Gripin'

qataloq demiş ki:
İkinci albümün çıkacağını şimdi öğrendim. Çok sevindim ve bence ilk albümden çok daha başarılı bir albüm olacak. İlk albüm başarısızdı anlamı çıkmasın ki ben Gripin hayranıyımdır :) Ve ilk albümleri de gerçekten çok güzeldir. Daha da iyiye gideceklerini ve kendilerini sürekli, her albümde yenileyeceklerini düşünüyorum.
Yine aynı serzenişte bulunacağım ki ben hala Gripin'i canlı dinleme fırsatı bulamadım. Bunun için üzgünüm :(
Bir arkadaşın da söylediği gibi konsere sadece Gripin için gitmek istiyorum. Tabi Vega ile aynı sahneyi paylaşırlarsa de güzel olur.(ki ben bu 2 grubu bir arada görmeyi çok isterim)
Ki Vega 14 Şubat Salı günü Ankara'da keşke Gripin de o gün burda olsaydı.

al bakalım sana istediğin gibi bi konser haberi ;)
Manga - Gripin - Vega - Dorian
19 Mart Pazar 17:00
Mekan : Yeni Melek Gösteri Merkezi (info)
Bilet Fiyatları : 23 YTL

yelda13 demiş ki:
qataloq demiş ki:
İkinci albümün çıkacağını şimdi öğrendim. Çok sevindim ve bence ilk albümden çok daha başarılı bir albüm olacak. İlk albüm başarısızdı anlamı çıkmasın ki ben Gripin hayranıyımdır :) Ve ilk albümleri de gerçekten çok güzeldir. Daha da iyiye gideceklerini ve kendilerini sürekli, her albümde yenileyeceklerini düşünüyorum.
Yine aynı serzenişte bulunacağım ki ben hala Gripin'i canlı dinleme fırsatı bulamadım. Bunun için üzgünüm :(
Bir arkadaşın da söylediği gibi konsere sadece Gripin için gitmek istiyorum. Tabi Vega ile aynı sahneyi paylaşırlarsa de güzel olur.(ki ben bu 2 grubu bir arada görmeyi çok isterim)
Ki Vega 14 Şubat Salı günü Ankara'da keşke Gripin de o gün burda olsaydı.

al bakalım sana istediğin gibi bi konser haberi ;)
Manga - Gripin - Vega - Dorian
19 Mart Pazar 17:00
Mekan : Yeni Melek Gösteri Merkezi (info)
Bilet Fiyatları : 23 YTL

Güzel de... Ben Ankara'dayım :?

dün antibiyotik ve birkaç arkadaş oradaydık.yalnız bize göre ya ses düzeninde problem vardı yada canlı performansları iyi değil.çünkü birolun sesini fazla duyamadık..ama yine de eğlenceliydi ne diyim..

yani demiş ki:
dün antibiyotik ve birkaç arkadaş oradaydık.yalnız bize göre ya ses düzeninde problem vardı yada canlı performansları iyi değil.çünkü birolun sesini fazla duyamadık..ama yine de eğlenceliydi ne diyim..

canlı performansları iyidir.sorun gene ses duzeni olsa gerek...bu ara cok muzdaripler bu konudan...

Aslında ilk Elalem şarkısıyla tanıdım bu grubu ve cdsini aldım.Bence bütün şarkıları güzel.Grubun elemanlarını pek tanımasamda vokalistin sesini gerçekten beğeniyorum.Canlı performansını hiç dinlemediğim için o konuda bir yorum yapmak istemiyorum ama sanırım dün İzmirdeydiler..Gidebilseydim keşke..Herneyse çok iyiler bence.Özellikle de o duygusal şakıları yok mu..Kusura bakmayın adı aklıma gelmiyor.Sanırım ''Karışmasın Kimseler Bize'' onun adı.O şarkıya bitiyorum yazın sürekli o albümü dinliyordum..AHH AHH ne günlerdi:)

Gripin

ALBÜMÜ NETTEN İNDİRDİM BOŞVER ve ELALEM İSİMLİ PARÇALARI BEÐENDİM.YILBAŞI GECESİ STUDIOLIVE (TAKSİM)' DA CANLIDA DİNLEME FIRSATI ELİME GEÇTİ.AMA CANLI PERFORMANSI YETERİ KADAR İYİ GÖREMEDİM.TARZINIZ İYİ AMA ALBÜMDE 1-2 SERT PARÇADA DUYMAK İSTERİM.KONSERLERDE İNSAN HAREKETLENMEK GAZ OLMAK İSTİYOR.BUNUDA SERT PARÇALARLA SAÐLAYABİLİRSİNİZ
BAŞARILAR

Geri