Gripin'

sadece "3" ün nakaratı için bile sevebileceğim bi gruptur.. . her defasında "nasıl da yazmış adam peh peh" diyerek kadeh kaldırırım Birol'a..
aslında nedendir bilinmez Pearl Jam'i anımsatırlar bana.. en çok da bunu severim.. Bostancı'da dinledim canlı kanlı..Sezen Aksu'dan hazetmeyen biri olarak "sarışınım" dışında bayıldım.. özellikle de Hayat Mars Etti etkileyiciydi sahnede..falan filan

esras demiş ki:
Gripin
27 Ocak Cuma 23:30
Mekan : Bronx
Bilet Fiyatları : 17 YTL

diye bir haber .......

Böyle bir şey var..Hava soğuk olsa da..

Her zamanki gibi uzun zaman sonra yazıyorum foruma.
Ve her zaman olduğu gibi bütün düşünceleriniz için teşekkürler.
Yeni albüm için çalısıyoruz.
Gelecek hafta kayıtlar başlayacak.
Umarım hoş bir şey ortaya çıkar.
Napalim, ''Olduğu kadar''

Saglicakla kalın..

albüm olayı ziyadesiyle memnun etti... gerçi eski şarkılar daha beni götürür bayaaa... yenilerinin daha da iyi olacağını ummaktayım...

dibinin notu: "olduğu kadar"... güzelmiş...

keşke ilk bölüm biterken var olan coşku, ikinci bölüm başlarken de var olabilseydi..
ama yine de çok güzeldi..gecenin sürprizi olan ferman'a da ayrıca teşekkür ;)

ikinci albüm çıkacak merak etmeyin...

gripin benim için çok iyi şarkı sözü yazan bu sözleri doğru melodilerle birleştiren bi grup... hiçbir zaman çok genç ve büyük bir kileye hitap edeceklerini düşünmüyorum.... ve bunu taktıklarını da sanmıyorum..:)

İkinci albümün çıkacağını şimdi öğrendim. Çok sevindim ve bence ilk albümden çok daha başarılı bir albüm olacak. İlk albüm başarısızdı anlamı çıkmasın ki ben Gripin hayranıyımdır :) Ve ilk albümleri de gerçekten çok güzeldir. Daha da iyiye gideceklerini ve kendilerini sürekli, her albümde yenileyeceklerini düşünüyorum.
Yine aynı serzenişte bulunacağım ki ben hala Gripin'i canlı dinleme fırsatı bulamadım. Bunun için üzgünüm :(
Bir arkadaşın da söylediği gibi konsere sadece Gripin için gitmek istiyorum. Tabi Vega ile aynı sahneyi paylaşırlarsa de güzel olur.(ki ben bu 2 grubu bir arada görmeyi çok isterim)
Ki Vega 14 Şubat Salı günü Ankara'da keşke Gripin de o gün burda olsaydı.

Geri