Gripin'

unifest'te izledim giripin'i. Repikas'tan sonra sahne aldılar, çok iyiydiler. Çook ama çok eğlendim, çok uzun süredir bekliyoırdum onları canlı izleyebilmeyi ve sonunda oldu... O güzel gece için teşekkürler...

çok güzel şrkıları var özellikle boşver ellem karışmasın kimseler harikaaaaaaaaaaa başarılarının devamını dilerim

vayyy demek yeni albüm geliyor tabii artık zamanı gelmişti uzun süre geçti hatta ilk albüm süperdi bu daha iyi olur inşalah gruba başarılar bizim topiğe de bekleriz

Acayip rahat sölüyor elemanlar sarkıları hele ki o "karışmasın kimseler bize" :) Şu yakınlarda olursa konseri mutlaka gitmek isterim ..

harika bir albüm"hikayeler anlatıldı" sahneleri de oldukça iyi. birol'un değişik bir ses rengi var ince sesli erkek vokal genelde hoşuma gitmez ama birol alıyo götürüyo,kendini dinletiyor.
karışmasın kimseler benim en sevdiği gripin parçası :) bence hariha bir grup söyleyecek çok şey yok. söze gerek de yok. izlemeyenlerin sahne önünden izlemesini şiddetle tavsie ediyorum

Birol'un sesine hayranım. Özellikle de karışmasın kimseler muhteşem bi şarkıydı. Her zaman destekleyeceğim bir gruptur, yolları açık olsun daha iyi albümler yapsınlar inşallah

Geri