Pin-up

pinup demiş ki:
4 Şubat Ctsi Ankara Garage konseri eklendi,

1 Şubat 2006 Çarşamba : Pin-up, Yolgezer, Cin Seddi @ Balans Music Hall
4 Şubat 2006 Ctsi : Pin-up, DeM @ Garage Bar, Ankara
14 Şubat 2006 Salı: Pin-up @ Bursa Resimli Bar The Shocker konseri ön grup
19 Şubat 2006 Pazar: Pin-up, In Progress @ Doors Park, Eskişehir
11 Mart 2006 Ctsi: Pin-up @ 42 Rock Fest. Konya

internette değil, konserlerde destek..

şimdi farkettim The Shocker,şu bildiğimiz the shocker mı?jennifer finch ablamızın grubu 8O :!:

ohaa! tebrikler ne diyim!yakışır yani:)

Bravo walla bu kadar fazla konser veriyosunuz... Peki bişii sorcam... para alıyomusunuz bütün bu konserlerden yoksa sadece yol parası falan mı??:)

bu gece balans da güzel bir performans sergilediler, grubun geçtiğimiz 1-2 sene içersinde kendilerini baya geliştirdiklerini düşünüyorum, başarılar..

DreamOrg.

PINUP düngece balance da bi harikaydı Ilgın ın o kdr hastayken nasıl öle söyleyebildiğine şaştım kaldım
hergeçen gün dahada gelişiyorlar sahnedeki show inanılmaz ;)
go pinup go goooo!
yürü pinup yürüü yürüüü kojum türkçesi bu oluyo;P

pinup1.jpg

pinup2.jpg

pinup3.jpg

pinup4.jpg

pinup demiş ki:
maresalx, bizi bu kadar önemsemen ve ısrarla her konserimizi takip etmen gözlerimizi yaşarttı.

bizce, 40 derece ateşle ağlaya ağlaya sahneye çıkmasına rağmen, sahneye KONDOM atan bi kaç kendini bilmez densize çaaat diye haddini bildirdiği için gecenin yıldızı solistimiz Ilgın'dı; ben bile şu papuç kadar dilime rağmen cesaret edemezdim, ay lav yu ılgıııın ay lav yu ılgıııın taraftarın seninleeee (bkz. gerçek frontman) (bkz. timsah yürüşü) (bkz. maresalx yoksa sen mi attın?)

konserler devam ediyor, ctsi ankara'da görüşmek üzere..

yok emin olun ben atmadım prezervatifleri sahneye öyle bişi yapabilecek en son kişiyim yani garaj barda da balans tada görüyorsunuz kulise girip çıkıyorum birbirimizin yüzüne bakıyoruz..(her ne kadar aramız gergin olsada) emin olun benle ilgisi yok !
ben cin seddi ile geldim ankara'dan sizin konserinize gelmek tesadüftü yani sadece
ayrıca düşündüğüm gibi itici ukala tipler degilsiniz gayet sıcakkanlı sevimli insanlarsınız yani tanımayanların aklında öyl bir ima kalmasın..
ortalıkta o kadar abazan gezerken ve sizinle tanışmak iki cümle laf etmek için can atan varken dikkat ettiyseniz yeri geldi aynı oda içinde bulunduk ama tek kelime konuşmadım sizinle..
herneyse metallica muhabbetinden dolayı çıkan husumet bitmiştir umarım...
+ ne bu ekşisozluk fasiliteleri aslan parçaları ? bkz lar ws..
:p

sokaklar bizimdir!

punks&skins
balosu

11 şubat cumartesi

bozukpara (punk rock)

the AYILAR (oi-street punk)

not made in china (speed punk)

mekan:peyote rock bar (nevizade sok: Beyoğlu) saat: 17:30 giriş: 5 TL.

çok cici, bici, içten insanlarsınız veee
bir 4'lü ancak bu kadar uyumlu olabilir, çok memnun olduk arkadaşlar, umarım tekrar görüşürüz... :elsalla

Geri