Fırtına [Metal - Ank]

Ne kadar elestirseniz haklısınız bu demo aceleye geldi :? bi sonraki demo 2 yıl sonra olcak :) Söz veriyorum o demoda kasıp kavurucaz :twisted:
Sevgiler..... Saygılar...... :D

tmm beyler ya ben biraz sizin konuşmlarınızın dışında yazıorm ama böle olmalı şimdilik...neyse şu bass olayını çözdük sayılır bazı şerefsiz kişiler olayları bana ve gruba yanlış yansıtmıştır...sercan kaçak a dönmek isterse elbette ki sorun olmaz ama şimdilik böyle bir şey söz konusu deildir kendisi sadece dönerse bass gitar a dönecek...şimdilik benden bu kadar...özledim hepinizii leeynnnnn :p BODRUMMMM...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

neverlasting demiş ki:
anlaşılan sizin bass konusunda dara sokan o.ç. suçu bana atmuş ama benim ilgim yok benden sölemesi...

Bu tür konuşmaların yeri burası değil... Ayriyetten bassscımız ve arkadaşım hakkında böyle konuşamazsın...

Arkadaşlar bu arada sanırım KaçaK'ın uzun zamandan sonra ilk stüdyosu çarşamba günü olacaktır... Buraya saatini yazarım dinlemek isteyenler 5-10 dk uğramaya çalışsınlar... Kendinize iyi bakın :dans

sağol cantucum teşekkürler bazı insanlar küfür edince kendini üstün sanıyo işte salla ayrıca denizden ve diğer kaçak grubu elemanlarından özürdilerim olaylar benim dışımda gelişdi ben sadece bi ortamda duyduğum birşeyi denize söledim ama oda dalgasınaymış ben ciddi sanmıştım ve diğer elemanlarla sorunu çözdüm ama deniz bodrumda olduğu için onun bunlardan haberi yok ama gelince öğrenecek muhakkak hepinize başarılar ve son olarak ümitten de özür dilerim onun hesabını kullanıyorum ama zorundayım çünkü kendi hesabıma giriş yapamıyorum tekrar başarılar

Uzun yollar adlı şarkınızı indirdim dinledim arkadaşlar, bu saatte sıkıntıdan. Önceki sayfalarda yazılan şeyleri tekrar etmeyeceğim. Hangi gitarist bilmiyorum ama(Palm muting yapan) çalışması lazım biraz. Vokalistin ses rengi güzel, bence bir oktav yukardan söylerse bu şarkı çok daha etkili olabilir. Çünkü pes söylenen şarkılarda detonasyon olma ihtimali daha fazladır hep. Yani detone olmasan bile oyle gelir kulağa. Yanlış anlamayın sakın. Bence "Uzun Yollar" adlı şarkıyı daha güzel hale getirebilirsiniz. Kolay gelsin

ben denize laf etmedim ki deniz benimde yakın arkadaşımdır ve denizle benim arkamdan birisi iş çevirmiş anlaşılan (denizin mesajında şerefsiz dediği kişi olsa gerek) o günkü konuşmaları kafam iyi olduğu için tam hatırlamıyorum ama yukarda ki lafım kesinlikle denize değil lipstick_ nickiyle girmiş olan kişiliğeydi...

tmm beyler sorun çözülmüştür artık daha fazla tartışmaya burda girmeye gerek yok...biz yolumuza devam ediyoruz...özürlerin hepsi kabulümdür ve saygıyla karşılarım....hadi en kısa zamanda görüşmek ümidiyle... :p

abi azıcık gelısın oyle konusun ya odtuye secmelere geldınız mıllet kulagını tıkadını ne demosu ya sacmalamayın bı gıtar ogrenın muzuk neymıs ogrenın ondan sonra....

bıde hersey foruma yazılmaz forumda sohbet edılmez...

dayanamadım walla 8O

Bu günkü Stüdyo harikaydı ya 2 ayın böğürmesini yaptım :) Gerçekten harika bir stüdyoydu... Eskiyi şöyle bir tekrar ettik... Artık bir dahaki stüdyoda yeni coverlar yapmaya başlıyacağız... Bakalım hayırlısı... Stüdyolara herke$leri bekleriz...

kacak bence çok iyi bi gurup herifler çok ii müzik yapıolar hemde bu yaşta bence onlardan çok iyi şeyler olucak. Bence adamların eleştirilicek hiçbir yanları yok. Daha demolarını dinleyemedim ama onları pek çok kez canlı dinledim ve emin olun ki çok tatmin edici. Hemen ön yargılı konuşmayın :twisted:

İşte KaçaK'ın evde gitar çalarak sabahladı anlardan biri... Tam gaz çalışıyoruz... :twisted:

theeeeeeeeeeee.jpg

Güzel konserlerle yeni parçalarla sizlerle olacağız... Bizi bekleyin anacım :twisted:

Geri