Fırtına [Metal - Ank]

mat demiş ki:
Bakalım bakalım çılgın gençlik neler yapabiliyor :twisted:

Gençlik iraz kötüydü bu konserde ya... :( böyle bir konseri görmeni istemezdim... Ritim kaçmaları, Twin zincirinin atması, vokal sı*ışları vs...vs... Neyse yinede geldiğin için teşekkür ederim Anıl...

hazalcığım demiş ki:
konsere gelip sizi seyredemeden gitigim iichin choq ösür dlerim cantu'cum .. ama blıorum kı sız yıne ıyı bı ıs cıkardınız.. her zaman yanınızdayım ..

Önemli değil canım... Biz her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz... Ama konser sandığımız kadar iyi değildi malesef...

NOT: Konsere gelen herkese çok teşekkür ediyoruz... Sizi biraz eylendirip coşturabildiysek ne mutlu bize... Metal bless you :twisted:

Evet arkadaşlar yok mu bizi Pazar dinlemiş olan... Yorumlarınızı bekliyoruz... Bu arada Cuma bekliyoruz herkesi aldinoya...
Sevgiler...Saygılar...

ya cantu'cuk konserınıze son anda geldım hail and kill'i calıodunuz sanırım o yuzden bı yorum yapamıcam ama maksat yazıp sıze destek vermek... umarım cuma gunku konsere gec kalmam :oops: :p

...:::---Rebellion Of Metal---:::...

The Diyv
Kaçak
Kasatura
Darbe

4 Haziran 2006
IF performance hall
kapı açılış- 16:00
giriş 7.5 ytl+ilk içecek
yaş sınırı yok

Kaçak grubunun bu sezonki SON KONSERİDİR !!

4haziran1.jpg

Kaçak grubunun bu sezonki SON KONSERİDİR !!

Başarılar arkadaşlar konser çok güzel olcak inşallah.Coşturalım orayı.Aynı sahneyi paylaşacağız yine süper olcak.Konserde görüşürüz...

Cantu başarılar oğlum konserde...

Hani bir daha konser yoktu :twisted:

Sahneleri bırakmayın oğlum :!:

Başarılar sizlere gençlik...

Geri