Pin-up

bodrummmmm'a gelinnnn

ne desem bn aslında pin-up nedir blmezdim.ama bni szle bi arkadaşım tanıştrdı we iikide tnştrdı we süpersiniz..pin-up hastalığım ırmak yılmazdan bana bulştı.önce şebnem we özlem tekin sölemedn geçemicem we snra pin-up bna bi kaydınızı gnderdi we bnde çok sewdim we sürekli dnler oldum we hatta meşhur olan bi şarkı ''KIRCAN MI BELİMİ?'we çok gzel ypmışınz sürekli o şarkıyı dyduğumda ıyyy mıyyy öğğğkk derdim..ama şimdi sürekli ağzımda geweler oldum ezgi sana bi sorum war özlem tekin ile bi iletişiminz warmı we sizin dier müziklerinizi nerden bulabilirim..illa istanbula mı glmek lazım.. bodrumada bkleriz..ırmak yılmaz kadirrr ((ayrıca ırmak'ın sznle bi iletişimi war gliba kuzeni szi tnıyormş ne gzell yaaaa neyse grşmek üzere...cwp atarsan çokkkkkkkk ama çokk sewinirim..forever ''ROcK''

Ezgi bana 3 Aralık da Ankara Saklıkent de konserimiz olacak demiştin. Hala doğrulanmadı. Bir daha Ankara'ya ne zaman geleceksiniz???

SAKLI EÐLENCE
[ 110 - PİN-UP - GECE ]

Tarih: 3 Aralık Cumartesi
Kapı açılış: 21:00
Bilet fiyatı: 12,5 YTL

Bilet Satış Noktaları:www.biletix.com, Diapason(Tunalı Hilmi),Sanatolia Sahnesi(Akköprü Migros),Dost Kitabevi(Kızılay,Tunalı Hilmi,Bilkent,Çayyolu),Best Müzik(Bahçelievler), Arkadaş Kitabevi(Odtü)

Saklı eğlenceye Gece yi izlemeye gelmiştim. Onların güzel konserinden sonra gidecektim ama Pin up ın bir iki şarkısını dinleyip kaçarım dedim. İyiki kalmışım. Kendimi sahneyi izlemekten alamadım. Çok çok iyiydiniz ellerinize kollarınıza sağlık. Bu kadar işini severek yapan, yaparken eğlenen, eğlenirken eğlendiren bi grup uzun zamandır görmemiştim. İşinize saygınız üst düzeyde, mekan dolu veya boş sizin için farketmedi. Tekrar teşekkürler. Bahtsız grup Pinup ;)

Saklıkent'te cidden çok eğlendik.Mekan biraz boştu ancak işinizi çok iyi yaptınız yine seviyorum sizi evet.

ilk defa ve nihayet saklıkent gibi bir yerde izleme/dinleme imkanımız oldu. ilk başlarda uyurgezer gibi takılan zaten sayısı az olan seyircinin oynamaya başlaması hoşuma gitti evet. pin-up iyidir daha iyi olacaktır ve onlar milleti coşturmaya devam ettikçe önyargıyla yaklaşan herkes "vallahi de iyiymiş beah" diyeceklerdir.

deja-vu'dan sonra saklıkentte izlemesi en eğlenceli yerli grup evet.

10 aralık cumartesi Pulp konseri iptal olmuştur.
Diğer konserler son bir talihsizlik olmazsa gerçekleşicektir.
Bir konseri daha ekliyeyim..
25 Aralık Eskişehir Hayal Kahvesi Pin-Up,Deja-vu ve Direct-t birlikte
sahne alacak.

Geri