Gripin'

geçen mayıs ayında park ormana gitmiştik unifestin düzenlediği bir organizasyondu.orda alt grup olarak çıkmıştı.tabi biz hiçbir parçasını bilmeyince kazma gibi kalmıştık.ama beğenmiştim birkaç şarkısını o zaman.sonradan dinledim baya iyiler.klipleri de doğru şarkılara çekmişker bence.

ya tarzım değilmiş gibi sanki yaptıkları müzik.hani rockında türleri var.hangi türdür hangisine girer bilmem ama beeeğenmedüm.ama basçılarıydı galiba bi laf etmişti"bu albüm zor çıktı o yüzden insanların emeğimizi görmelerini istiyorum sevmeselerde"gibisinden ve türünden bir sözceğizdi.eee ne diyelim saygı duyduk duyuyoruz...

yaa ablam istanbulda konserde az önce aradı allahım yaa böyle telefondan dinledim orda olup da gripin'i canlı canlı dinlemeyi çoooooooooook isterdim!!!!!!! :( izmire bir dahaki gelişinde kesinlikle gideceğim!!!!!

poison-girl demiş ki:
yaa ablam istanbulda konserde az önce aradı allahım yaa böyle telefondan dinledim orda olup da gripin'i canlı canlı dinlemeyi çoooooooooook isterdim!!!!!!! :( izmire bir dahaki gelişinde kesinlikle gideceğim!!!!!
evet çok güzeldi dün gripin... hakkaten güzellerdi... ilk çıktılar bunlar sahnedeyken çok güzeldi gerçekten ama vega ve mvö çıktıktan sonra hataları daha bi belirgin olmaya başladı... "üç" çok güzel oldu tabiy ki... denizi falan çağırdılar sahneye... ımm çok güzeldi... :D ayrıca "ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki... nasıl da gittin insafsız böyle bırakılmaz ki" :D ayrıca birol seni şiddetle kınıyorum! o kadar bağardık falan "türkraaaak" diye... takmadın bile... böhüa :(

evet ya turk rock diye bağırdı ekin ben şahidim ama bakmadı ben de kınıyorum!... ele güne karşı da milleti güzel coşturdular , üç denizle birlikte süper oldu ... hataları vardı belki ama güzel performansı beğendim :)

evet hysteria ve ele güne karşı oldukça hoştu. üçte biraz ses problemi oldu denizin mikrofononunda. ama olsun yine de iyiydi. ben hiç "turkraaaakk" diye bi ses duymadım valla en öndeydim. birola laf atmayın o yuzden ben en onden duymadım o sahneden nasıl duysun :)

Geri