Fırtına [Metal - Ank]

Ben yorum yazarken alayci bi tavir takinmadim aslinda, sadece gordugum seyleri yazdim(bu arada bu kotu bisey yazmayin moralleri bozulmasin cocuklarin mantigini da anlamis degilim...cok iyisiniz diyelim de yine boyle bisey mi yapsinlar..elestriyoruz ki ilerde daha iyi olsunlar)..bu piyasanin icinde olan bicok iyi grup bile hala demo cikarmamisken elime gitari aldim haydi demo yapalim millet dinlesin yorum yapsin derseniz benden daha fazlasini da beklemeyin..bi arkadasin yorumuna da katiliyorum once enstrumanlarinizi ogrenip kulaginizi egittikten sonra ve bi muddet cover yapip deneyim kazandiktan sonra boyle bi ise girseydiniz daha faydali ve guzel bi calisma olabilirdi..neyse..umarim bu bi ders olur da ilerde daha dikkatli olursunuz..kolay gelsin..

duff_mania demiş ki:
Ben yorum yazarken alayci bi tavir takinmadim aslinda, sadece gordugum seyleri yazdim(bu arada bu kotu bisey yazmayin moralleri bozulmasin cocuklarin mantigini da anlamis degilim...cok iyisiniz diyelim de yine boyle bisey mi yapsinlar..elestriyoruz ki ilerde daha iyi olsunlar)..bu piyasanin icinde olan bicok iyi grup bile hala demo cikarmamisken elime gitari aldim haydi demo yapalim millet dinlesin yorum yapsin derseniz benden daha fazlasini da beklemeyin..bi arkadasin yorumuna da katiliyorum once enstrumanlarinizi ogrenip kulaginizi egittikten sonra ve bi muddet cover yapip deneyim kazandiktan sonra boyle bi ise girseydiniz daha faydali ve guzel bi calisma olabilirdi..neyse..umarim bu bi ders olur da ilerde daha dikkatli olursunuz..kolay gelsin..

Yalnış anlamışsın ben eleştirilere açığım ne kadar kötü olursa olsun. Ayrıca bir kötü eleştriye yılacakta grup değiliz... Benim lafım hani söylemişya bazı arkadaşlar starwars müzikleri diye bir dalga konusu açmışlar ben onlara söledim bunu... Yalnış anlaşıldıysa kusura bakmayın...

Kaçak bir diğer demosunu 2 yıl sonra çıkartacaktır... Onun haricinde konserlere devam etmeye çalışacağız elimizden geldiğince... Konserlere bekliyoruz arkadaşlar... Kendinize iyi bakın...

Evet araya 2 yıl gibi uzun bir süre koymanız çok iyi olmuş kulağınız,tekniğiniz,tuşeniz...vs. kısacası her şey açısından.Ayrıca biliyorum ki yıkıcı eleştirilerle de yılmazsınız ki bu yılınacak bir şey de değil zaten; objektif gözler tarafından görülmüş eksiklerin kapatılması için çeşitli tavsiyeler bunlar ;)

HiPnO demiş ki:
duff_mania demiş ki:

Yalnış anlamışsın ben eleştirilere açığım ne kadar kötü olursa olsun. Ayrıca bir kötü eleştriye yılacakta grup değiliz... Benim lafım hani söylemişya bazı arkadaşlar starwars müzikleri diye bir dalga konusu açmışlar ben onlara söledim bunu... Yalnış anlaşıldıysa kusura bakmayın...

Kaçak bir diğer demosunu 2 yıl sonra çıkartacaktır... Onun haricinde konserlere devam etmeye çalışacağız elimizden geldiğince... Konserlere bekliyoruz arkadaşlar... Kendinize iyi bakın...
konserlere elimzden geldiince değil son sürat devam etcez.hiç bi yıkıcı ve alaycı eleştiriyede yılmıycaz :!:

beyler beni tanıyosunuz hepinizi öncede tanıyrum
size tek önerim eleştirileri adam gibi dinleyip ona göre hareketetme ve önce bi tarz belirlemeniz bence her demodan sonra tarz deiştirmeniz abzüt bi olay eyvallah uğraştınız demoyu yaparken neler çektiinizi biliorum ama kendinize bi dışardan bakın eer bunları yaparsanız yada beni ve benim gibileri dinlemeden kendizi dahada geliştircek bi yol bulursanız gelecein sağlam gruplardan biri kesin olacaksınız

ayrıca eleltiren arkadaşlar
biraZakıllı eleştiri yapın adamlar sonuçta bi emek sarfedio enazından adabıyla eleştirin adam eleştiriye açık adamlar ayrıca demoda bi kaç teknik aksaklık dışındaküçümsenccek bi olay yok adamlar bu yaşta bu düzeye gelmişler bence hepimizin destek çıkması lazım

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine demonuzu hayretle dinledim...Gerçekten de tavsiye ettiği kadar komikti.Ben şahsen Ajdar'ın Nane nane şarkısından daha kötü bi şarkı olmayacağını düşünüyordum ama imkansız diye birşey yokmuş onu gördüm.Kullandığınız gitarlar sanırım çin malı bc rich warlock bronze serisi.Bence ekipman değiştirme zamanınız gelmiş.Gitarın akoru tutmadı lafını daha önce hiç duymamıştım ki bu piyasanın içinde senelerdir varım.Yoğurt mu bu, mayası tutmuyo? Bence başarısızlıkları başka şeylere bağlamadan kendinizde arayın.Şarkı sözlerini kim yazmış bilmiyorum tanımıyorum ama kesinlikle Can Tanrıyar 'la kapışır , valla en iyi 100 türk bestecisi arasına girmiş yani...3.demonuzu iple çekiyoruz, evde herzaman gülecek malzeme olmuyor..

Zeratul demiş ki:
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine demonuzu hayretle dinledim...Gerçekten de tavsiye ettiği kadar komikti.Ben şahsen Ajdar'ın Nane nane şarkısından daha kötü bi şarkı olmayacağını düşünüyordum ama imkansız diye birşey yokmuş onu gördüm.Kullandığınız gitarlar sanırım çin malı bc rich warlock bronze serisi.Bence ekipman değiştirme zamanınız gelmiş.Gitarın akoru tutmadı lafını daha önce hiç duymamıştım ki bu piyasanın içinde senelerdir varım.Yoğurt mu bu, mayası tutmuyo? Bence başarısızlıkları başka şeylere bağlamadan kendinizde arayın.Şarkı sözlerini kim yazmış bilmiyorum tanımıyorum ama kesinlikle Can Tanrıyar 'la kapışır , valla en iyi 100 türk bestecisi arasına girmiş yani...3.demonuzu iple çekiyoruz, evde herzaman gülecek malzeme olmuyor..

1. si topiğin önceki sayfalarını oku...
2. si ortaya pek iyi bir sonuç çıkmasada verilen emeğe saygı çerçevesi içinde yorum yap.
3. sü yeni alınan tellerin akorunun oturması için sencede zaman geçmesi gerek miyor mu ???
4. sü eleştrin için teşekkürler ne kadar seviyesi düşük olsada ...

Topiğin önceki sayfalarını okumayan arkadaşlar için tekrar yazıyım...

Biz bu demoyu eski parçalarımızı göstermek amacıyla yaptık bu eski bir demoydu ve şu sıralar yayınlandı. Bu demodaki amaç eskiye bir perde çekip yeniliklere yol açmak... Artık besteler biraz da olsun yavaşlıyacak ve coverlara ağırlık vereceğiz...

Ve son olarak söylüyorum lütfen alaycı kötü eleştrilerden kaçınalım... Kötü eleştriye açığız... Enstrumanlarınızı çalmayı öğrenin ilk başta, Sanırım biraz aceleye gelmiş bu demo, gitarın akoru mu bozuktu ?, Diğer gitarın sesi çok açıktı gibi eleştriler dikkate alınıyor... Ama Arkadaşımın tavsiyesi üzerine demonuzu hayretle dinledim...Gerçekten de tavsiye ettiği kadar komikti.Ben şahsen Ajdar'ın Nane nane şarkısından daha kötü bi şarkı olmayacağını düşünüyordum ama imkansız diye birşey yokmuş onu gördüm. gibi eleşriler sadece sizin kendi terbiyesizliğiniz.

Bu topikler laf olsun diye açılmıyor... Azimle ve genç yaşta çıktığımız bu yolda destekleyenlere sonsuz saygımız var...

Ayriyetten kaçak diğer demosunu 2 yıl sonra yapacaktır... Enstruman hakimetini arttırmak için ve yeni parça yapmak için çalışmalara başlıyacağız...

Bakış açınız ne olursa olsun bizi dinlediğiniz için saolun...

beyler bu arada sercan bass a dönmek istiyomuş artık siz düşünün yol sizin yolunuzdur ben bölmek istemem....sonra görüşürüz şu an da bodrumdayım ankara ya dönünce konuşalım...

Deniz sercan sadece basa donmek istiyor kacak grubuna degil icin rahat olsun :)

Demoyu dinleyen ve yorum yapan herkese tesekkürler :) Elestirilere acık bir grubuz :) ama aşağalamalara değiliz :evil: Emeğe saygı denen birsey vardır ama bazıları bunu bilmiyo :evil: Bu kendi grubum icin degil tum gruplar icin gecerli :eek: O sahıslara sadece 2 sene sonra görusuruz diyorum.... :twisted:

splash demiş ki:
Deniz sercan sadece basa donmek istiyor kacak grubuna degil icin rahat olsun :)

Demoyu dinleyen ve yorum yapan herkese tesekkürler :) Elestirilere acık bir grubuz :) ama aşağalamalara değiliz :evil: Emeğe saygı denen birsey vardır ama bazıları bunu bilmiyo :evil: Bu kendi grubum icin degil tum gruplar icin gecerli :eek: O sahıslara sadece 2 sene sonra görusuruz diyorum.... :twisted:
beyler iyisiniz hoşsunuz umarim söyledikleriniz lafta kalmaz ama benim amacım terbiyesizlik yapmak degil sadece uyarmak bana göre o demoyu nete koymak esas terbiyesizlik bunca gurup var sizden cok daha iyi fakat insanlar dinleyiciye saygılarından dolayı iyi bir calisma yakalayıp sunmak amacındalar..herneyse bunca sey yazıldı cizildi hala anlayamadıysanız benden bu kadar eger bir gun dediginiz gibi kaliteli bir demonuzu dinlersem ilk tebrik eden de ben olayim ama suanlık diil..

SaCHaL demiş ki:
beyler bu arada sercan bass a dönmek istiyomuş artık siz düşünün yol sizin yolunuzdur ben bölmek istemem....sonra görüşürüz şu an da bodrumdayım ankara ya dönünce konuşalım...

Sercan bass a dönmek isteyebilir ama yol sadece bizim yolumuz değil seninde yolun... Konuşuruz ankaraya gel... Bu arada bu konuyu burada konuşmayalım lütfen...

Kaçak 2 yıl sonra başka bir demoyla sizlerle buluşacak...

Sevgiler ... Saygılar ...

------------KAÇAK (konserlere devam... :metalhead :beer )-------------

Millet cuma gunu toplanıyoruz studyolar ve konserler tekrar baslıyor :LOL: Gelmek isteyen herkesi bekliyoruz :) Studyo ve konser tarihlerini topiğe yazıcaz :)
Sevgiler..... Saygılar...... :p

dinleyemedim yaa..demo yazan yere tıklıorm..hiç birsey olmuo..

su parcalarınızı merak ettim..biri yollasın emesenden :D

rica ediorm..bu arada sizin yaslar kac yaa ¿

**vokalist arkadaşımın süper bir ses tonu var...özellikle rock müziğe çok yakın...eğer tonlama konusunda eğitirsen kendini yaş 17-18 olduğunda ankaranın bir numara vokali olursun..demo hakkında yorum yapmıycam galiba biraz aceleye gelmiş yine de kendi şarkılarınız için çaba göstermeniz çok güzel.müzisyenler sevmezler birbirlerini eleştrilere çok fazla da kulak asmayın...çalışmaya devam genç arkadaşlarım..müzik uzun bir yol..daha çok zamanınız var ..hadin kolay gelsin çalışmalarınızda...

duff_mania demiş ki:

Haklısın epey aceleye geldi... Ama bundan sonra daha çok çalışıp siz değerli dinleyicileri hüsrana uratmayacağımıza grubum adına söz veriyorum... Kaçağın diğer demosu abartmıyorum ama mükemmel şarkılarla sizlerle olacak... Ve de oturmuş bir tarzla...

Sevgiler... Saygılar...

Konserlere tam gaz (benzin yettiğince :p ).... ------KAÇAK------

Geri