Fırtına [Metal - Ank]

SaCHaL demiş ki:
Bonomo demiş ki:
ya yoruma acik bi konusma ve sadece samimiyetimden soyluyorum bunlari

cok calismaniz lazim ve vokalinizin sesi
olmamis ya.

eleştirmek herkesin hakkı iyi yada kötü farketmez ama eleştrin yeterki daha iyi olmamız ve ilerlememiz için eleştriler lazım bizim için...ama tabi biz elimizden gelenin her zamanki gibi en iyisini yapmaya çalıştık...gelen herkese sevgiler ve teşekkürler...

-----------------KaçaK---------------------

Bu cevabı vermek bile bir büyüklüktür. Çok yok bu cevabı verebilecek. Hazır varken tebrik edeyim dedim.

Bonomo demiş ki:
ya yoruma acik bi konusma ve sadece samimiyetimden soyluyorum bunlari

cok calismaniz lazim ve vokalinizin sesi
olmamis ya.
İlk başta evet bende sesimi beyenmedim bu konserde... Bir izledimde çekilen kamera görüntülerini... Gereksiz yere sesimi parçalamışım... Düz söylesem daha iyi olacaktı... Onun dışında belki bu mazeret olmayabilir ama mikrefondan elektrik çarpıyordu sürekli... Mikrefona bir türlü yaklaşıp sesimi doru kullanamıyordum... Bunun için herkesten özür dilerim... Bu hatamı düzeltmeye çalışacağım... İnşallah ilerde güzel yerlerde hep beraber oluruz...

Konsere gelenlere tekrardan teşekkür ediyoruz...

Ewt millet cok guzel konser oldu :) Destek veren ve izlemeye gelen herkese tesekkurler :D Saolun varolun :) Bir dahaki konserlerde gorusmek uzere..... :LOL:
Sevgiler.....Saygılar...... :D

17 Eylül Cumartesi...Ruj Durak Thenexthighway@Replik Rock Bar(Farabi Caddesi,Çevre Sokak),Kapı Açılışı saat:14.00,Giriş:5 YTL...
sizi de bekleriz beyler...

memot_905 demiş ki:
slm kaçak
kaç zamandır grubu izliyemiyorm ama haberler gelio beyler tam gaz devam hepiniz dehşetsiniz
forever metal

Pazar gel memet bekleriz... Beraber coşalım eylenelim... Gönüllerimiz bir olsun... Biralarımız nehir... :) (Ne yazdım be :p )

Kaçak :!:
Pazar günü dinleyeceğim bakalım :!: :!: :!:
Ondan sonra konuşayım ben
:twisted:
Ama seviyorum bu çocukları :twisted:

mat demiş ki:
Kaçak :!:
Pazar günü dinleyeceğim bakalım :!: :!: :!:
Ondan sonra konuşayım ben
:twisted:
Ama seviyorum bu çocukları :twisted:

gel tabiki Anıl abim bekleriz senide... Sana özel parçalar var seveceğin ;) Hadi arkadaşlar yok mu başka gelen ??? Güzel bir konser olsun eylenelim hep beraber...

deus-ex machina'dan selamlar.. birlikte cıktığımız bi konser oldu... tebrik edemeedim sizi basarilarınızın dewamını diliorum... umarım yine bi konserde birlikte calarız...

D.ex.M dawul...

elgar demiş ki:
deus-ex machina'dan selamlar.. birlikte cıktığımız bi konser oldu... tebrik edemeedim sizi basarilarınızın dewamını diliorum... umarım yine bi konserde birlikte calarız...

D.ex.M dawul...
Saol bidahaki konserlerde görusmek uzere :)
Pazar gunu herkesi bekleriz :)
Sevgiler......Saygılar....... :D

Geri