.

sonucta bu foruma herkes ıstedıı dusunceyi yasabılır.. buraya iyi seler yasın deselerdı olesee dimi :LOL: bu arada herhangı bı forumada bak ozman yasdıkmı die haha.... forumlarr ;) ;) sonucta bunlar kisisel dusunceler we kımsede bısı dıyemess sende bunu anla :evil:

punchlinee demiş ki:
ozgur196 demiş ki:
sen bi adam gibi konuşmayı öğren senin gibiler saçmalasın nefretlerini püskürtsünler die açılmamış bu forum. adam gibi eleştiri yap faydası olsun bunun pinup la alakası yok herhangi bi foruma salak salak lanet olsun filan yazarsan herkes atlar. nese ya takıl kendin.

sonucta bu foruma herkes ıstedıı dusunceyi yasabılır.. buraya iyi seler yasın deselerdı olesee dimi :LOL: bu arada herhangı bı forumada bak ozman yasdıkmı die haha.... forumlarr ;) ;) sonucta bunlar kisisel dusunceler we kımsede bısı dıyemess sende bunu anla :evil:

kurallar cercevesinde herkes istediğini diyebilir fakat,sorun bu yazdıklarınızın kime ne faydası var,eleştiriyse bu yazılanların amacı ne,her yazdığınızda birşey katmak zorunda değil elbet ama bu tarz birşey yazıldığında insanların boyle tepki vermesi doğal . . .

lutfen tartışma daha fazla buyumesin,konuyla alakasız mesajlar silinecektir . . .

Ya nereye yazsam sorularıma cevap alamıyorum burdada aynısı olmuş...
Sevgili pin-up üyesi arkadaşlar konser konser şu formada bigünde diyin ki
albüm şu tarihte çıkıyor..
Artık böyle şeyleri okumak istiyoruz formunuzda .!

punchlinee demiş ki:
ozgur196 demiş ki:

Türkçe'de 29 harfi daha düzenli kullanırsan daha iyi olur. Ayrıca bir insan sevmediği bir grubun başlığına girip sevmiyorum demekten ne zevk alır. Mesaj sayısı artırmaktan başka amacı yoktur bence bu tür mesajların. Pin-Up a gelince albümlerini merakla bekliyoruz. :D

arkadaşlar kendinizi özlettiniz izmirde..beklioruz gelin diye..hatta mümkünse yine dungeon'a gelin hem i.p hem de sizi dinleyelim..süper olsun.. yavru vatan :) açılışınız da kutlu olsun..ama izmire açılmayı da ihmal etmeyin..

Evet girneden az önce geldim şu kıbrısa üniversite için geleli 2 sene oldu 2 senedir tunel bara giderim ama hiç bu kadar zevk almamıştım.
Bütün herkes çoştu ama bi o kadar da sarhoştu millet :) bar yetkililerinin headbang ve pogo yu engelleme çabaları sonuçsuz kaldı.. :)
Yazın izmire gelirseniz orada da dinlemeyi isterim.Ne diyebilirim kızlar harikasınız gerek performansınız gerek enerjiniz çok güzel.Pek tarzım olmamasına rağmen 1 yılı aşkındır sizi dinliyorum ve bu geceki konser gerçekten beni etkiledi..

Başarılarınızın devamını dilerim

Bu arada eklemek istedim!
Yakın doğu üniversitesi rock kulübünün yapılacak olan camp ında sizleri görmek isteriz.Başkanımız gerekli açıklamayı yapmıştır sanırım.Ama ısrarın göz çıkaracağını sanmıyorum :)

51 promil yada pin-up. ben yaptıgınız müziklerin sadece dinleyicisiyim.şunu söylemeliyim fazla anlamam ama iki grupta bence çok iyi.sahneleri müzikleri....
konyada mütevazi insanları ağırlamaktan çok hoşnut kaldık.
seneye 42rockfest2 de görüşmek dileğiyle:)

www.42rockfest.com
osman gümüş

PIN UP KIBRIS TA!!!

Millet yeni üye oldum siteye ama hemen yazayım dedim. Pin up girne de tunnel rock bar daydı geçen cuma ben de gittim tabii...

harika bir konserdi ama doyamadım 1 saatcik sürdü :(

neyse bakalım inşallah yakın zamanda bir daha gelirler ne diyeyim..

hmm buarada baterist bagetini fırlattı ve ben kaptım tabii kaçar mı :)

hemen ertesi gün de cumartesi yani özlem tekin gelmişti ona da aktık hemen..o da harikaydı ama haftaya vizeler başlıo hadi bakalım bileklere kuvet :(

PIN UP KIBRIS TA!!!

Millet yeni üye oldum siteye ama hemen yazayım dedim. Pin up girne de tunnel rock bar daydı geçen cuma ben de gittim tabii...

harika bir konserdi ama doyamadım 1 saatcik sürdü :(

neyse bakalım inşallah yakın zamanda bir daha gelirler ne diyeyim..

hmm buarada baterist bagetini fırlattı ve ben kaptım tabii kaçar mı :)

hemen ertesi gün de cumartesi yani özlem tekin gelmişti ona da aktık hemen..o da harikaydı ama haftaya vizeler başlıo hadi bakalım bileklere kuvet :(

bnde yeni üye oldum,yoksa pin-up gibi bi grubu bunca zamandr desteksiz bırakmazdm =)) Missss gibi grup bnce Dungeonda iki gün üstüste cıkmısları,deeh be kardesim ikisinedemi gidilir =)) Cok coook basarılılar bnce... Devamınıda diliyorum... Tekrar izmir'de görmeek dileiyle.. =)

Geri